О внесении изменений в решение районного маслихата от 22 декабря 2016 года № 88 "Об утверждении бюджета Каргалинского района на 2017 - 2019 годы"
Решение маслихата Каргалинского района Актюбинской области от 20 ноября 2017 года № 177. Зарегистрировано Департаментом юстиции Актюбинской области 29 ноября 2017 года № 5708. Прекращено действие в связи с истечением срока
В соответствии со статьями 106, 109 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, с пунктом 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" Каргалинский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение районного маслихата от 22 декабря 2016 года № 88 "Об утверждении бюджета Каргалинского района на 2017-2019 годы" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 5212, опубликованное в эталонном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде 3 февраля 2017 года) следующие изменения:
в заголовке, по всему тексту и в приложениях указанного решения слова "бюджета Каргалинского района", "бюджет Каргалинского района", "в бюджет района" заменить словами "Каргалинского районного бюджета", "Каргалинский районный бюджет", "в районный бюджет";
в пункте 1:
в подпункте 1):
доходы –
цифры "3 958 000" заменить цифрами "4 540 055,7",
в том числе по:
неналоговым поступлениям -
цифры "3 652" заменить цифрами "3 693,1",
поступлениям трансфертов -
цифры "3 373 000" заменить цифрами "3 955 014,6";
в подпункте 2):
затраты –
цифры "4 048 854,2" заменить цифрами "4 630 909,9";
в подпункте 3):
чистое бюджетное кредитование –
цифры "222 997" заменить цифрами "244 516",
в том числе:
бюджетные кредиты цифры "237 177" заменить цифрами "258 696";
в подпункте 5):
дефицит бюджета –
цифры "-313 851,2" заменить цифрами "-335 370,2",
в подпункте 6):
финансирование дефицита бюджета –
цифры "313 851,2" заменить цифрами "335 370,2".
в пункте 5:
в абзаце втором:
цифры "544 051" заменить цифрами "1 044 051";
в пункте 6:
в абзаце втором:
цифры "107 399" заменить цифрами "177 027";
в абзаце третьем:
цифры "6 565" заменить цифрами "2 655";
в абзаце четвертом:
цифры "5 241" заменить цифрами "6 441";
в абзаце пятом:
цифры "5 040" заменить цифрами "5 039";
в абзаце шестом:

Аудандық мәслихаттың 2016 жылғы 22 желтоқсандағы № 88 "2017-2019 жылдарға арналған Қарғалы ауданының бюджетін бекіту туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Ақтөбе облысы Қарғалы аудандық мәслихатының 2017 жылғы 20 қарашадағы № 177 шешімі. Ақтөбе облысының Әділет департаментінде 2017 жылғы 29 қарашада № 5708 болып тіркелді. Мерзімі өткендіктен қолданыс тоқтатылды
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 106, 109 баптарына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6 бабының 1 тармағына сәйкес Қарғалы аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Аудандық мәслихаттың 2016 жылғы 22 желтоқсандағы № 88 "2017-2019 жылдарға арналған Қарғалы ауданының бюджетін бекіту туралы" (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5212 тіркелген, 2017 жылғы 3 ақпанда Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілердің электрондық түрдегі эталондық бақылау банкіде жарияланған) шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген шешімнің атауында, бүкіл мәтін бойынша және қосымшаларында "Қарғалы ауданының бюджетін", "Қарғалы ауданының бюджеті", "ауданының бюджетіне" сөздері "Қарғалы аудандық бюджетін", "Қарғалы аудандық бюджеті", "аудандық бюджетіне" сөздерімен ауыстырылсын;
1 тармақтағы:
1) тармақшасында:
кірістер -
"3 958 000" деген сандар "4 540 055,7" деген сандармен ауыстырылсын,
оның ішінде:
салықтық емес түсімдер бойынша -
"3 652" деген сандар "3 693,1" деген сандармен ауыстырылсын,
трансферттер түсімдері бойынша -
"3 373 000" деген сандар "3 955 014,6" деген сандармен ауыстырылсын;
2) тармақшасында:
шығындар –
"4 048 854,2" деген сандар "4 630 909,9" деген сандармен ауыстырылсын;
3) тармақшасында:
таза бюджеттік кредит беру –
"222 997" деген сандар "244 516" деген сандармен ауыстырылсын,
оның ішінде:
бюджеттік кредиттер "237 177" деген сандар "258 696" деген сандармен ауыстырылсын;
5) тармақшасында:
бюджет тапшылығы -
"-313 851,2" деген сандар "-335 370,2" деген сандармен ауыстырылсын,
6) тармақшасында:
бюджет тапшылығын қаржыландыру –
"313 851,2" деген сандар "335 370,2" деген сандармен ауыстырылсын;
5 тармақтағы:
екінші абзацта:
"544 051" деген сандар "1 044 051" деген сандармен ауыстырылсын;
6 тармақтағы:
екінші абзацта:
"107 399" деген сандар "177 027" деген сандармен ауыстырылсын;
үшінші абзацта:
"6 565" деген сандар "2 655" деген сандармен ауыстырылсын;
төртінші абзацта:
"5 241" деген сандар "6 441" деген сандармен ауыстырылсын;
бесінші абзацта:
"5 040" деген сандар "5 039" деген сандармен ауыстырылсын;
алтыншы абзацта:

цифры "14 839" заменить цифрами "16 031".
в пункте 7:
в абзаце третьем:
цифры "38 351" заменить цифрами "59 030";
в абзаце пятом:
цифры "18 358" заменить цифрами "16 929,6";
в абзаце восьмом:
цифры "5 525" заменить цифрами "4 350";
в абзаце одиннадцатом:
цифры "8 490" заменить цифрами "6 234";
в абзаце пятнадцатом:
цифры "3 140" заменить цифрами "2 000";
в абзаце шестнадцатом:
цифры "6 000" заменить цифрами "5 226".
в пункте 9:
в абзаце первом:

"14 839" деген сандар "16 031" деген сандармен ауыстырылсын;
7 тармақтағы:
үшінші абзацта:
"38 351" деген сандар "59 030" деген сандармен ауыстырылсын;
бесінші абзацта:
"18 358" деген сандар "16 929,6" деген сандармен ауыстырылсын;
сегізінші абзацта:
"5 525" деген сандар "4 350" деген сандармен ауыстырылсын;
он бірінші абзацта:
"8 490" деген сандар "6 234" деген сандармен ауыстырылсын;
он бесінші абзацта:
"3 140" деген сандар "2 000" деген сандармен ауыстырылсын;
он алтыншы абзацта:
"6 000" деген сандар "5 226" деген сандармен ауыстырылсын.
9 тармақтағы:
бірінші абзацта:

цифры "203 142,0" заменить цифрами "224 661".
2. Приложения 1 и 5 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1 и 2 к настоящему решению.
3. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2017 года.
Председатель сессии
маслихата
Секретарь районного маслихата
Ш.Алимбаев Н.Заглядова
Приложение 1 к решению районного маслихата от 20 ноября 2017 года № 177
Приложение 1 к решению районного маслихата от 22 декабря 2016 года № 88
Бюджет Каргалинского района на 2017 год
Категория
Сумма, тысяч тенге
Класс
Подкласс
Специфика
Наименование
I.Доходы

"203 142,0" деген сандар "224 661" деген сандармен ауыстырылсын.
2. Көрсетілген шешімдегі 1 және 5 қосымшалары осы шешімдегі 1 және 2 қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда мазмұндалсын.
3. Осы шешім 2017 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Аудандық мәслихат
сессиясының төрағасы
Аудандық мәслихат хатшысы
Ш.Алимбаев Н.Заглядова
Аудандық мәслихаттың 2017 жылғы 20 қарашадағы № 177 шешіміне 1 Қосымша
Аудандық мәслихаттың 2016 жылғы 22 желтоқсандағы № 88 шешіміне 1 Қосымша
Қарғалы ауданының 2017 жылға арналған бюджеті
Санаты
Сомасы, мың теңге
Сыныбы
Iшкi сыныбы
Ерекшелігі
Атауы
1. Кірістер