О внесении изменений и дополнения в решение районного маслихата от 23 декабря 2016 года № 60 "Об утверждении Уилского районного бюджета на 2017-2019 годы"
Решение маслихата Уилского района Актюбинской области от 17 ноября 2017 года № 136. Зарегистрировано Департаментом юстиции Актюбинской области 27 ноября 2017 года № 5699. Срок действия решения – до 1 января 2018 года
В соответствии со статьей 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", статьей 9 и 106 Бюджетного Кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, Уилский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение районного маслихата от 23 декабря 2016 года № 60 "Об утверждении бюджета Уилского района на 2017-2019 годы" (зарегистрированное в реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 5222, опубликованное 26 января 2017 года в эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде) следующие изменения и дополнение:
в пункте 1:
в подпункте 1):
доходы:
цифры "3 374 506,8" заменить цифрами "3 349 515,5";
поступлениям трансфертов:
цифры "3 033 506,8" заменить цифрами "3 031 502,1";
в подпункте 2):
затраты:
цифры "3 434 986,9" заменить цифрами "3 409 696,8";
в подпункте 5):
дефицит бюджета:
цифры "-77 411,1" заменить цифрами "-79 397,8";
в подпункте 6):
финансирование дефицита бюджета:
цифры "77 411,1" заменить цифрами "79 397,8";
пункт 5:
в абзаце втором:
цифры "6 733" заменить цифрами "4 500";
в абзаце третьем:
цифры "5 923" заменить цифрами "2 469";
в абзаце четвертом:
цифры "21 769" заменить цифрами "25 173";
в абзаце пятом:
цифры "27 228" заменить цифрами "29 214,7";
пункт 6:
в абзаце третьем:
цифры "30 511" заменить цифрами "48 637,3";
в абзаце шестом:
цифры "9 525" заменить цифрами "6 670";
в абзаце девятом:
цифры "7 000" заменить цифрами "2 300";
в абзаце одинадцатом:
цифры "20 549" заменить цифрами "20 242";
в абзаце двенадцатом:
цифры "3 420" заменить цифрами "1 219";
в абзаце тринадцатом:
цифры "6 000" заменить цифрами "4 665";
в абзаце четырнадцатом:

Аудандық мәслихаттың 2016 жылғы 23 желтоқсандағы № 60 "2017-2019 жылдарға арналған Ойыл аудандық бюджетін бекіту туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтыру енгізу туралы
Ақтөбе облысы Ойыл аудандық мәслихатының 2017 жылғы 17 қарашадағы № 136 шешімі. Ақтөбе облысының Әділет департаментінде 2017 жылғы 27 қарашада № 5699 болып тіркелді. 2018 жылдың 1 қаңтарына дейін қолданыста болды
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6-бабына, Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджеттік Кодексінің 9 және 106 бабтарына сәйкес, Ойыл аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
Аудандық мәслихаттың 2016 жылғы 23 желтоқсандағы № 60 "2017-2019 жылдарға арналған Ойыл аудандық бюджетін бекіту туралы" (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5222 нөмірімен тіркелген, Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің электрондық түрдегі эталондық бақылау банкіде 2017 жылғы 26 қаңтарда жарияланған) шешіміне келесідей өзгерістер мен толықтыру енгізілсін:
1 тармақта:
1) тармақшасында:
кірістер:
"3 374 506,8" сандар "3 349 515,5" сандармен ауыстырылсын;
трансферттер түсімдері бойынша:
"3 033 506,8" сандар "3 031 502,1" сандармен ауыстырылсын;
2) тармақшасында:
шығындар:
"3 434 986,9" сандар "3 409 696,8" сандармен ауыстырылсын;
5) тармақшасында:
бюджет тапшылығы:
"-77 411,1" сандар "-79 397,8" сандармен ауыстырылсын;
6) тармақшасында:
бюджет тапшылығын қаржыландыру:
"77 411,1" сандар "79 397,8" сандармен ауыстырылсын;
5 тармақта:
екінші абзацта:
"6 733" сандар "4 500" сандармен ауыстырылсын;
үшінші абзацта:
"5 923" сандар "2 469" сандармен ауыстырылсын;
төртінші абзацта:
"21 769" сандар "25 173" сандармен ауыстырылсын;
бесінші абзацта:
"27 228" сандар "29 214,7" сандармен ауыстырылсын;
6 тармақта:
үшінщі абзацта:
"30 511" сандар "48 637,3" сандармен ауыстырылсын;
алтыншы абзацта:
"9 525" сандар "6 670" сандармен ауыстырылсын;
тоғызыншы абзацта:
"7 000" сандар "2 300" сандармен ауыстырылсын;
он бірінші абзацта:
"20 549" сандар "20 242" сандармен ауыстырылсын;
он екінші абзацта:
"3 420" сандар "1 219" сандармен ауыстырылсын;
он үшінші абзацта:
"6 000" сандар "4 665" сандармен ауыстырылсын;
он төртінші абзацта:

цифры "16 742" заменить цифрами "11 000";
и дополнить шестьнадцатым абзацем следующего содержания:
"4 619 тысячи тенге на развития коммунального хозяйства.".
2. Приложения 1 и 5 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1 и 2 к настоящему решению.
3. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2017 года.
Председатель сессии районного маслихата: И. Бергалиев
Секретарь районного маслихата: Б. Бисекенов

"16 742" сандар "11 000" сандармен ауыстырылсын;
және келесідей мазмұндағы он алтыншы абзацпен толықтырылсын:
"коммуналдық шаруашылықты дамытуға 4 619 мың теңге.".
2. Көрсетілген шешімнің 1 және 5 қосымшалары осы шешімдегі 1 және 2 қосымшаларға сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
3. Осы шешім 2017 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Аудандық мәслихат сессиясының төрағасы: И. Берғалиев
Аудандық мәслихат хатшысы: Б. Бисекенов