О внесении изменений в решение районного маслихата от 23 декабря 2016 года № 50 "Об утверждении Кобдинского районного бюджета на 2017-2019 годы"
Решение маслихата Кобдинского района Актюбинской области от 20 ноября 2017 года № 110. Зарегистрировано Департаментом юстиции Актюбинской области 29 ноября 2017 года № 5710. Прекращено действие в связи с истечением срока
В соответствии со статьями 9, 106, 106 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, статьей 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Кобдинский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Хобдинского районного маслихата от 23 декабря 2016 года № 50 "Об утверждении Хобдинского районного бюджета на 2017-2019 годы" (зарегистрированное в реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 5218, опубликованное 23 января 2017 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде) следующие изменения:
в реквизитах указанного решения слова "маслихата Хобдинского района" заменить словами "Кобдинского районного маслихата", на казахском текст не меняется;
в заголовке, по всему тексту и в приложениях указанного решения слова "Хобдинского", "Хобдинский" заменить словами "Кобдинского", "Кобдинский", на казахском текст не меняется;
в приложениях слова "Бюджет Хобдинского района на 2017 год", "Бюджет Хобдинского района на 2018 год", "Бюджет Хобдинского района на 2019 год" заменить словами "Кобдинский районный бюджет на 2017 год", "Кобдинский районный бюджет на 2018 год", "Кобдинский районный бюджет на 2019 год";
в пункте 1:
в подпункте 1):
доходы - цифры "4 421 801,3" заменить цифрами "4 467 662,4";
в том числе по:
налоговым поступлениям - цифры "399 875" заменить цифрами "403 365";
неналоговым поступлениям - цифры "8 252" заменить цифрами "6 479,1";
поступлениям от продажи основного капитала - цифры "6 873" заменить
цифрами "5 173";
поступлениям трансфертов - цифры "4 006 801,3" заменить цифрами "4 052 645,3";
в подпункте 2):
затраты - цифры "4 465 581,7" заменить цифрами "4 511 442,8";
в подпункте 3):
чистое бюджетное кредитование - цифры "506 665,5" заменить цифрами "471 043,7";
в том числе:
бюджетным кредитам - цифры "520 329,5" заменить цифрами "484 707,7";
в подпункте 5):
дефицит бюджета - цифры "-550 445,9" заменить цифрами "- 514 824,1";
в подпункте 6):
финансирование дефицита бюджета - цифры "550 445,9" заменить цифрами "514 824,1";
в пункте 5:
в абзаце втором:

Аудандық мәслихаттың 2016 жылғы 23 желтоқсандағы № 50 "2017-2019 жылдарға арналған Қобда аудандық бюджетін бекіту туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Ақтөбе облысы Қобда аудандық мәслихатының 2017 жылғы 20 қарашадағы № 110 шешімі. Ақтөбе облысының Әділет департаментінде 2017 жылғы 29 қарашада № 5710 болып тіркелді. Мерзімі өткендіктен қолданыс тоқтатылды
РҚАО ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджеттік кодексінің 9, 106, 109 баптарына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6 бабына сәйкес Қобда аудандық мәслихат ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Қобда аудандық мәслихаттың 2016 жылғы 23 желтоқсандағы № 50 "2017-2019 жылдарға арналған Қобда аудандық бюджетін бекіту туралы" (нормативтік құқықтық кесімдерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5218 тіркелген, 2017 жылғы 23 қаңтарда Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің Эталондық бақылау банкінде электронды түрде жарияланған) шешіміне мынадай өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген қазақ тіліндегі шешімнің қосымшаларының атауында "ауданның бюджеті" сөздері аудандық бюджеті" сөздерімен ауыстырылсын;
1 тармақта:
1) тармақшасында:
кірістер - "4 421 801,3" сандары "4 467 662,4" сандарымен ауыстырылсын;
оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша - "399 875" сандары "403 365" сандарымен ауыстырылсын;
салықтық емес түсімдер бойынша - "8 252" сандары "6 479,1" сандарымен ауыстырылсын;
негiзгi капиталды сатудан түсетiн түсiмдер бойынша - "6 873" сандары "5 173" сандарымен ауыстырылсын;
трансферттер түсімдері бойынша - "4 006 801,3" сандары "4 052 645,3" сандарымен ауыстырылсын;
2) тармақшасында:
шығындар - "4 465 581,7" сандары "4 511 442,8" сандарымен ауыстырылсын;
3) тармақшасында:
таза бюджеттік кредит беру - "506 665,5" сандары "471 043,7" сандарымен ауыстырылсын;
оның ішінде:
бюджеттік кредиттер бойынша - "520 329,5" сандары "484 707,7" сандарымен ауыстырылсын;
5) тармақшада:
бюджет тапшылығы - "-550 445,9" сандары "-514 824,1" сандарымен ауыстырылсын;
6) тармақшысында:
бюджет тапшылығын қаржыландыру- "550 445,9" сандары "514 824,1" сандарымен ауыстырылсын;
5 тармақта:
екінші абзацта:

3. Государственному учреждению "Аппарат Кобдинского районного маслихата" в установленном законодательном порядке обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего решения в Департаменте юстиции Актюбинской области;
2) направление настоящего решения на официальное опубликование в периодических печатных изданиях и Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан.
4. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2017 года.
Председатель сессии
районного маслихата
Секретарь районного маслихата
М.Шарипов Ж.Ергалиев

3. "Қобда аудандық мәслихатының аппараты" мемлекеттік мекемесі заңнамада белгіленген тәртіппен:
1) осы шешімді Ақтөбе облысының Әділет департаментінде мемлекеттік тіркеуді;
2) осы шешімді мерзімді баспа басылымдарында және Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің Эталондық бақылау банкінде ресми жариялауға жіберуді қамтамасыз етсін.
4. Осы шешім 2017 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Аудандық мәслихат
сессиясының төрағасы
Аудандық мәслихат хатшысы
М.Шарипов Ж.Ерғалиев