О признании утратившим силу постановления акимата Байганинского района от 18 апреля 2016 года № 70 "Об утверждении методики оценки деятельности административных государственных служащих корпуса "Б" местных исполнительных органов Байганинского района"
Постановление акимата Байганинского района Актюбинской области от 22 февраля 2017 года № 49. Зарегистрировано Департаментом юстиции Актюбинской области 9 марта 2017 года № 5304
В соответствии со статьями 31, 37 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", статьей 27 Закона Республики Казахстан от 6 апреля 2016 года "О правовых актах", акимат Байганинского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Признать утратившим силу постановление акимата Байганинского района от 18 апреля 2016 года № 70 "Об утверждении методики оценки деятельности административных государственных служащих корпуса "Б" местных исполнительных органов Байганинского района" (зарегистрированное в реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 4881, опубликованное 26 мая 2016 года в районной газете "Жем Сағыз").
2. Настоящее постановление вводится в действие со дня его первого официального опубликования.
Аким Байганинского района М.Аккагазов

Байғанин аудандық әкiмдiгiнiң 2016 жылғы 18 сәуірдегі № 70 "Байғанин ауданының жергілікті атқарушы органдары "Б" корпусы мемлекеттік әкімшілік қызметшілерінің қызметін бағалау әдістемесін бекіту туралы" қаулысының күші жойылды деп тану туралы
Ақтөбе облысы Байғанин аудандық әкімдігінің 2017 жылғы 22 ақпандағы № 49 қаулысы. Ақтөбе облысының Әділет департаментінде 2017 жылғы 9 наурызда № 5304 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергiлiктi мемлекеттiк басқару және өзiн-өзi басқару туралы" Заңының 31, 37 баптарына, Қазақстан Республикасының 2016 жылғы 6 сәуірдегі "Құқықтық актілер туралы" Заңының 27 бабына сәйкес, Байғанин аудандық әкiмдiгi ҚАУЛЫ ЕТЕДI:
1. Байғанин аудандық әкiмдiгiнiң 2016 жылғы 18 сәуірдегі № 70 "Байғанин ауданының жергілікті атқарушы органдары "Б" корпусы мемлекеттік әкімшілік қызметшілерінің қызметін бағалау әдістемесін бекіту туралы" (нормативтiк құқықтық актiлердi мемлекеттiк тiркеу тiзiлiмiнде № 4881 болып тiркелген, 2016 жылдың 26 мамырында аудандық "Жем Сағыз" газетiнде жарияланған) қаулысының күшi жойылды деп танылсын.
2. Осы қаулы оның алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Байғанин ауданының әкімі М.Аққағазов