Об установлении ограничительных мероприятий
Решение акима сельского округа имени Шыганака Берсиева Уилского района Актюбинской области от 14 декабря 2017 года № 26. Зарегистрировано Департаментом юстиции Актюбинской области 27 декабря 2017 года № 5778. Утратило силу решением акима сельского округа имени Шыганака Берсиева Уилского района Актюбинской области от 7 марта 2019 года № 6
Сноска. Утратило силу решением акима сельского округа имени Шыганака Берсиева Уилского района Актюбинской области от 07.03.2019 № 6 (вводится в действие со дня его первого официального опубликования).
В соответствии со статьей 35 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", статьей 10-1 Закона Республики Казахстан от 10 июля 2002 года "О ветеринарии" и представления главного государственного ветеринарно-санитарного инспектора Уилской районной территориальной инспекции Комитета ветеринарного контроля и надзора Министерство сельского хозяйства Республики Казахстан от 1 ноября 2017 года № во 3-4/99, временно исполняющий обязанности акима сельского округа имени Шыганака Берсиева РЕШИЛ:
1. Установить ограничительные мероприятия на территории села Каратал сельского округа имени Шыганака Берсиева в связи с выявлением заболевания бруцеллез среди крупного и мелкого рогатого скота.
2. Контроль за исполнением данного решения оставляю за собой.
3. Настоящее решение вводится в действие со дня его первого официального опубликования.
Временно исполняющий обязанности
акима сельского округа имени
Шыганака Берсиева
Н.С. Ертемирова

Шектеу іс-шараларын белгілеу туралы
Ақтөбе облысы Ойыл ауданы Шығанақ Берсиев атындағы ауылдық округі әкімінің 2017 жылғы 14 желтоқсандағы № 26 шешімі. Ақтөбе облысының Әділет департаментінде 2017 жылғы 27 желтоқсанда № 5778 болып тіркелді. Күші жойылды - Ақтөбе облысы Ойыл ауданы Шығанақ Берсиев атындағы ауылдық округі әкімінің 2019 жылғы 7 наурыздағы № 6 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Ақтөбе облысы Ойыл ауданы Шығанақ Берсиев атындағы ауылдық округі әкімінің 07.03.2019 № 6 шешімімен (алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі).
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергiлiктi мемлекеттiк басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 35 бабына, Қазақстан Республикасының 2002 жылғы 10 шілдедегі "Ветеринария туралы" Заңының 10-1 бабына және Қазақстан Республикасы ауыл шаруашылығы Министрлігінің ветеринариялық бақылау және қадағалау комитеті Ойыл аудандық аумақтық инспекциясының бас мемлекеттік ветеринариялық-санитариялық инспекторының 2017 жылғы 1 қарашадағы № во 3-4/99 ұсынысына сәйкес, Шығанақ Берсиев атындағы ауылдық округі әкімінің міндетін уақытша атқарушы ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Мүйізді ірі қара және ұсақ малдарының арасынан бруцеллез ауруының анықталуына байланысты Шығанақ Берсиев атындағы ауылдық округінің Қаратал ауылы аумағында шектеу іс-шаралары белгіленсін.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылауды өзіме қалдырамын.
3. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Шығанақ Берсиев атындағы
ауылдық округі әкімінің
міндетін уақытша атқарушы
Н.С. Ертемирова