О признании утратившим силу решение акима Шыгырлийского сельского округа от 8 февраля 2016 года № 4 "О внесении изменений в решение от 20 июня 2008 года № 3 "Бородин селолық округінің елді мекен көшелерін атау туралы"
Решение акима Шыгырлийского сельского округа Темирского района Актюбинской области от 14 июня 2017 года № 10. Зарегистрировано Департаментом юстиции Актюбинской области 20 июня 2017 года № 5544
В соответствии со статьей 35 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", статьи 27 Закона Республики Казахстан от 6 апреля 2016 года "О правовых актах", аким Шыгырлийского сельского округа РЕШИЛ:
1. Признать утратившим силу решение акима Шыгырлийского сельского округа Темирского района Актюбинской области от 8 февраля 2016 года № 4 "О внесении изменений в решение от 20 июня 2008 года № 3 "Бородин селолық округінің елді мекен көшелерін атау туралы" (зарегистрированного в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 4788, опубликованное 15 апреля 2016 года в районной газете "Темір").
2. Настоящее решение вводится в действие в действие со дня первого официального опубликования.
Аким Шыгырлийского
сельского округа: С.Кадыров

Шығырлы ауылдық округі әкімінің 2016 жылғы 8 ақпандағы № 4 "Бородин селолық округінің елді мекен көшелерін атау туралы" 2008 жылғы 20 маусымдағы № 3 шешіміне өзгерістер енгізу туралы" шешімінің күшін жою туралы
Ақтөбе облысы Темір ауданы Шығырлы ауылдық округі әкімінің 2017 жылғы 14 маусымдағы № 10 шешімі. Ақтөбе облысының Әділет департаментінде 2017 жылғы 20 маусымда № 5544 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 35 бабына, Қазақстан Республикасының 2016 жылғы 6 сәуірдегі "Құқықтық актілер туралы" Заңының 27 бабына сәйкес, Шығырлы ауылдық округінің әкімі ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Ақтөбе облысы Темір ауданы Шығырлы ауылдық округі әкімінің 2016 жылғы 8 ақпандағы № 4 "Бородин селолық округінің елді мекен көшелерін атау туралы" 2008 жылғы 20 маусымдағы № 3 шешіміне өзгерістер енгізу туралы" (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 4788 тіркелген, 2016 жылғы 15 сәуірде аудандық "Темір" газетіне жарияланған) шешімінің күші жойылсын.
2. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Шығырлы ауылдық
округінің әкімі: С.Кадыров