О признании утратившим силу постановления акимата Мугалжарского района от 18 апреля 2016 года № 121 "Об утверждении методики оценки деятельности административных государственных служащих корпуса "Б" местных исполнительных органов Мугалжарского района"
Постановление акимата Мугалжарского района Актюбинской области от 6 марта 2017 года № 82. Зарегистрировано Департаментом юстиции Актюбинской области 17 марта 2017 года № 5342
В соответствии со статьями 31, 37 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", статьей 50 Закона Республики Казахстан от 16 апреля 2016 года "О правовых актах", акимат Мугалжарского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Признать утратившим силу постановление акимата Мугалжарского района от 18 апреля 2016 года № 121 "Об утверждении методики оценки деятельности административных государственных служащих корпуса "Б" местных исполнительных органов Мугалжарского района" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 4918, опубликованное 09 июня 2016 года в районной газете "Мұғалжар").
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким района Е. Данагулов

Мұғалжар ауданы әкімдігінің 2016 жылғы 18 сәуірдегі № 121 "Мұғалжар ауданының жергілікті атқарушы органдарының "Б" корпусы мемлекеттік әкімшілік қызметшілерінің қызметін бағалаудың әдістемесін бекіту туралы" қаулысының күші жойылды деп тану туралы
Ақтөбе облысы Мұғалжар ауданының әкімдігінің 2017 жылғы 6 наурыздағы № 82 қаулысы. Ақтөбе облысының Әділет департаментінде 2017 жылғы 17 наурызда № 5342 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 31, 37 баптарына, Қазақстан Республикасының 2016 жылғы 16 сәуірдегі "Құқықтық актілер туралы" Заңының 50 бабына сәйкес, Мұғалжар ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Мұғалжар ауданы әкімдігінің 2016 жылғы 18 сәуірдегі № 121"Мұғалжар ауданының жергілікті атқарушы органдарының "Б" корпусы мемлекеттік әкімшілік қызметшілерінің қызметін бағалаудың әдістемесін бекіту туралы" (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4918 болып тіркелген, 2016 жылдың 09 маусымында аудандық "Мұғалжар газетінде жарияланған) қаулысының күші жойылды деп танылсын.
2. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Аудан әкімі Е.Данағұлов