О внесении изменений в решение районного маслихата от 23 декабря 2016 года № 60 "Об утверждении бюджета Алгинского района на 2017-2019 годы"
Решение маслихата Алгинского района Актюбинской области от 6 сентября 2017 года № 111. Зарегистрировано Департаментом юстиции Актюбинской области 18 сентября 2017 года № 5652. Прекращено действие в связи с истечением срока
В соответствии со статьями 9 и 106 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, статьей 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Алгинский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение районного маслихата от 23 декабря 2016 года № 60 "Об утверждении бюджета Алгинского района на 2017-2019 годы" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 5229, опубликованное 2 февраля 2017 года в эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан) следующие изменения и дополнения:
1) в пункте 1:
в подпункте 1):
доходы
цифры "7 080 389,9" заменить цифрами "7 002 884,9";
в том числе по:
поступлениям трансфертов
цифры "6 209 389,9" заменить цифрами "6 131 884,9";
в подпункте 2):
затраты
цифры "7 147 186,9" заменить цифрами "7 069 681,9";
в пункте 7:

Аудандық мәслихаттың 2016 жылғы 23 желтоқсандағы № 60 "2017-2019 жылдарға арналған Алға ауданының бюджетін бекіту туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Ақтөбе облысы Алға аудандық мәслихатының 2017 жылғы 6 қыркүйектегі № 111 шешімі. Ақтөбе облысының Әділет департаментінде 2017 жылғы 18 қыркүйекте № 5652 болып тіркелді. Мерзімі өткендіктен қолданыс тоқтатылды
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджеттік кодексінің 9 және 106 баптарына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6 бабына сәйкес, Алға аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Алға аудандық мәслихаттың 2016 жылғы 23 желтоқсандағы № 60 "2017-2019 жылдарға арналған Алға ауданының бюджетін бекіту туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5229 тіркелген, Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде 2017 жылғы 2 ақпанда жарияланған) шешіміне келесідей өзгерістер енгізілсін:
1) 1 тармақта:
1) тармақшасында:
кірістер
"7 080 389,9" сандары "7 002 884,9" сандарымен ауыстырылсын;
оның ішінде:
трансферттер түсімдері бойынша
"6 209 389,9" сандары "6 131 884,9" сандарымен ауыстырылсын;
2) тармақшасында:
шығындар
"7 147 186,9" сандары "7 069 681,9" сандарымен ауыстырылсын;
7 тармақта:

в абзаце десятом: цифры "223 204" заменить цифрами "191 051,7";
в абзаце одиннадцатом: цифры "619 005,6" заменить цифрами
"563 005,6";
в абзаце двенадцатом: цифры "35 230" заменить цифрами "49 990";
в абзаце тринадцатом: цифры "36 963" заменить цифрами "32 850,3";
2. Приложения 1, 2, 5 указанного решения изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2, 3 к настоящему решению.
3. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2017 года.
Председатель сессии маслихата Л. Грачева
Секретарь районного маслихата Б. Жумабаев

оныншы абзацтағы "223 204" сандары "191 051,7" сандарымен ауыстырылсын;
он бірінші абзацтағы "619 005,6" сандары "563 005,6" сандарымен ауыстырылсын;
он екінші абзацтағы "35 230" сандары "49 990" сандарымен ауыстырылсын;
он үшінші абзацтағы "36 963" сандары "32 850,3" сандарымен ауыстырылсын;
2. Көрсетілген шешімнің 1, 2, 5 қосымшалары осы шешімдегі 1, 2, 3 қосымшаларға сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
3. Осы шешім 2017 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Аудандық мәслихат сессиясының төрайымы Л. Грачева
Аудандық мәслихат хатшысы Б. Жұмабаев

11488
453
Отдел экономики и бюджетного планирования района (города областного значения)
11488
099
Реализация мер по оказанию социальной поддержки специалистов
11488
11
Промышленность, архитектурная, градостроительная и строительная деятельность
20509
2
Архитектурная, градостроительная и строительная деятельность
20509
466
Отдел архитектуры, градостроительства и строительства района (города областного значения)
20509
001
Услуги по реализации государственной политики в области строительства, улучшения архитектурного облика городов, районов и населенных пунктов области и обеспечению рационального и эффективного градостроительного освоения территории района (города областного значения)
11509
013
Разработка схем градостроительного развития территории района, генеральных планов городов районного (областного) значения, поселков и иных сельских населенных пунктов
9000
12
Транспорт и коммуникация
579505,6
1
Автомобильный транспорт
579505,6
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
66500
013
Обеспечение функционирования автомобильных дорог в городах районного значения, поселках, селах, сельских округах
16500
045
Капитальный и средний ремонт автомобильных дорог улиц населенных пунктов
50000
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
513005,6
045
Капитальный и средний ремонт автомобильных дорог районного значения и улиц населенных пунктов
513005,6
13
Прочие
46328
3
Поддержка предпринимательской деятельности и защита конкуренции
6233
469
Отдел предпринимательства района (города областного значения)
6233
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области развития предпринимательства
5533
003
Поддержка предпринимательской деятельности
700
9
Прочие
40095
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
14968
040
Реализация мер по содействию экономическому развитию регионов в рамках Программы развитие регионов до 2020 года
14968
452
Отдел финансов района (города областного значения)
17400
012
Резерв местного исполнительного органа района (города областного значения)
17400
453
Отдел экономики и бюджетного планирования района (города областного значения)
4200
003
Разработка или корректировка, а также проведение необходимых экспертиз технико-экономических обоснований бюджетных инвестиционных проектов и конкурсных документаций проектов государственно-частного партнерства, концессионных проектов, консультативное сопровождение проектов государственно-частного партнерства и концессионных проектов

11488
453
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және бюджеттік жоспарлау бөлімі
11488
099
Мамандардың әлеуметтік көмек көрсетуі жөніндегі шараларды іске асыру
11488
11
Өнеркәсіп, сәулет, қала құрылысы және құрылыс қызметі
20509
2
Сәулет, қала құрылысы және құрылыс қызметі
20509
466
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) сәулет, қала құрылысы және құрылыс бөлімі
20509
001
Құрылыс, облыс қалаларының, аудандарының және елді мекендерінің сәулеттік бейнесін жақсарту саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру және ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) аумағын оңтайлы және тиімді қала құрылыстық игеруді қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
11509
013
Аудан аумағында қала құрылысын дамытудың кешенді схемаларын, аудандық (облыстық) маңызы бар қалалардың, кенттердің және өзге де ауылдық елді мекендердің бас жоспарларын әзірлеу
9000
12
Көлік және коммуникация
579505,6
1
Автомобиль көлігі
579505,6
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
66500
013
Аудандық маңызы бар қалаларда, кенттерде, ауылдарда, ауылдық округтерде автомобиль жолдарының жұмыс істеуін қамтамасыз ету
16500
045
Елді-мекендер көшелеріндегі автомобиль жолдарын күрделі және орташа жөндеу
50000
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
513005,6
045
Аудандық маңызы бар автомобиль жолдарын және елді-мекендердің көшелерін күрделі және орташа жөндеу
513005,6
13
Өзгелер
46328
3
Кәсіпкерлік қызметті қолдау және бәсекелестікті қорғау
6233
469
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) кәсіпкерлік бөлімі
6233
001
Жергілікті деңгейде кәсіпкерлік дамыту саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
5533
003
Кәсіпкерлік қызметті қолдау
700
9
Өзгелер
40095
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
14968
040
Өңірлерді дамытудың 2020 жылға дейінгі бағдарламасы шеңберінде өңірлерді экономикалық дамытуға жәрдемдесу бойынша шараларды іске асыру
14968
452
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) қаржы бөлімі
17400
012
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жергілікті атқарушы органының резерві
17400
453
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және бюджеттік жоспарлау бөлімі
4200
003
Бюджеттік инвестициялық жобалардың техникалық-экономикалық негіздемелерін және мемлекеттік-жекешелік әріптестік жобалардың, оның ішінде концессиялық жобалардың конкурстық құжаттамаларын әзірлеу немесе түзету, сондай-ақ қажетті сараптамаларын жүргізу, мемлекеттік-жекешелік әріптестік жобаларды, оның ішінде концессиялық жобаларды консультациялық сүйемелдеу