О внесении изменений и дополнений в решение районного маслихата от 23 декабря 2016 года № 50 "Об утверждении бюджета Кобдинского района на 2017-2019 годы"
Решение маслихата Кобдинского района Актюбинской области от 13 марта 2017 года № 68. Зарегистрировано Департаментом юстиции Актюбинской области 5 апреля 2017 года № 5394. Прекращено действие в связи с истечением срока
Сноска. В реквизитах, заголовке, по тексту и в приложении решения на русском языке слова "Хобдинского", "Хобдинский" заменены словами "Кобдинского", "Кобдинский", текст на казахском языке не меняется решением маслихата Кобдинского района Актюбинской области от 22.12.2017 № 129 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
В соответствии со статьями 9, 104, 106 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, статьей 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Кобдинский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Кобдинского районного маслихата от 23 декабря 2016 года № 50 "Об утверждении бюджета Кобдинского района на 2017-2019 годы" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 5218, опубликованное 26 января 2017 года в газете "Қобда") следующие изменения и дополнения:
1) в пункте 1:
в подпункте 1):
доходы - цифры "4 271 898" заменить цифрами "4 456 835";
в том числе по:
поступлениям трансфертов - цифры "3 856 898" заменить цифрами "4 041 835";
в подпункте 2):
затраты - цифры "4 271 898" заменить цифрами "4 500 615,4";
в подпункте 5):
дефицит бюджета - цифры "-507 139" заменить цифрами "- 550 919,4";
в подпункте 6):
финансирование дефицита бюджета - цифры "507 139" заменить цифрами "550 919,4".
пункт 5 дополнить абзацем следующего содержания:
"на размещение государственного социального заказа в неправительственных организациях - 4 186 тысяч тенге";
пункт 7 дополнить абзацами следующего содержания:
"на развитие продуктивной занятости и массового предпринимательства - 75 751 тысяч тенге";
"на развитие благоустройства городов и населенных пунктов - 100 000 тысяч тенге";
пункт 8 дополнить абзацем следующего содержания:
"на проектирование и (или) строительство, реконструкцию жилья коммунального жилищного фонда - 5 000 тысяч тенге";

Аудандық мәслихаттың 2016 жылғы 23 желтоқсандағы № 50 "2017-2019 жылдарға арналған Қобда ауданының бюджетін бекіту туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Ақтөбе облысы Қобда аудандық мәслихатының 2017 жылғы 13 наурыздағы № 68 шешімі. Ақтөбе облысының Әділет департаментінде 2017 жылғы 5 сәуірде № 5394 болып тіркелді. Мерзімі өткендіктен қолданыс тоқтатылды
Ескерту. Шешімнің деректемелерінде, атауында, мәтіні бойынша және қосымшада орыс тілінде "Хобдинского", "Хобдинский" сөздері "Кобдинского", "Кобдинский" сөздерімен ауыстырылды, қазақ тіліндегі мәтіні өзгермейді – Ақтөбе облысы Қобда аудандық мәслихатының 22.12.2017 № 129 шешімімен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджеттік кодексінің 9, 104, 106 баптарына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6 бабына сәйкес Қобда аудандық мәслихат ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Қобда аудандық мәслихаттың 2016 жылғы 23 желтоқсандағы № 50 "2017-2019 жылдарға арналған Қобда ауданының бюджетін бекіту туралы" (нормативтік құқықтық кесімдерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5218 тіркелген, 2017 жылғы 26 қаңтарда "Қобда" газетінде жарияланған) шешіміне мынадай өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
1) 1 тармақта:
1) тармақшасында:
кірістер - "4 271 898" сандары "4 456 835" сандарымен ауыстырылсын;
оның ішінде:
трансферттер түсімдері бойынша - "3 856 898" сандары "4 041 835" сандарымен ауыстырылсын;
2) тармақшасында:
шығындар - "4 271 898" сандары "4 500 615,4" сандарымен ауыстырылсын;
5) тармақшасында:
бюджет тапшылығы - "-507 139" сандары "-550 919,4" сандарымен ауыстырылсын;
6) тармақшасында:
бюджет тапшылығын қаржыландыру - "507 139" сандары "550 919,4" сандарымен ауыстырылсын.
5 тармақ мынадай мазмұндағы абзацпен толықтырылсын:
"үкіметтік емес ұйымдарда мемлекеттік әлеуметтік тапсырысты орналастыруға - 4 186 мың теңге";
7 тармақ мынадай мазмұндағы абзацтармен толықтырылсын:
"нәтижелі жұмыспен қамтуды және жаппай кәсіпкерлікті дамытуға - 75 751 мың теңге";
"қаланы және елді мекендерді абаттандыруды дамытуға - 100 000 мың теңге";
8 тармақ мынадай мазмұндағы абзацпен толықтырылсын:
"коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйін жобалау және (немесе) салу, реконструкциялауға - 5000 мың теңге";

2. Приложение 1 к указанному решению изложить в редакции согласно приложению к настоящему решению.
3. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2017 года.
Председатель сессии
районного маслихата
Секретарь районного маслихата
А.Борамбаев Ж.Ергалиев
Приложение к решению № 68 Кобдинского районного маслихата от 13 марта 2017 года
Приложение 1 к решению Кобдинского районного маслихата от 23 декабря 2016 года № 50
Бюджет Кобдинского района на 2017 год
Категория
Сумма, тысяч тенге
Класс
Подкласс
Наименование
І. Доходы

2. Көрсетілген шешімдегі 1 қосымша осы шешімдегі қосымшаға сәйкес редакцияда жазылсын.
3. Осы шешім 2017 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Аудандық мәслихат
сессиясының төрағасы
Аудандық мәслихат хатшысы
А.Борамбаев Ж.Ерғалиев
Қобда аудандық мәслихатының 2017 жылғы 13 наурыздағы
№ 68 шешіміне қосымша
Қобда аудандық мәслихатының 2016 жылғы 23 желтоқсандағы
№ 50 шешіміне 1 қосымша
2017 жылға арналған Қобда ауданның бюджеті
Санаты
Сомасы, мың теңге
Сыныбы
Iшкi сыныбы
І. Кірістер