О внесении изменений и дополнений в решение районного маслихата от 21 декабря 2016 года № 68 "Об утверждении бюджета Шалкарского района на 2017-2019 годы"
Решение маслихата Шалкарского района Актюбинской области от 14 марта 2017 года № 98. Зарегистрировано Департаментом юстиции Актюбинской области 7 апреля 2017 года № 5410. Срок действия решения – до 1 января 2018 года
В соответствии со статьей 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", статьями 9, 106 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, Шалкарский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение районного маслихата от 21 декабря 2016 года № 68 "Об утверждении бюджета Шалкарского района на 2017-2019 годы" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 5207, опубликованное 12 января 2017 года в газете "Шалқар") следующие изменения и дополнения:
1) в пункте 1:
в подпункте 1):
доходы – цифры "7836012,0" заменить цифрами "7894587,0";
в том числе по:
поступлениям трансфертов - цифры "5236012,0" заменить цифрами "5294587,0";
в подпункте 2):
затраты - цифры "7836012,0" заменить цифрами "8001480,5";
в подпункте 4):
дефицит бюджета - цифры "-576831,0" заменить цифрами "-683724,5";
в подпункте 5):
финансирование дефицита бюджета - цифры "576831,0" заменить цифрами "683724,5";
в пункте 8:
в абзаце третьем:
цифры "215457,0" заменить цифрами "165457,0";
дополнить абзацами следующего содержания:
"на развитие продуктивной занятости и массового предпринимательства – 17070,0 тысяч тенге;
на средний ремонт автомобильных дорог – 80000,0 тысяч тенге.";
пункт 9 дополнить тринадцатым абзацем следующего содержания:

Аудандық мәслихаттың 2016 жылғы 21 желтоқсандағы № 68 "Шалқар ауданының 2017-2019 жылдарға арналған бюджетін бекіту туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Ақтөбе облысы Шалқар аудандық мәслихатының 2017 жылғы 14 наурыздағы № 98 шешімі. Ақтөбе облысының Әділет департаментінде 2017 жылғы 7 сәуірде № 5410 болып тіркелді. 2018 жылдың 1 қаңтарына дейін қолданыста болды
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6 бабына, Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 9, 106 баптарына сәйкес, Шалқар аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Аудандық мәслихаттың 2016 жылғы 21 желтоқсандағы № 68 "Шалқар ауданының 2017-2019 жылдарға арналған бюджетін бекіту туралы" (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 5207 санымен тіркелген, 2017 жылғы 12 қаңтардағы "Шалқар" газетінде жарияланған) шешіміне мынадай өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
1) 1 тармақта:
1) тармақшасында:
кірістер - "7836012,0" сандары "7894587,0" сандарымен ауыстырылсын;
оның ішінде:
трансферттердің түсімдері бойынша – "5236012,0" сандары "5294587,0" сандарымен ауыстырылсын;
2) тармақшасында:
шығындар – "7836012,0" сандары "8001480,5" сандарымен ауыстырылсын;
4) тармақшасында:
бюджет тапшылығы - "-576831,0" сандары "-683724,5" сандарымен ауыстырылсын;
5) тармақшасында:
бюджет тапшылығын қаржыландыру – "576831,0" сандары "683724,5" сандарымен ауыстырылсын;
8 тармақта:
үшінші абзацында:
"215457,0" сандары "165457,0" сандарымен ауыстырылсын;
мынадай мазмұндағы абзацтармен толықтырылсын:
"нәтижелі жұмыспен қамтуға және жаппай кәсіпкерлікті дамытуға – 17070,0 мың теңге;
автомобиль жолдарын орташа жөндеуге – 80000,0 мың теңге.";
9 тармақ мынадай мазмұндағы он үшінші абзацпен толықтырылсын:

"на строительство подводящих линий электроснабжения ВЛ-6 к селу Бозой Шалкарского района – 11505,0 тысяч тенге.".
2. Приложения 1, 4, 6 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2, 3 к настоящему решению.
3. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2017 года.
Председатель сессии Шалкарского
районного маслихата, секретарь
районного маслихата
С. Бигеев
Приложение 1 к решению Шалкарского районного маслихата № 98 от 14 марта 2017 года

"Шалқар ауданы Бозой ауылына жеткізілетін ВЛ-6 электрмен қамту желілерін салуға – 11505,0 мың теңге.".
2. Көрсетілген шешімнің 1, 4, 6 қосымшалары осы шешімнің 1, 2, 3 қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
3. Осы шешім 2017 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Шалқар аудандық мәслихатының
сессия төрағасы, аудандық
мәслихаттың хатшысы
С. Бигеев
Шалқар аудандық мәслихатының 2017 жылғы 14 наурыздағы № 98 шешіміне 1 қосымша