О внесении изменений в решение Мугалжарского районного маслихата от 21 декабря 2016 года № 56 "Об утверждении Мугалжарского районного бюджета на 2017-2019 годы"
Решение маслихата Мугалжарского района Актюбинской области от 21 ноября 2017 года № 117. Зарегистрировано Департаментом юстиции Актюбинской области 29 ноября 2017 года № 5711. Срок действия решения - до 1 января 2018 года
В соответствии со статьями 9, 106 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, статьей 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" Мугалжарский районный маслихат РЕШИЛ:
Внести в решение Мугалжарского районного маслихата от 21 декабря 2016 года № 56 "Об утверждении Мугалжарского районного бюджета на 2017-2019 годы" (зарегистрированное в реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 5219, опубликованное 30 января 2017 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде) следующие изменения:
в пункте 1 и в приложениях указанного решения слова "Бюджет Мугалжарского района" заменить словами "Мугалжарский районный бюджет";
в подпункте 1) пункта 1:
доходы- цифры "11 768 130,4" заменить цифрами "11 689 759,4";
в том числе:
по налоговым поступлениям - цифры "9 069 820" заменить цифрами "9 054 820";
по неналоговые поступления - цифры "10 180" заменить цифрами "13 464,4";
по поступлениям от продажи основного капитала - цифры "12 000" заменить цифрами "24 000";
по поступлениям трансфертов - цифры "2 676 130,4" заменить цифрами "2 597 475,0";
в подпункте 2):
затраты - цифры "11 799 691,6" заменить цифрами "11 721 320,6";
в подпункте 3):
чистое бюджетное кредитование - цифры "602 263,8" заменить цифрами "567 164,5";
в подпункте 5):
дефицит бюджета - цифры "- 633 825,0" заменить цифрами "- 598 725,7";
в подпункте 6):
финансирование дефицита бюджета - цифры "633 825,0" заменить цифрами "598 725,7".
в пункте 7:
в абзаце втором:
цифры "17 018,0" заменить цифрами "17 006,0";
в абзаце третьем:
цифры "8 495,0" заменить цифрами "6 734,0";
в абзаце пятом:
цифры "6 087,0" заменить цифрами "4 708,0";
в абзаце шестом:
цифры "9 741,0" заменить цифрами "6 904,0";
в абзаце одиннадцатом:
цифры "239 902,0" заменить цифрами "214 789,0";
в абзаце двенадцатом:
цифры "179 131,0" заменить цифрами "100 000,0";
в абзаце четырнадцатом:

Мұғалжар аудандық мәслихатының 2016 жылғы 21 желтоқсандағы № 56 "2017-2019 жылдарға арналған Мұғалжар аудандық бюджетін бекіту туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Ақтөбе облысы Мұғалжар аудандық мәслихатының 2017 жылғы 21 қарашадағы № 117 шешімі. Ақтөбе облысының Әділет департаментінде 2017 жылғы 29 қарашада № 5711 болып тіркелді. 2018 жылдың 1 қаңтарына дейін қолданыста болды
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджеттік Кодексінің 9, 106 баптарына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6 бабына сәйкес, Мұғалжар аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
Мұғалжар аудандық мәслихатының 2016 жылғы 21 желтоқсандағы № 56 "2017-2019 жылдарға арналған Мұғалжар аудандық бюджетін бекіту туралы" (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5219 тіркелген, 2017 жылдың 30 қаңтарында Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің электрондық түрдегі эталондық бақылау банкінде жарияланған) шешіміне мынадай өзгерістер енгізілсін:
1 тармақта және қосымшаларындағы "Мұғалжар ауданының бюджеті" сөздері "Мұғалжар аудандық бюджеті" сөздерімен ауыстырылсын:
1 тармақтың 1) тармақшасында:
кірістер - "11 768 130,4" сандары "11 689 759,4" сандарымен ауыстырылсын;
оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша - "9 069 820" сандары "9 054 820" сандарымен ауыстырылсын;
салықтық емес түсімдер бойынша - "10 180" сандары "13 464,4" сандарымен ауыстырылсын;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер бойынша - "12 000" сандары "24 000" сандарымен ауыстырылсын;
трансферттер түсімі бойынша - "2 676 130,4" сандары "2 597 475,0" сандарымен ауыстырылсын;
2) тармақшасында:
шығындар - "11 799 691,6" сандары "11 721 320,6" сандарымен ауыстырылсын;
3) тармақшасында:
таза бюджеттік кредит беру - "602 263,8" сандары "567 164,5" сандарымен ауыстырылсын;
5) тармақшасында:
бюджет тапшылығы - "- 633 825,0" сандары "- 598 725,7" сандарымен ауыстырылсын;
6) тармақшасында:
бюджет тапшылығын қаржыландыру - "633 825,0" сандары "598 725,7" сандарымен ауыстырылсын;
7 тармақта:
екінші абзацта:
"17 018,0" сандары " 17 006,0" сандарымен ауыстырылсын;
үшінші абзацта:
"8 495,0" сандары "6 734,0" сандарымен ауыстырылсын;
бесінші абзацта:
"6 087,0" сандары "4 708,0" сандарымен ауыстырылсын;
алтыншы абзацта:
"9 741,0" сандары "6 904,0" сандарымен ауыстырылсын;
он бірінші абзацта:
"239 902,0" сандары "214 789,0" сандарымен ауыстырылсын;
он екінші абзацта:
"179 131,0" сандары "100 000,0" сандарымен ауыстырылсын;
он төртінші абзацта:

1) государственную регистрацию настоящего решения в Департаменте юстиции Актюбинской области;
2) направление настоящего решения на официальное опубликование в периодических печатных изданиях и Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан.
4. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2017 года.
Председатель сессии
Мугалжарского районного
маслихата
А. Жукашев
Временно исполняющийполномочия секретаряМугалжарского районного маслихатаК. Аймаганбетов
Приложение 1 к решению Мугалжарского районного маслихата от 21 ноября 2017 года № 117
Приложение 1 к решению Мугалжарского районного маслихата от 21 декабря 2017 года № 56
Мугалжарский районный бюджет на 2017 год
категория
сумма (тысяч тенге)
группа
подгруппа
наименование

1) осы шешімді Ақтөбе облысының Әділет департаментінде мемлекеттік тіркеуді;
2) осы шешімді мерзімді баспа басылымдарында және Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде ресми жариялауға жіберуді қамтамасыз етсін.
4. Осы шешім 2017 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Мұғалжар аудандық
мәслихатының сессия
төрағасы
А. Жукашев
Мұғалжар аудандық мәслихатхатшысының өкілеттігінуақытша атқарушыҚ. Аймағанбетов
Мұғалжар аудандық мәслихатының 2017 жылғы 21 қарашадағы № 117 шешіміне
1 қосымша
Мұғалжар аудандық мәслихатының 2016 жылғы 21 желтоқсандағы № 56 шешіміне
1 қосымша
2017 жылға арналған Мұғалжар аудандық бюджеті
санаты
сомасы
(мың теңге)
сыныбы
ішкі сыныбы
атауы

47 853,0
004
Информатизация системы образования в государственных учреждениях образования района (города областного значения)
10 226,0
005
Приобретение и доставка учебников, учебно-методических комплексов для государственных учреждений образования района (города областного значения)
91 191,0
007
Проведение школьных олимпиад, внешкольных мероприятий и конкурсов районного (городского) масштаба
21 513,0
015
Ежемесячная выплата денежных средств опекунам (попечителям) на содержание ребенка-сироты (детей-сирот), и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей
19 584,0
029
Обследование психического здоровья детей и подростков и оказание психолого-медико-педагогической консультативной помощи населению
15 058,0
067
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
70 000,0
06
Социальная помощь и социальное обеспечение
438 302,0
1
Социальное обеспечение
29 380,0
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
26 488,0
005
Государственная адресная социальная помощь
20 988,0
025
Внедрение обусловленной денежной помощи по проекту Өрлеу
5 500,0
464
Отдел образования района (города областного значения)
2 892,0
030
Содержание ребенка (детей), переданного патронатным воспитателям
2 892,0
2
Социальная помощь
365 213,0
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
365 213,0
002
Программа занятости
143 275,0
004
Оказание социальной помощи на приобретение топлива специалистам здравоохранения, образования, социального обеспечения, культуры, спорта и ветеринарии в сельской местности в соответствии с законодательством Республики Казахстан
12 142,0
006
Оказание жилищной помощи
8 287,0
007
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
96 000,0
014
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
42 083,0
017
Обеспечение нуждающихся инвалидов обязательными гигиеническими средствами и предоставление услуг специалистами жестового языка, индивидуальными помощниками в соответствии с индивидуальной программой реабилитации инвалида
44 722,0
023
Обеспечение деятельности центров занятости населения
18 704,0
9
Прочие услуги в области социальной помощи и социального обеспечения
43 709,0
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
43 709,0
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения
42 998,0
011
Оплата услуг по зачислению, выплате и доставке пособий и других социальных выплат

47 853,0
004
Ауданның (областык маңызы бар қаланың) мемлекеттік білім беру мекемелерінде білім беру жүйесін ақпараттандыру
10 226,0
005
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мемлекеттік білім беру мекемелер үшін оқулықтар мен оқу-әдiстемелiк кешендерді сатып алу және жеткізу
91 191,0
007
Аудандық (қалалық) ауқымдағы мектеп олимпиадаларын және мектептен тыс іс-шараларды және конкурстарды өткiзу
21 513,0
015
Жетім баланы (жетім балаларды) және ата-аналарының қамқорынсыз қалған баланы (балаларды) күтіп-ұстауға асыраушыларына (қамқоршыларына) ай сайынғы ақшалай қаражат төлемдері
19 584,0
029
Балалар мен жасөспірімдердің психикалық денсаулығын зерттеу және халыққа психологиялық-медициналық-педагогикалық консультациялық көмек көрсету
15 058,0
067
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелерінің және ұйымдарының күрделі шығыстары
70 000,0
06
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамсыздандыру
438 302,0
1
Әлеуметтік қамсыздандыру
29 380,0
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
26 488,0
005
Мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек
20 988,0
025
Өрлеу жобасы бойынша келісілген қаржылай көмекті енгізу
5 500,0
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
2 892,0
030
Патронат тәрбиешілерге берілген баланы (балаларды) асырап бағу
2 892,0
2
Әлеуметтiк көмек
365 213,0
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
365 213,0
002
Жұмыспен қамту бағдарламасы
143 275,0
004
Ауылдық жерлерде тұратын денсаулық сақтау, білім беру, әлеуметтік қамтамасыз ету, мәдениет, спорт және ветеринар мамандарына отын сатып алуға Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес әлеуметтік көмек көрсету
12 142,0
006
Тұрғын үйге көмек көрсету
8 287,0
007
Жергілікті өкілетті органдардың шешімі бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтік көмек
96 000,0
014
Мұқтаж азаматтарға үйде әлеуметтiк көмек көрсету
42 083,0
017
Мүгедектерді оңалту жеке бағдарламасына сәйкес, мұқтаж мүгедектерді міндетті гигиеналық құралдармен және ымдау тілі мамандарының қызмет көрсетуін, жеке көмекшілермен қамтамасыз ету
44 722,0
023
Жұмыспен қамту орталықтарының қызметін қамтамасыз ету
18 704,0
9
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамтамасыз ету салаларындағы өзге де қызметтер
43 709,0
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
43 709,0
001
Жергілікті деңгейде халық үшін әлеуметтік бағдарламаларды жұмыспен қамтуды қамтамасыз етуді іске асыру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
42 998,0
011
Жәрдемақыларды және басқа да әлеуметтік төлемдерді есептеу, төлеу мен жеткізу бойынша қызметтерге ақы төлеу