О внесении изменений в решение районного маслихата от 23 декабря 2016 года № 50 "Об утверждении Кобдинского районного бюджета на 2017-2019 годы"
Решение маслихата Кобдинского района Актюбинской области от 12 декабря 2017 года № 120. Зарегистрировано Департаментом юстиции Актюбинской области 14 декабря 2017 года № 5742. Прекращено действие в связи с истечением срока
В соответствии со статьями 9, 106, 106 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, статьей 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Кобдинский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Кобдинского районного маслихата от 23 декабря 2016 года № 50 "Об утверждении Кобдинского районного бюджета на 2017-2019 годы" (зарегистрированное в реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 5218, опубликованное 23 января 2017 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде) следующие изменения:
в пункте 1:
в подпункте 1):
доходы - цифры "4 467 662,4" заменить цифрами "4 465 684,1";
в том числе по:
поступлениям трансфертов - цифры "4 052 645,3" заменить цифрами "4 050 667,0";
в подпункте 2):
затраты - цифры "4 511 442,8" заменить цифрами "4 509 464,5";
в пункте 7:
в абзаце девятом:
цифры "1 310" заменить цифрами "810";
в пункте 8:
в абзаце втором:
цифры "72 964" заменить цифрами "71 633";
в абзаце третьем:
цифры "21 453,5" заменить цифрами "21 306,2".
2. Приложение 1 к указанному решению изложить в редакции согласно приложению к настоящему решению.

Аудандық мәслихаттың 2016 жылғы 23 желтоқсандағы № 50 "2017-2019 жылдарға арналған Қобда аудандық бюджетін бекіту туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Ақтөбе облысы Қобда аудандық мәслихатының 2017 жылғы 12 желтоқсандағы № 120 шешімі. Ақтөбе облысының Әділет департаментінде 2017 жылғы 14 желтоқсанда № 5742 болып тіркелді. Мерзімі өткендіктен қолданыс тоқтатылды
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджеттік кодексінің 9, 106, 109 баптарына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6 бабына сәйкес Қобда аудандық мәслихат ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Қобда аудандық мәслихаттың 2016 жылғы 23 желтоқсандағы № 50 "2017-2019 жылдарға арналған Қобда аудандық бюджетін бекіту туралы" (нормативтік құқықтық кесімдерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5218 тіркелген, 2017 жылғы 23 қаңтарда Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің Эталондық бақылау банкінде электронды түрде жарияланған) шешіміне мынадай өзгерістер енгізілсін:
1 тармақта:
1) тармақшасында:
кірістер - "4 467 662,4" сандары "4 465 684,1" сандарымен ауыстырылсын;
оның ішінде:
трансферттер түсімдері бойынша - "4 052 645,3" сандары "4 050 667,0" сандарымен ауыстырылсын;
2) тармақшасында:
шығындар - "4 511 442,8" сандары "4 509 464,5" сандарымен ауыстырылсын;
7 тармақта:
тоғызыншы абзацта:
"1 310" сандары "810" сандарымен ауыстырылсын;
8 тармақта:
екінші абзацта:
"72 964" сандары "71 633" сандарымен ауыстырылсын;
үшінші абзацта:
"21 453,5" сандары "21 306,2" сандарымен ауыстырылсын;
2. Көрсетілген шешімнің 1 қосымшасы осы шешімге қосымшасына сәйкес редакцияда мазмұндалсын.

3. Государственному учреждению "Аппарат Кобдинского районного маслихата" в установленном законодательном порядке обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего решения в Департаменте юстиции Актюбинской области;
2) направление настоящего решения на официальное опубликование в периодических печатных изданиях и Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан.
4. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2017 года.
Председатель сессии
районного маслихата
Секретарь районного маслихата
Е.Киржанов Ж.Ергалиев

3. "Қобда аудандық мәслихатының аппараты" мемлекеттік мекемесі заңнамада белгіленген тәртіппен:
1) осы шешімді Ақтөбе облысының Әділет департаментінде мемлекеттік тіркеуді;
2) осы шешімді мерзімді баспа басылымдарында және Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің Эталондық бақылау банкінде ресми жариялауға жіберуді қамтамасыз етсін.
4. Осы шешім 2017 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Аудандық мәслихат
сессиясының төрағасы
Аудандық мәслихат хатшысы
Е.Кіржанов Ж.Ерғалиев