Об определении мест для осуществления выездной торговли на территории Мартукского района
Постановление акимата Мартукского района Актюбинской области от 31 октября 2017 года № 386. Зарегистрировано Департаментом юстиции Актюбинской области 20 ноября 2017 года № 5696
В соответствии со статьей 31 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", согласно статей 8, 27 Закона Республики Казахстан от 12 апреля 2004 года "О регулировании торговой деятельности", приказом исполняющего обязанности министра Национальной экономики Республики Казахстан от 27 марта 2015 года № 264 "Об утверждении Правил внутренней торговли" (зарегистрированное в реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 11148) акимат Мартукского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Определить места для осуществления выездной торговли на территории Мартукского района согласно приложению.
2. Признать утратившим силу постановление акимата Мартукского района от 29 декабря 2016 года № 552 "Об определении мест для осуществления выездной торговли на территории Мартукского района" (зарегистрированного в реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 5257, опубликованного 16 февраля 2017 года в районной газете "Мәртөк тынысы")
3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима района Тлегенова Б.
4. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким района Н. Калауов
Приложение к постановлению акимата Мартукского района от 31 октября 2018 года № 386
Места для осуществления выездной торговли на территории Мартукского района
Сноска. Приложение – в редакции постановления акимата Мартукского района Актюбинской области от 08.01.2019 № 5 (вводится в действие со дня его первого официального опубликования).
Наименование населенного пункта
Места торговли
Аккудыкский сельский округ
1.
село Вознесеновка
Перед домом № 25 по улице Есет батыр
Перед домом № 18/2 по улице Есет батыр
Перед домом № 14 по улице Шахтинская
Перед домом № 15/2 по улице Бейбитшилик
Перед домом № 13 по улице 20 лет Независимости
Перед домом № 8/1 по улице Украинская
Перед домом № 3 по улице Бауыржан Момышулы
Перед домом № 3 по улице Д.Конаева
2.
село Достык
Перед домом № 8 по улице Бауыржан Момышулы
Перед домом № 21 по улице Бауыржан Момышулы
Перед домом № 31 по улице Бауыржан Момышулы
Перед домом № 48 по улице Бауыржан Момышулы
Перед домом № 13 по улице Сакен Сейфуллин
Перед домом № 15 по улице Кобланды Батыр

Мәртөк ауданы аумағында көшпелі сауданы жүзеге асыру үшін орындарды белгілеу туралы
Ақтөбе облысы Мәртөк ауданы әкімдігінің 2017 жылғы 31 қазандағы № 386 қаулысы. Ақтөбе облысының Әділет департаментінде 2017 жылғы 20 қарашада № 5696 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 31 бабына, Қазақстан Республикасының 2004 жылғы 12 сәуірдегі "Сауда қызметін реттеу туралы" Заңының 8, 27 баптарына, Қазақстан Республикасы Ұлттық экономика министрінің міндетін атқарушысының 2015 жылғы 27 наурыздағы № 264 "Ішкі сауда қағидаларын бекіту туралы" бұйрығына (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 11148 болып тіркелген) сәйкес, Мәртөк ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Мәртөк ауданы аумағында көшпелі сауданы жүзеге асыру үшін орындар қосымшаға сәйкес белгіленсін.
2. Мәртөк ауданы әкімдігінің 2016 жылғы 29 желтоқсандағы № 552 "Мәртөк ауданы аумағында көшпелі сауданы жүзеге асыру үшін орындарды белгілеу туралы" (нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5257 болып тіркелген, 2017 жылдың 16 ақпанда аудандық "Мәртөк тынысы" газетінде жарияланған) қаулысының күші жойылды деп танылсын.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау аудан әкімінің орынбасары Б.Тілегеновке жүктелсін.
4. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Аудан әкімі Н. Қалауов
Мәртөк ауданы әкімдігінің 2017 жылғы 31 қазандағы № 386 қаулысына қосымша
Мәртөк ауданы аумағында көшпелі сауданы жүзеге асыру үшін орындар
Ескерту. Қосымша жаңа редакцияда - Ақтөбе облысы Мәртөк ауданы әкімдігінің 08.01.2019 № 5 қаулысымен (алғаш ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі).
Елді мекен атауы
Сауда орны
Аққұдық ауылдық округі
1.
Вознесеновка ауылы
Есет - батыр көшесі № 25 үйінің алдында
Есет - батыр көшесі № 18/2 үйінің алдында
Шахтинская көшесі №14 үйінің алдында
Бейбітшілік көшесі № 15/2 үйінің алдында
Тәуелсіздікке 20 жыл көшесі № 13 үйінің алдында
Украинская көшесі № 8/1 үйінің алдында
Бауыржан Момышұлы көшесі № 3 үйінің алдында
Д.Қонаев көшесі № 3 үйінің алдында
2.
Достық ауылы
Бауыржан Момышұлы көшесі № 8 үйінің алдында
Бауыржан Момышұлы көшесі № 21 үйінің алдында
Бауыжан Момышұлы көшесі № 31 үйінің алдында
Бауыржан Момышұлы көшесі № 48 үйінің алдында
Сәкен Сейфуллин көшесі № 13 үйінің алдында
Қобланды Батыр көшесі № 15 үйінің алдында

Перед домом № 4/2 по улице Мустафа Шокай
3.
село Первомайка
Перед домом № 4 по улице Исатай Тайманов
Перед домом № 13 по улице Исатай Тайманов
Перед домом № 37 по улице Исатай Тайманов
4.
село Жанажол
Перед домом № 38 по улице Ыбырай Алтынсарин
Перед домом № 9 по улице Ыбырай Алтынсарин
Перед домом № 18 по улице Ыбырай Алтынсарин
5.
село Карабулак
Перед домом № 2 по улице Желтоқсан
Перед домом № 20 по улице Желтоқсан
Байнассайский сельский округ
6.
село Акмоласай
Перед домом № 24 по улице Алия Молдагулова
7.
село Байнассай
Перед домом № 1 по переулок Орталық
8.
село 13 лет Казахстана
Перед домом № 6/1 по улице Достык
Байторысайский сельский округ
9.
село Байторысай
Перед домом № 7 по улице Марат Оспанов
10.
село Полтавка
Перед домом № 27 по улице Жастар
11.
село Покровка
Перед домом № 8 по улице Женис
12.
село Дмитриевка
Перед домом № 24 по улице Достык
Жайсанский сельский округ
13.
село Жайсан
Перед домом № 31 "в" по улице Болашак
Рядом с домом № 34А по улице Камбар Медетов (со стороны улицы Сагинбай Есенгалиев)
За полосой отвода, на 98 километре (с правой стороны) автомобильной дороги международного значения "Актобе-Мартук-граница РФ (Оренбург)"
14.
село Жанатан
Перед домом № 8 по улице Шаруа
15.
село Кокпекти
Перед домом № 8 по улице Школьная
Каратогайский сельский округ
16.
село Каратогай
Перед домом № 23 по улице Бейбитшилик
Перед домом № 28 по улице Келешек
Карачаевский сельский округ
17.
село Каратаусай
Перед домом № 20 по улице Алесандр Довыдович Квиндт
18.
село Аккайын
Перед домом № 46 по улице Камаш Балгазинович Балгазин
Курмансайский сельский округ
19.
село Курмансай
Перед домом № 6 по улице Ы.Алтынсарина
20.
село Егизата
Перед домом № 26 по улице Алии Молдагуловой
21.
село Шанды
Перед домом № 14 по улице Есет батыра
22.
село Торайгыр
Перед домом № 8 по улице Санкибай батыра
Кызылжарский сельский округ
23.
село Кызылжар
Перед домом № 44 по улице Есет батыра
24.
село Борте
Перед домом № 22 "А" по улице Абая
25.
село Шевченко
Перед домом № 28 по улице 10 - жылдык Астана
Мартукский сельский округ
26.
село Казан
Перед домом № 51 "А" по улице Орталык
27.
село Кумсай
Перед домом № 3 по улице Зауыт
28.
село Мартук
Коммунальный прилавок, по улице А.Молдагуловой № 2 "Д"
Родниковский сельский округ
29.
село Родниковка
Перед домом № 12 по улице Гагарин
На площади, расположенной на пересечении улиц Динмухамеда Конаева и Бейбитшилик
Сарыжарский сельский округ
30.
село Сарыжар
Перед домом № 32 по улице Айтеке би
Перед домом № 59 по улице Иманов
Перед домом № 61 по улице Иманов
Танирбергенский сельский округ
31.
село Саржансай
Перед домом № 33 по улице Достык
32.
село Кенсахара
Перед домом № 15 "А" по улице Ардагерлер
Хазретовский сельский округ
33.
село Хазрет
Перед домом № 30 по улице Ленина
34.
село Жездибай
Перед домом № 14 по улице Жангельдина

Мұстафа Шоқай көшесі № 4/2 үйінің алдында
3.
Первомайка ауылы
Исатай Тайманов көшесі № 4 үйінің алдында
Исатай Тайманов көшесі № 13 үйінің алдында
Исатай Тайманов көшесі № 37 үйінің алдында
4.
Жаңажол ауылы
Ыбырай Алтынсарин көшесі № 38 үйінің алдында
Ыбырай Алтынсарин көшесі № 9 үйінің алдында
Ыбырай Алтынсарин көшесі № 18 үйінің алдында
5.
Қарабұлақ ауылы
Желтоқсан көшесі № 2 үйінің алдында
Желтоқсан көшесі № 20 үйінің алдында
Байнассай ауылдық округі
6.
Ақмоласай ауылы
Әлия Молдағұлова көшесі № 24 үйінің алдында
7.
Байнассай ауылы
Орталық бұрылыс көшесі № 1 үйінің алдында
8.
13 жыл Қазақстан ауылы
Достық көшесі № 6/1 үйінің алдында
Байторысай ауылдық округі
9.
Байторысай ауылы
Марат Оспанов көшесі № 7 үйінің алдында
10.
Полтавка ауылы
Жастар көшесі № 27 үйінің алдында
11.
Покровка ауылы
Жеңіс көшесі № 8 үйінің алдында
12.
Дмитриевка ауылы
Достық көшесі № 24 үйінің алдында
Жайсан ауылдық округі
13.
Жайсаң ауылы
Болашақ көшесі № 31 "в" үйінің алдында
Қамбар Медетов көшесі № 34А үйінің жанында (Сағынбай Есенғалиев көшесі жағынан)
Халықаралық маңызы бар "Ақтөбе-Мәртөк- РФ шекарасы (Орынбор)" автомобиль жолының 98 километрінде (оң жағынан), бөлінген жолағының артында
14.
Жаңатаң ауылы
Шаруа көшесіндегі № 8 үйінің алдында
15.
Көкпекті ауылы
Школьная көшесіндегі № 8 үйінің алдында
Қаратоғай ауылдық округі
16.
Қаратоғай ауылы
Бейбітшілік көшесі № 23 үйінің алдында
Келешек көшесі № 28 үйінің алдында
Қарашай ауылдық округі
17.
Қаратаусай ауылы
Александр Довыдович Квиндт көшесі № 20 үйінің алдында
18.
Аққайың ауылы
Қамаш Балғазинұлы Балғазин көшесі № 46 үйінің алдында
Құрмансай ауылдық округі
19.
Құрмансай ауылы
Ы.Алтынсарин көшесі № 6 үйінің алдында
20.
Егізата ауылы
Әлия Молдағұлова көшесі № 26 үйінің алдында
21.
Шанды ауылы
Есет батыр көшесі № 14 үйінің алдында
22.
Торайғыр ауылы
Сәңкібай Батыр көшесі № 8 үйінің алдында
Қызылжар ауылдық округі
23.
Қызылжар ауылы
Есет Батыр көшесі № 44 үйінің алдында
24.
Бөрте ауылы
Абай көшесі № 22 "А" үйінің алдында
25.
Шевченко ауылы
10-жылдық Астана көшесі № 28 үйінің алдында
Мәртөк ауылдық округі
26.
Қазан ауылы
Орталық көшесі № 51 "А" үйінің алдында
27.
Құмсай ауылы
Зауыт көшесі № 3 үйінің алдында
28.
Мәртөк ауылы
Коммуналдық сөре, Ә.Молдағұлова көшесі 2 "Д"
Родников ауылдық округі
29.
Родников ауылы
Гагарин көшесі № 12 үйінің алдында
Дінмұхамед Қонаев пен Бейбітшілік көшелерінің қиылысында орналасқан алаңда
Сарыжар ауылдық округі
30.
Сарыжар ауылы
Әйтеке би көшесі № 32 үйінің алдында
Иманов көшесі № 59 үйінің алдында
Иманов көшесі № 61 үйінің алдында
Тәңірберген ауылдық округі
31.
Саржансай ауылы
Достық көшесі № 33 үйінің алдында
32.
Кеңсахара ауылы
Ардагерлер көшесі № 15 "А" үйінің алдында
Хазірет ауылдық округі
33.
Хазірет ауылы
Ленин көшесі № 30 үйінің алдында
34.
Жездібай ауылы
Жангелдин көшесі № 14 үйінің алдында