О внесении изменений и дополнений в решение районного маслихата от 20 декабря 2016 года № 56 "Об утверждении бюджета Темирского района на 2017–2019 годы"
Решение маслихата Темирского района Актюбинской области от 11 июля 2017 года № 128. Зарегистрировано Департаментом юстиции Актюбинской области 28 июля 2017 года № 5621. Срок действия решения - до 1 января 2018 года
В соответствии со статьями 9, 106 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, статьей 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" Темирский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Темирского районного маслихата от 20 декабря 2016 года № 56 "Об утверждении бюджета Темирского района на 2017–2019 годы" (зарегистрированное в реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 5202, опубликованное 20 января 2017 года в газете "Темір") следующие изменения и дополнения:
в пункте 1:
в подпункте 1):
доходы цифры "4 938 787" заменить цифрами "5 100 585,3", в том числе по:
налоговым поступлениям цифры "2 970 589" заменить цифрами "3 108 589";
поступлениям трансфертов цифры "1 858 787" заменить цифрами "1 882 585,3";
в подпункте 2):
затраты цифры "4 971 340,9" заменить цифрами "5 133 139,2";
в пункте 10:
во втором абзаце:
цифры "34 837" заменить цифрами "59 127";
в третьем абзаце:
цифры "38 153" заменить цифрами "33 955";
в четвертом абзаце:
цифры "175 048" заменить цифрами "162 070";
в шестом абзаце:
цифры "10 000" заменить цифрами "8 000";
и дополнить абзацем следующего содержания:
на текущий ремонт организаций культуры – 12 986 тысяч тенге;
в пункте 11:
во втором абзаце:
цифры "76 433" заменить цифрами "85 144";
в третьем абзаце:
цифры "19 862" заменить цифрами "29 368";
в четвертом абзаце:
цифры "178 000" заменить цифрами "161 481,3";
в пятом абзаце:

Аудандық мәслихаттың 2016 жылғы 20 желтоқсандағы № 56 "2017–2019 жылдарға арналған Темір ауданының бюджетін бекіту туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Ақтөбе облысы Темір аудандық мәслихатының 2017 жылғы 11 шілдедегі № 128 шешімі. Ақтөбе облысының Әділет департаментінде 2017 жылғы 28 шілдеде № 5621 болып тіркелді. 2018 жылдың 1 қаңтарына дейін қолданыста болды
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 9, 106 баптарына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін–өзі басқару туралы" Заңының 6 бабына сәйкес Темір аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Темір аудандық мәслихатының 2016 жылғы 20 желтоқсандағы № 56 "2017–2019 жылдарға арналған Темір ауданының бюджетін бекіту туралы" (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5202 тіркелген, 2017 жылғы 20 қаңтарда "Темір" газетінде жарияланған) шешіміне мынадай өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
1 тармақта:
1) тармақшада:
кірістер "4 938 787" сандары "5 100 585,3" сандарымен ауыстырылсын, оның ішінде:
салықтық түсімдері бойынша "2 970 589" сандары "3 108 589" сандарымен ауыстырылсын;
трансферттер түсімдері бойынша "1 858 787" сандары "1 882 585,3" сандарымен ауыстырылсын;
2) тармақшада:
шығындар "4 971 340,9" сандары "5 133 139,2" сандарымен ауыстырылсын;
10 тармақта:
екінші абзацта:
"34 837" сандары "59 127" сандарымен ауыстырылсын;
үшінші абзацта:
"38 153" сандары "33 955" сандарымен ауыстырылсын;
төртінші абзацта:
"175 048" сандары "162 070" сандарымен ауыстырылсын;
алтыншы абзацта:
"10 000" сандары "8 000" сандарымен ауыстырылсын;
және мынадай мазмұндағы абзацпен толықтырылсын:
мәдениет ұйымдарының ағымдағы жөндеуіне 12 986 мың теңге;
11 тармақта:
екінші абзацта:
"76 433" сандары "85 144" сандарымен ауыстырылсын;
үшінші абзацта:
"19 862" сандары "29 368" сандарымен ауыстырылсын;
төртінші абзацта:
"178 000" сандары "161 481,3" сандарымен ауыстырылсын;
бесінші абзацта:

цифры "8 000" заменить цифрами "7 000";
и дополнить абзацем следующего содержания:
на развитие систем водоснабжения и водоотведения в населенных пунктах – 5 000 тысяч тенге.
2. Приложения 1, 2 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2 к настоящему решению.
3. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2017 года.
Председатель сессии Темирского районного маслихата К. ЕСКАЛИЕВ
Секретарь Темирского районного маслихата Б. ИЗБАСОВ

"8 000" сандары "7 000" сандарымен ауыстырылсын;
және мынадай мазмұндағы абзацпен толықтырылсын:
елді мекендердегі сумен жабдықтау және су бұру жүйелерін дамытуға 5 000 мың теңге.
2. Көрсетілген шешімдегі 1, 2–қосымшалар осы шешімдегі 1, 2– қосымшаларға сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
3. Осы шешім 2017 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Темір аудандық мәслихатының сессия төрағасы Қ. ЕСҚАЛИЕВ
Темір аудандық мәслихатының хатшысы Б. ІЗБАСОВ