О внесении изменений в решение Мугалжарского районного маслихата от 21 декабря 2016 года № 56 "Об утверждении Мугалжарского районного бюджета на 2017-2019 годы"
Решение маслихата Мугалжарского района Актюбинской области от 11 декабря 2017 года № 125. Зарегистрировано Департаментом юстиции Актюбинской области 15 декабря 2017 года № 5748. Срок действия решения - до 1 января 2018 года
В соответствии со статьями 9, 106 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, статьей 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" Мугалжарский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Мугалжарского районного маслихата от 21 декабря 2016 года № 56 "Об утверждении Мугалжарского районного бюджета на 2017-2019 годы" (зарегистрированное в реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 5219, опубликованное 30 января 2017 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде) следующие изменения:
в подпункте 1) пункта 1:
доходы - цифры "11 689 759,4" заменить цифрами "11 662 129,4";
в том числе:
по налоговым поступлениям - цифры "9 054 820" заменить цифрами "9 076 511";
по поступлениям трансфертов - цифры "2 597 475,0" заменить цифрами "2 548 154,0";
в подпункте 2):
затраты - цифры "11 721 320,6" заменить цифрами "11 693 690,6";
в пункте 8:
в абзаце шестом:
цифры "28 529,0" заменить цифрами "26 281,0";
в абзаце двадцать девятом:
цифры "87 486,0" заменить цифрами "40 413,0".
2. Приложения 1, 5 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2 к настоящему решению.
3. Государственному учреждению "Аппарат маслихата Мугалжарского района" в установленном законодательном порядке обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего решения в Департаменте юстиции Актюбинской области;
2) направление настоящего решения на официальное опубликование в периодических печатных изданиях и Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан.
4. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2017 года.
Председатель сессии Секретарь Мугалжарского
Мугалжарского районного районного маслихата
маслихата
А.Жукашев Н.Калиева
Приложение 1
к решению Мугалжарского районного маслихата

Мұғалжар аудандық мәслихатының 2016 жылғы 21 желтоқсандағы № 56 "2017-2019 жылдарға арналған Мұғалжар аудандық бюджетін бекіту туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Ақтөбе облысы Мұғалжар аудандық мәслихатының 2017 жылғы 11 желтоқсандағы № 125 шешімі. Ақтөбе облысының Әділет департаментінде 2017 жылғы 15 желтоқсанда № 5748 болып тіркелді. 2018 жылдың 1 қаңтарына дейін қолданыста болды
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджеттік Кодексінің 9, 106 баптарына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6 бабына сәйкес, Мұғалжар аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Мұғалжар аудандық мәслихатының 2016 жылғы 21 желтоқсандағы № 56 "2017-2019 жылдарға арналған Мұғалжар аудандық бюджетін бекіту туралы" (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5219 тіркелген, 2017 жылдың 30 қаңтарында Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің электрондық түрдегі эталондық бақылау банкінде жарияланған) шешіміне мынадай өзгерістер енгізілсін:
1 тармақтың 1) тармақшасында:
кірістер - "11 689 759,4" сандары "11 662 129,4" сандарымен ауыстырылсын;
оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша - "9 054 820" деген сандары "9 076 511" сандарымен ауыстырылсын;
трансферттер түсімі бойынша - "2 597 475,0" сандары "2 548 154,0" сандарымен ауыстырылсын;
2) тармақшасында:
шығындар - "11 721 320,6" сандары "11 693 690,6" сандарымен ауыстырылсын;
8 тармақта:
алтыншы абзацта:
"28 529,0" сандары "26 281,0" сандарымен ауыстырылсын;
жиырма тоғызыншы абзацта:
"87 486,0" сандары "40 413,0" сандарымен ауыстырылсын.
2. Көрсетілген шешімнің 1, 5 қосымшалары осы шешімнің 1, 2 қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
3. "Мұғалжар аудандық мәслихатының аппараты" мемлекеттік мекемесі заңнамада белгіленген тәртіппен:
1) осы шешімді Ақтөбе облысының Әділет департаментінде мемлекеттік тіркеуді;
2) осы шешімді мерзімді баспа басылымдарында және Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде ресми жариялауға жіберуді қамтамасыз етсін.
4. Осы шешім 2017 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Мұғалжар аудандық Мұғалжар аудандық
мәслихатының сессия мәслихатының хатшысы төрағасы
А. Жукашев Н.Қалиева
Мұғалжар аудандық мәслихатының