Об утверждении бюджета Тамдинского сельского округа на 2018-2020 годы
Решение маслихата Алгинского района Актюбинской области от 27 декабря 2017 года № 141. Зарегистрировано Департаментом юстиции Актюбинской области 22 января 2018 года № 5878
В соответствии с пунктом 2 статьи 9-1 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, со статьей 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Алгинский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить бюджет Тамдинского сельского округа на 2018-2020 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2018 год в следующих объемах:
1) доходы                                                 38 271,9 тысяч тенге;
в том числе:
налоговые поступления                                     4 221 тысяч тенге;
поступления трансфертов                                     33 213 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 837,9 тысяч тенге;
2) затраты                                                 38 271,9 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование                         0 тысяч тенге;
в том числе:
бюджетные кредиты                                     0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов                               0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами             0 тысяч тенге;
в том числе:
приобретение финансовых активов                         0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета                               0 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита
(использование профицита) бюджета                         0 тысяч тенге;
Сноска. Пункт 1 с изменениями, внесенными решением маслихата Алгинского района Актюбинской области от 14.03.2018 № 160 (вводится в действие с 01.01.2018).
2. Учесть, что в доход бюджета Тамдинского сельского округа зачисляются:
индивидуальный подоходный налог;
налог на имущество физических лиц;
земельный налог;
налог на транспортные средства.
3. Принять к сведению и руководству, что в соответствии со статьей 8 Закона Республики Казахстан от 30 ноября 2017 года "О республиканском бюджете на 2018-2020 годы" установлено:
с 1 января 2018 года:
1) минимальный размер заработной платы - 28 284 тенге;

2018-2020 жылдарға арналған Тамды ауылдық округ бюджетін бекіту туралы
Ақтөбе облысы Алға аудандық мәслихатының 2017 жылғы 27 желтоқсандағы № 141 шешімі. Ақтөбе облысының Әділет департаментінде 2018 жылғы 22 қаңтарда № 5878 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 9-1 бабының 2 тармағына, Қазақстан Республикасының 2001 жылдың 23 қаңтарындағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6 бабына сәйкес, Алға аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. 2018-2020 жылдарға арналған Тамды ауылдық округ бюджеті тиісінше 1, 2 және 3 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде, 2018 жылға келесідей көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер                                                 38 271,9 мың теңге;
оның ішінде:
салықтық түсімдер                                           4 221 мың теңге;
трансферттер түсімі                                           33 213 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 837,9 мың теңге;
2) шығындар                                                 38 271,9 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу                               0 мың теңге;
оның ішінде:
бюджеттік кредиттер                                     0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу                               0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен
операциялар бойынша сальдо                               0 мың теңге;
оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу                               0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті)                         0 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру
(профицитін пайдалану)                                     0 мың теңге.
Ескерту. 1 тармаққа өзгерістер енгізілді – Ақтөбе облысы Алға аудандық мәслихатының 14.03.2018 № 160 шешімімен (01.01.2018 бастап қолданысқа енгізіледі).
2. Тамды ауылдық округінің бюджеттің кірісіне есептелетін болып ескерілсін:
жеке табыс салығы;
жеке тұлғалардың мүлкіне салынатын салық;
жер салығы;
көлік құралдарына салық;
3. Қазақстан Республикасының 2017 жылғы 30 қарашадағы "2018-2020 жылдарға арналған республикалық бюджет туралы" Заңының 8 бабына сәйкес белгіленгені мәліметке және басшылыққа алынсын:
2018 жылдың 1 қаңтардан бастап:
1) жалақының ең төменгі мөлшері – 28 284 теңге;

2) месячный расчетный показатель для исчисления пособий и иных социальных выплат, а также для применения штрафных санкций, налогов и других платежей в соответствии с законодательством Республики Казахстан – 2 405 тенге;
3) величина прожиточного минимума для исчисления размеров базовых социальных выплат –28 284 тенге.
4. Учесть в бюджете сельского округа на 2018 год субвенции, передаваемые из районного бюджета в сумме – 33 213 тысяч тенге.

2) жәрдемақыларды және өзге де әлеуметтік төлемдерді есептеу, сондай-ақ Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес айыппұл санкцияларын, салықтарды және басқа да төлемдерді қолдану үшін айлық есептік көрсеткіш - 2 405 теңге;
3) базалық әлеуметтік төлемдердің мөлшерін есептеу үшін ең төменгі күнкөріс деңгейінің шамасы – 28 284 теңге мөлшерінде белгіленгені мәліметке және басшылыққа алынсын.
4. 2018 жылға арналған ауылдық округ бюджетінде субвенция көлемі – 33 213 мың теңге сомасында қарастырылғаны ескерілсін.