О внесении изменения в решение акима Кенестуского сельского округа от 16 июня 2008 года № 7 "Елді мекендердің көшелеріне атау беру туралы"
Решение акима Кенестуского сельского округа Темирского района Актюбинской области от 5 апреля 2017 года № 10. Зарегистрировано Департаментом юстиции Актюбинской области 13 апреля 2017 года № 5437
В соответствии со статьей 35 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республики Казахстан", Закона Республики Казахстан от 9 февраля 2009 года "О внесении изменений и дополнений в некоторые законодательные акты Республики Казахстан по вопросам местного государственного управления и самоуправления", аким Кенестуского сельского округа РЕШИЛ:
1. Внести в решение акима Кенестуского сельского округа на казахском языке от 16 июня 2008 года № 7 "Елді мекендердің көшелеріне атау беру туралы" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 3-10-72, опубликованное 23 июля 2008 года в газете "Темір") следующее изменение:
в преамбуле решения на казахском языке слова "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару туралы" заменить словами "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы".
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после его первого официального опубликования.
Аким Кенестуского сельского округа С. Туранов

Кеңестуы ауылдық округі әкімінің 2008 жылғы 16 маусымдағы № 7 "Елді мекендердің көшелеріне атау беру туралы" шешіміне өзгеріс енгізу туралы
Ақтөбе облысы Темір ауданы Кеңестуы ауылдық округінің әкімінің 2017 жылғы 5 сәуірдегі № 10 шешімі. Ақтөбе облысының Әділет департаментінде 2017 жылғы 13 сәуірде № 5437 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 35 бабына, Қазақстан Республикасының 2009 жылғы 9 ақпандағы "Қазақстан Республикасының кейбір заңнамалық актілеріне жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару мәселелері бойынша өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" Заңына сәйкес Кеңестуы ауылдық округінің әкімі ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Кеңестуы ауылдық округі әкімінің қазақ тіліндегі 2008 жылғы 16 маусымдағы № 7 "Елді мекендердің көшелеріне атау беру туралы" (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 3-10-72 тіркелген, 2008 жылғы 23 шілдеде "Темір" газетінде жарияланған) шешіміне келесідей өзгеріс енгізілсін:
қазақ тіліндегі шешімнің кіріспесінде "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару туралы" сөздері "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" сөздерімен ауыстырылсын.
2. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Кеңестуы ауылдық округінің әкімі С. Тұранов