О внесении изменений в решение районного маслихата от 23 декабря 2016 года № 50 "Об утверждении бюджета Кобдинского района на 2017-2019 годы"
Решение маслихата Кобдинского района Актюбинской области от 4 сентября 2017 года № 108. Зарегистрировано Департаментом юстиции Актюбинской области 15 сентября 2017 года № 5649. Прекращено действие в связи с истечением срока
Сноска. В реквизитах, заголовке, по тексту и в приложении решения на русском языке слова "Хобдинского", "Хобдинский" заменены словами "Кобдинского", "Кобдинский", текст на казахском языке не меняется решением маслихата Кобдинского района Актюбинской области от 22.12.2017 № 129 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
В соответствии со статьями 9, 106, 109 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, статьей 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Кобдинский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Кобдинского районного маслихата от 23 декабря 2016 года № 50 "Об утверждении бюджета Кобдинского района на 2017-2019 годы" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 5218, опубликованное 26 января 2017 года в газете "Қобда) следующие изменения:
в заголовке и в пункте 1 вышеуказанного решения слова "Об утверждении бюджета Хобдинского района на 2017-2019 годы" заменить словами "Об утверждении Хобдинского районного бюджета на 2017-2019 годы";
в подпункте 1) пункта 1:
доходы-цифры "4 454 915" заменить цифрами " 4 421 801,3";
в том числе по:
поступлениям трансфертов - цифры "4 039 915" заменить цифрами "4 006 801,3";
в подпункте 2):
затраты - цифры "4 498 695,4" заменить цифрами "4 465 581,7";
в подпункте 3):
чистое бюджетное кредитование - цифры "507 139" заменить цифрами "506 665,5";
в том числе:
бюджетные кредиты - цифры "520 803" заменить цифрами "520 329,5";
в подпункте 5):
дефицит бюджета - цифры "-550 919,4" заменить цифрами "- 550 445,9";
в подпункте 6):
финансирование дефицита бюджета - цифры "550 919,4" заменить цифрами "550 445,9";
в пункте 7:
в абзаце восьмом:
цифры "217 179" заменить цифрами "196 515,3";
в абзаце одиннадцатом:

Аудандық мәслихаттың 2016 жылғы 23 желтоқсандағы № 50 "2017-2019 жылдарға арналған Қобда ауданының бюджетін бекіту туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Ақтөбе облысы Қобда аудандық мәслихатының 2017 жылғы 4 қыркүйектегі № 108 шешімі. Ақтөбе облысының Әділет департаментінде 2017 жылғы 15 қыркүйекте № 5649 болып тіркелді. Мерзімі өткендіктен қолданыс тоқтатылды
Ескерту. Шешімнің деректемелерінде, атауында, мәтіні бойынша және қосымшада орыс тілінде "Хобдинского", "Хобдинский" сөздері "Кобдинского", "Кобдинский" сөздерімен ауыстырылды, қазақ тіліндегі мәтіні өзгермейді – Ақтөбе облысы Қобда аудандық мәслихатының 22.12.2017 № 129 шешімімен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджеттік кодексінің 9, 106, 109 баптарына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6 бабына сәйкес Қобда аудандық мәслихат ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Қобда аудандық мәслихаттың 2016 жылғы 23 желтоқсандағы № 50 "2017-2019 жылдарға арналған Қобда ауданының бюджетін бекіту туралы" (нормативтік құқықтық кесімдерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5218 тіркелген, 2017 жылғы 26 қаңтарда "Қобда" газетінде жарияланған) шешіміне мынадай өзгерістер енгізілсін:
жоғарыда көрсетілген шешімнің атауы мен 1 тармағындағы "2017-2019 жылдарға арналған Қобда ауданының бюджетін бекіту туралы" сөздері "2017-2019 жылдарға арналған Қобда аудандық бюджетін бекіту туралы" сөздерімен ауыстырылсын;
1 тармақтың 1) тармақшасында:
кірістер - "4 454 915" сандары "4 421 801,3" сандарынмен ауыстырылсын;
оның ішінде:
трансферттер түсімдері бойынша - "4 039 915" сандары "4 006 801,3" сандарымен ауыстырылсын;
2) тармақшасында:
шығындар - "4 498 695,4" сандары "4 465 581,7" сандарымен ауыстырылсын;
3) тармақшасында:
таза бюджеттік кредит беру - "507 139" сандары "506 665,5" сандарымен ауыстырылсын;
оның ішінде:
бюджеттік кредиттер бойынша - "520 803" сандары "520 329,5" сандарымен ауыстырылсын;
5) тармақшада:
бюджет тапшылығы - "-550 919,4" сандары "-550 445,9" сандарымен ауыстырылсын;
6) тармақшысында:
бюджет тапшылығын қаржыландыру - "550 919,4" сандары "550 445,9" сандарымен ауыстырылсын;
7 тармақта:
сегізінші абзацта:
"217 179" сандары "196 515,3" сандарымен ауыстырылсын;
он бірінші абзацта:

цифры "75 751" заменить цифрами "63 301".
2. Приложение 1 к указанному решению изложить в редакции согласно приложению к настоящему решению.
3. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2017 года.
Председатель сессии
районного маслихата
Секретарь районного маслихата
М.Шарипов Ж.Ергалиев
Приложение к решению Кобдинского районного маслихата от04 сентября 2017 года№ 108
Приложение 1 к решению Кобдинского районного маслихата от 23 декабря 2016 года № 50
Бюджет Кобдинского района на 2017 год
Категория
Сумма, тысяч тенге
Класс
Подкласс
Наименование
І. Доходы

"75 751 " сандары "63 301" сандарымен ауыстырылсын.
2. Көрсетілген шешімдегі 1 қосымша осы шешімдегі қосымшаға сәйкес редакцияда жазылсын.
3. Осы шешім 2017 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Аудандық мәслихат
сессиясының төрағасы
Аудандық мәслихат хатшысы
М.Шарипов Ж.Ерғалиев
Қобда аудандық мәслихатының 2017 жылғы 04 қыркүйектегі № 108 шешіміне қосымша
Қобда аудандық мәслихатының 2016 жылғы 23 желтоқсандағы № 50 шешіміне 1 қосымша
2017 жылға арналған Қобда ауданның бюджеті
Санаты
Сомасы, мың теңге
Сыныбы
Iшкi сыныбы
І. Кірістер