О внесении изменений в решение районного маслихата от 22 декабря 2016 года № 51 "Об утверждении бюджета Иргизского района на 2017-2019 годы"
Решение маслихата Иргизского района Актюбинской области от 17 ноября 2017 года № 108. Зарегистрировано Департаментом юстиции Актюбинской области 27 ноября 2017 года № 5701
В соответствии статьями 9, 106 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, статьей 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", статьей 50 Закона Республики Казахстан от 6 апреля 2016 года "О правовых актах", маслихат Иргизского района РЕШИЛ:
1. Внести в решение районного маслихата от 22 декабря 2016 года № 51 "Об утверждении бюджета Иргизского района на 2017-2019 годы" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 5213, опубликованное 18 января 2017 года в газете "Ырғыз") следующие изменения:
в заголовке и в приложениях указанного решения слова "бюджета Иргизского района", "бюджет Иргизского района на 2017 год", "бюджет Иргизского района на 2018 год", "бюджет Иргизского района на 2019 год", заменить словами "Иргизского районный бюджет", "Иргизский районный бюджет на 2017 год", "Иргизский районный бюджет на 2018 год", "Иргизский районный бюджет на 2019 год";
в пункте 1:
в подпункте 1):
доходы цифры "3 390 543,2" заменить цифрами "3 396 219,2";
в том числе по:
налоговым поступлениям цифры "485 950" заменить цифрами "475 752 ";
неналоговым поступлениям цифры "6 250" заменить цифрами "16 458";
поступлениям трансфертов цифры "2 896 543,2" заменить цифрами "2 902 209,2 ";
в подпункте 2):
затраты цифры "3 568 597,5" заменить цифрами "3 574 273,5";
в подпункте 3):
чистое бюджетное кредитование цифры "8 931,5" заменить цифрами "7 516,5";
в том числе:
бюджетные кредиты цифры "17 073,5" заменить цифрами "15 658,5";
в подпункте 5):
дефицит бюджета цифры "-186 985,8" заменить цифрами "- 185 570,8";
в подпункте 6):
финансирование дефицита бюджета цифры "186 985,8" заменить цифрами "185 570,8";
в пункте 5:
в абзаце первом:
цифры "8 140" заменить цифрами "3 899 ";
в абзаце третьем:
цифры "3 607" заменить цифрами "827 ";
в абзаце четвертом:
цифры "9 819" заменить цифрами "14 074";
в пункте 6:
в абзаце третьем:
цифры "5 303" заменить цифрами "2 785 ";
в абзаце шестом:

Аудандық мәслихаттың 2016 жылғы 22 желтоқсандағы № 51 "2017-2019 жылдарға арналған Ырғыз ауданының бюджетін бекіту туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Ақтөбе облысы Ырғыз аудандық мәслихатының 2017 жылғы 17 қарашадағы № 108 шешімі. Ақтөбе облысының Әділет департаментінде 2017 жылғы 27 қарашада № 5701 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет Кодексінің 9, 106 баптарына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6 бабына, Қазақстан Республикасының 2016 жылғы 6 сәуірдегі "Құқықтық актілер туралы" Заңының 50 бабына сәйкес, Ырғыз аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Аудандық мәслихаттың 2016 жылғы 22 желтоқсандағы № 51 "2017-2019 жылдарға арналған Ырғыз ауданының бюджетін бекіту туралы" (нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 5213 тіркелген, 2017 жылы 18 каңтарда "Ырғыз" газетінде жарияланған) шешіміне мынадай өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген шешімнің тақырыбы мен қосымшаларында "Ырғыз ауданының бюджетін", "Ырғыз ауданының 2017 жылға арналған бюджеті", "Ырғыз ауданының 2018 жылға арналған бюджеті", "Ырғыз ауданының 2019 жылға арналған бюджеті" сөздері "Ырғыз аудандық бюджеті", "2017 жылға арналған Ырғыз аудандық бюджеті", "2018 жылға арналған Ырғыз аудандық бюджеті", "2019 жылға арналған Ырғыз аудандық бюджеті" сөздерімен ауыстырылсын;
1-тармақта:
1) тармақшасында:
кірістер "3 390 543,2" сандары "3 396 219,2" сандарымен ауыстырылсын;
оның ішінде:
салықтық түсімдері бойынша "485 950" сандары "475 752" сандарымен ауыстырылсын;
салықтық емес түсімдері бойынша "6 250" сандары "16 458" сандарымен ауыстырылсын;
трансферттердің түсімдері бойынша "2 896 543,2" сандары "2 902 209,2" сандарымен ауыстырылсын;
2) тармақшасында:
шығындар "3 568 597,5" сандары "3 574 273,5" сандарымен ауыстырылсын;
3) тармақшасында:
таза бюджеттік кредиттеу "8 931,5" сандары "7 516,5" сандарымен ауыстырылсын;
оның ішінде:
бюджеттік кредиттер "17 073,5" сандары "15 658,5" сандарымен ауыстырылсын;
5) тармақшасында:
бюджет тапшылығы "-186 985,8" сандары "-185 570,8" сандарымен ауыстырылсын;
6) тармақшасында:
бюджет тапшылығын қаржыландыру "186 985,8" сандары "185 570,8" сандарымен ауыстырылсын;
5- тармақта:
бірінші абзацта:
"8 140" сандары "3 899" сандарымен ауыстырылсын;
үшінші абзацта:
"3 607" сандары "827" сандарымен ауыстырылсын;
төртінші абзацта:
" 9 819" сандары "14 074" сандарымен ауыстырылсын;
6- тармақта:
үшінші абзацта:
"5 303" сандары "2 785" сандарымен ауыстырылсын;
алтыншы абзацта:

цифры "33 231" заменить цифрами "30 093";
в абзаце восьмом:
цифры "4 000" заменить цифрами "4 421";
в абзаце двенадцатом:
цифры "9 310" заменить цифрами "22 996";
в абзаце пятнадцатом:
цифры "6 000" заменить цифрами "5 981";
2. приложения 1, 5 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложения 1, 2 к настоящему решению.
3. Государственному учреждению "Аппарат Иргизского районного маслихата" в установленном законодательством порядке обеспечить:

"33 231" сандары "30 093" сандарымен ауыстырылсын;
сегізінші абзацта:
"4 000" сандары "4 421" сандарымен ауыстырылсын;
он екінші абзацта:
"9 310" сандары "22 996" сандарымен ауыстырылсын;
он бесінші абзацта:
"6 000" сандары "5 981" сандарымен ауыстырылсын;
2. көрсетілген шешімнің 1, 5 қосымшалары осы шешімнің 1, 2 қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
3. "Ырғыз аудандық мәслихатының аппараты" мемлекеттік мекемесі заңнамада белгіленген тәртіппен:

1) государственную регистрацию настоящего решения в Департаменте юстиции Актюбинской области;
2) направление настоящего решения в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан;
3) размещение настоящего решения на интернет-ресурсе акимата Иргизского района.
4. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2017 года.
Председатель сессии Иргизского районного маслихата В. Машина
Секретарь Иргизского районного маслихата К. Косаяков

1) осы шешімді Ақтөбе облысының Әділет департаментінде мемлекеттік тіркеуді;
2) осы шешімді Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде ресми жариялауға жіберуді;
3) осы шешімді Ырғыз ауданы әкімдігінің интернет-ресурсында орналастыруды қамтамасыз етсін.
4. Осы шешім 2017 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Ырғыз аудандық мәслихаты сессиясының төрағасы В. Машина
Ырғыз аудандық мәслихатының хатшысы К. Қосаяқов

25 769
017
Обеспечение нуждающихся инвалидов обязательными гигиеническими средствами и предоставление услуг специалистами жестового языка, индивидуальными помощниками в соответствии с индивидуальной программой реабилитации инвалида
4 672
023
Обеспечение деятельности центров занятости населения
14 537,6
9
Прочие услуги в области социальной помощи и социального обеспечения
20 049,6
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
20 049,6
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения
19 283,6
011
Оплата услуг по зачислению, выплате и доставке пособий и других социальных выплат
372
021
Капитальные расходы государственного органа
336
067
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
58
07
Жилищно-коммунальное хозяйство
286 455,3
1
Жилищное хозяйство
123 538,5
495
Отдел архитектуры, строительства, жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
123 538,5
007
Проектирование и (или) строительство, реконструкция жилья коммунального жилищного фонда
113 441
033
Проектирование, развитие и (или) обустройство инженерно-коммуникационной инфраструктуры
7 419,5
091
Приобретение оборудования для проектов, реализуемых в рамках Программы развития продуктивной занятости и массового предпринимательства
2 678
2
Коммунальное хозяйство
158 607,9
495
Отдел архитектуры, строительства, жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
158 607,9
016
Функционирование системы водоснабжения и водоотведения
16 300
027
Организация эксплуатации сетей газификации, находящихся в коммунальной собственности районов (городов областного значения)
8 942
058
Развитие системы водоснабжения и водоотведения в сельских населенных пунктах
133 365,9
3
Благоустройство населенных пунктов
4 308,9
495
Отдел архитектуры, строительства, жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
4 308,9
025
Освещение улиц в населенных пунктах
4 308,9
08
Культура, спорт, туризм и информационное пространство
212 868
1
Деятельность в области культуры
93 891
457
Отдел культуры, развития языков, физической культуры и спорта района (города областного значения)
90 855,2
003
Поддержка культурно-досуговой работы
90 855,2
495
Отдел архитектуры, строительства, жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)

25 769
017
Мүгедектерді оңалту жеке бағдарламасына сәйкес, мұқтаж мүгедектерді міндетті гигиеналық құралдармен және ымдау тілі мамандарының қызмет көрсетуін, жеке көмекшілермен қамтамасыз ету
4 672
023
Жұмыспен қамту орталықтарының қызметін қамтамасыз ету
14 537,6
9
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамтамасыз ету салаларындағы өзге де қызметтер
20 049,6
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
20 049,6
001
Жергілікті деңгейде халық үшін әлеуметтік бағдарламаларды жұмыспен қамтуды қамтамасыз етуді іске асыру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
19 283,6
011
Жәрдемақыларды және басқа да әлеуметтік төлемдерді есептеу, төлеу мен жеткізу бойынша қызметтерге ақы төлеу
372
021
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
336
067
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелерінің және ұйымдарының күрделі шығыстары
58
07
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық
286 455,3
1
Тұрғын үй шаруашылығы
123 538,5
495
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс, сәулет, тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
123 538,5
007
Коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйін жобалау және (немесе) салу, реконструкциялау
113 441
033
Инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды жобалау, дамыту және (немесе) жайластыру
7 419,5
091
Нәтижелі жұмыспен қамтуды және жаппай кәсіпкерлікті дамыту бағдарламасы шеңберінде іске асырып жатқан жобалар үшін жабдықтар сатып алу
2 678
2
Коммуналдық шаруашылық
158 607,9
495
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс, сәулет, тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
158 607,9
016
Сумен жабдықтау және су бұру жүйесінің жұмыс істеуі
16 300
027
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) коммуналдық меншігіндегі газ жүйелерін пайдалануды ұйымдастыру
8 942
058
Ауылдық елді мекендердегі сумен жабдықтау және су бұру жүйелерін дамыту
133 365,9
3
Елді мекендерді көркейту
4 308,9
495
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс, сәулет, тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
4 308,9
025
Елді мекендердегі көшелерді жарықтандыру
4 308,9
08
Мәдениет, спорт, туризм және ақпараттық кеңістiк
212 868
1
Мәдениет саласындағы қызмет
93 891
457
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мәдениет, тілдерді дамыту, дене шынықтыру және спорт бөлімі
90 855,2
003
Мәдени-демалыс жұмысын қолдау
90 855,2
495
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс, сәулет, тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі