О внесении изменений и дополнения в решение районного маслихата от 22 декабря 2016 года № 88 "Об утверждении бюджета Каргалинского района на 2017-2019 годы"
Решение маслихата Каргалинского района Актюбинской области от 10 июля 2017 года № 162. Зарегистрировано Департаментом юстиции Актюбинской области 25 июля 2017 года № 5613
В соответствии со статьями 106, 109 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, с пунктом 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Каргалинский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение районного маслихата от 22 декабря 2016 года № 88 "Об утверждении бюджета Каргалинского района на 2017 - 2019 годы" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 5212, опубликованное в эталонном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде от 3 февраля 2017 года ) следующие изменения и дополнение:
в пункте 1:
в подпункте 1):
доходы –
цифры "3 775 704" заменить цифрами "3 897 634",
в том числе по:
поступлениям трансфертов -
цифры "3 244 704" заменить цифрами "3 366 634";
в подпункте 2):
затраты –
цифры "3 866 558,2" заменить цифрами "3 988 488,2";
в пункте 5:
в абзаце втором:
цифры "396 640" заменить цифрами "544 051";
в пункте 6:
в абзаце четвертом:
цифры "5 009" заменить цифрами "5 241";
в пункте 7:
в абзаце втором:
цифры "66 068" заменить цифрами "61 395";
в абзаце третьем:
цифры "45 049" заменить цифрами "38 351";
в абзаце седьмом:
цифры "174 531" заменить цифрами "153 464";
в абзаце восьмом:
цифры "6 743" заменить цифрами "5 525";
в абзаце десятом:
цифры "8 928" заменить цифрами "5 871";
в абзаце одиннадцатом:
цифры "3 490" заменить цифрами "8 490";
и дополнить абзацем следующего содержания:
6 000 тысяч тенге – на приобретение оборудования для элективного курса "Робототехника";
подпункт 7-1) изложить в новой редакции:
"7-1) учесть в районном бюджете на 2017 год поступление целевых текущих трансфертов из областного бюджета на развитие продуктивной занятости и массового предпринимательства:
1 450 тысяч тенге – на частичное субсидирование заработной платы;
2 047 тысяч тенге – на молодежную практику;
3 729 тысяч тенге – на профессиональную подготовку кадров;

Аудандық мәслихаттың 2016 жылғы 22 желтоқсандағы № 88 "2017-2019 жылдарға арналған Қарғалы ауданының бюджетін бекіту туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтыру енгізу туралы
Ақтөбе облысы Қарғалы аудандық мәслихатының 2017 жылғы 10 шілдедегі № 162 шешімі. Ақтөбе облысының Әділет департаментінде 2017 жылғы 25 шілдеде № 5613 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджеттік кодексінің 106, 109 баптарына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6 бабының 1 тармағына сәйкес, Қарғалы аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Аудандық мәслихаттың 2016 жылғы 22 желтоқсандағы № 88 "2017-2019 жылдарға арналған Қарғалы ауданының бюджетін бекіту туралы" (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5212 тіркелген, 2017 жылғы 3 ақпанда Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілердің электрондық түрдегі эталондық бақылау банкіде жарияланған) шешіміне келесі өзгерістер мен толықтыру енгізілсін:
1 тармақта:
1) тармақшасында:
кірістер-
"3 775 704" деген цифрлар "3 897 634" деген цифрлармен ауыстырылсын, оның ішінде:
трансферттер түсімдері бойынша-
"3 244 704" деген цифрлар "3 366 634" деген цифрлармен ауыстырылсын;
2) тармақшасында:
шығындар –
"3 866 558,2" деген цифрлар "3 988 488,2" деген цифрлармен ауыстырылсын;
5 тармақта:
екінші абзацтағы:
"396 640" деген цифрлар "544 051" деген цифрлармен ауыстырылсын;
6 тармақта:
төртінші абзацтағы:
"5 009" деген цифрлар "5 241" деген цифрлармен ауыстырылсын;
7 тармақта:
екінші абзацтағы:
"66 068" деген цифрлар "61 395" деген цифрлармен ауыстырылсын;
үшінші абзацтағы:
"45 049" деген цифрлар "38 351" деген цифрлармен ауыстырылсын;
жетінші абзацтағы:
"174 531" деген цифрлар "153 464" деген цифрлармен ауыстырылсын;
сегізінші абзацтағы:
"6 743" деген цифрлар "5 525" деген цифрлармен ауыстырылсын;
оныншы абзацтағы:
"8 928" деген цифрлар "5 871" деген цифрлармен ауыстырылсын;
он бірінші абзацтағы:
"3 490" деген цифрлар "8 490" деген цифрлармен ауыстырылсын;
және келесі мазмұндағы абзацпен толықтырылсын:
6 000 мың теңге – "Робот техникасы" элективтік курсы үшін құралдар сатып алуға;
7-1) тармақшасы жаңа редакцияда мазмұндалсын:
"7-1) 2017 жылға арналған аудандық бюджетте облыстық бюджеттен нәтижелі жұмыспен қамтуды және жаппай кәсіпкерлікті дамытуға ағымдағы нысаналы трансферттер ескерілсін:
1 450 мың теңге - жалақыны ішінара субсидиялауға;
2 047 мың теңге – жастар практикасына;
3 729 мың теңге - кадрларды кәсіптік дайындауға;