О внесении изменений в решение Шалкарского районного маслихата от 21 декабря 2016 года № 68 "Об утверждении бюджета Шалкарского района на 2017-2019 годы"
Решение маслихата Шалкарского района Актюбинской области от 15 ноября 2017 года № 141. Зарегистрировано Департаментом юстиции Актюбинской области 24 ноября 2017 года № 5698. Срок действия решения – до 1 января 2018 года
В соответствии со статьей 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", статьями 9, 106 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, Шалкарский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Шалкарского районного маслихата от 21 декабря 2016 года № 68 "Об утверждении бюджета Шалкарского района на 2017-2019 годы" (зарегистрированное в реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 5207, опубликованное 12 января 2017 года в газете "Шалқар") следующие изменения:
в заголовке, по всему тексту и в приложениях указанного решения слова "Об утверждении бюджета Шалкарского района на 2017-2019 годы", "бюджет Шалкарского района на 2017-2019 годы", "в бюджете района на 2017 год", "бюджета района" заменить словами "Об утверждении Шалкарского районного бюджета на 2017-2019 годы", "Шалкарский районный бюджет на 2017-2019 годы", "в районном бюджете на 2017 год", "районного бюджета";
в подпункте 1) пункта 1:
доходы – цифры "7896221,8" заменить цифрами "7936221,8",
в том числе по:
налоговым поступлениям – цифры "2621860,0" заменить цифрами "2671792,0";
неналоговым поступлениям – цифры "12090,0" заменить цифрами "3895,0";
поступлениям от продажи основного капитала – цифры "16050,0" заменить цифрами "14313,0";
в подпункте 2):
затраты – цифры "8003115,3" заменить цифрами "8043115,3".
2. Приложения 1, 4, 6 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2, 3 к настоящему решению.
3. Государственному учреждению "Аппарат маслихата Шалкарского района" в установленном законодательством порядке обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего решения в Департаменте юстиции Актюбинской области;

Шалқар аудандық мәслихатының 2016 жылғы 21 желтоқсандағы № 68 "Шалқар ауданының 2017-2019 жылдарға арналған бюджетін бекіту туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Ақтөбе облысы Шалқар аудандық мәслихатының 2017 жылғы 15 қарашадағы № 141 шешімі. Ақтөбе облысының Әділет департаментінде 2017 жылғы 24 қарашада № 5698 болып тіркелді. 2018 жылдың 1 қаңтарына дейін қолданыста болды
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6 бабына, Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 9, 106 баптарына сәйкес, Шалқар аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Шалқар аудандық мәслихатының 2016 жылғы 21 желтоқсандағы № 68 "Шалқар ауданының 2017-2019 жылдарға арналған бюджетін бекіту туралы" (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5207 санымен тіркелген, 2017 жылғы 12 қаңтардағы "Шалқар" газетінде жарияланған) шешіміне мынадай өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген шешімнің тақырыбындағы, бүкіл мәтіні бойынша және қосымшаларындағы "Шалқар ауданының 2017-2019 жылдарға арналған бюджетін", "Шалқар ауданының 2017-2019 жылдарға арналған бюджеті", "Ауданның 2017 жылға арналған бюджетінде", "Ауданның 2017 жылға арналған бюджетінің", "аудан бюджетінің", "аудан бюджетінен" сөздері "2017-2019 жылдарға арналған Шалқар аудандық бюджетін", "2017-2019 жылдарға арналған Шалқар аудандық бюджеті", "2017 жылға арналған аудандық бюджетінде", "2017 жылға арналған аудандық бюджетінің", "аудандық бюджеттің", "аудандық бюджеттен" сөздерімен ауыстырылсын;
1 тармақтың 1) тармақшасында:
кірістер - "7896221,8" сандары "7936221,8" сандарымен ауыстырылсын;
оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша – "2621860,0" сандары "2671792,0" сандарымен ауыстырылсын;
салықтық емес түсімдер бойынша - "12090,0" сандары "3895,0" сандарымен ауыстырылсын;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер бойынша – "16050,0" сандары "14313,0" сандарымен ауыстырылсын;
2) тармақшасында:
шығындар – "8003115,3" сандары "8043115,3" сандарымен ауыстырылсын.
2. Көрсетілген шешімнің 1, 4, 6 қосымшалары осы шешімнің 1, 2, 3 қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
3. "Шалқар аудандық мәслихатының аппараты" мемлекеттік мекемесі заңнамада белгіленген тәртіппен:
1) осы шешімді Ақтөбе облысының әділет департаментінде мемлекеттік тіркеуді;

2) направление настоящего решения на официальное опубликование в периодических печатных изданиях и эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан;
3) размещение настоящего решения на интернет-ресурсе маслихата Шалкарского района.
4. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2017 года.
Председатель сессии
Шалкарского районного маслихата
Т. Махамбетов
Секретарь Шалкарского районного маслихата С. Бигеев
Приложение 1 к решению Шалкарского районного маслихата № 141 от 15 ноября 2017 года
Приложение 1 к решению Шалкарского районного маслихата № 68 от 21 декабря 2016 года
Шалкарский районный Бюджет на 2017 год
Категория
сумма,
тысяч тенге
Класс
Подкласс
Наименование
ДОХОДЫ

2) осы шешімді мерзімді баспа басылымдарында және Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде ресми жариялауға жіберуді;
3) осы шешімді Шалқар аудандық мәслихатының интернет-ресурсында орналастыруды қамтамасыз етсін.
4. Осы шешім 2017 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Шалқар аудандық мәслихатының сессия төрағасы Т. Махамбетов
Шалқар аудандық мәслихатының хатшысы С. Бигеев
Шалқар аудандық мәслихатының 2017 жылғы 15 қарашадағы № 141 шешіміне
1 қосымша
Шалқар аудандық мәслихатының 2016 жылғы 21 желтоқсандағы № 68 шешіміне
1 қосымша
2017 жылға арналған Шалқар аудандық бюджеті
Санаты
Сомасы,
мың теңге
Сыныбы
Ішкі сыныбы
Атауы
КІРІСТЕР

27610,0
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения
26626,0
011
Оплата услуг по зачислению, выплате и доставке пособий и других социальных выплат
834,0
021
Капитальные расходы государственного органа
150,0
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
115,0
050
Реализация Плана мероприятий по обеспечению прав и улучшению качества жизни инвалидов в Республике Казахстан на 2012-2018 годы
115,0
07
Жилищно-коммунальное хозяйство
1244032,4
1
Жилищное хозяйство
690124,3
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
2443,0
007
Организация сохранения государственного жилищного фонда города районного значения, поселка, села, сельского округа
2443,0
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
8727,5
002
Изъятие, в том числе путем выкупа земельных участков для государственных надобностей и связанное с этим отчуждение недвижимого имущества
2077,5
003
Организация сохранения государственного жилищного фонда
2950,0
004
Обеспечение жильем отдельных категорий граждан
3700,0
466
Отдел архитектуры, градостроительства и строительства района (города областного значения)
678953,8
003
Проектирование и (или) строительство, реконструкция жилья коммунального жилищного фонда
79961,5
004
Проектирование, развитие и (или) обустройство инженерно-коммуникационной инфраструктуры
598992,3
2
Коммунальное хозяйство
528603,8
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
34179,8
012
Функционирование системы водоснабжения и водоотведения
4200,2
026
Организация эксплуатации тепловых сетей, находящихся в коммунальной собственности районов (городов областного значения)
3432,1
027
Организация эксплуатации сетей газификации, находящихся в коммунальной собственности районов (городов областного значения)
12131,5
029
Развитие системы водоснабжения и водоотведения
14416,0
466
Отдел архитектуры, градостроительства и строительства района (города областного значения
494424,0
058
Развитие системы водоснабжения и водоотведения в сельских населенных пунктах
494424,0
3
Благоустройство населенных пунктов
25304,3
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
25304,3
015
Освещение улиц в населенных пунктах

27610,0
001
Жергілікті деңгейде халық үшін әлеуметтік бағдарламаларды жұмыспен қамтуды қамтамасыз етуді іске асыру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
26626,0
011
Жәрдемақыларды және басқа да әлеуметтік төлемдерді есептеу, төлеу мен жеткізу бойынша қызметтерге ақы төлеу
834,0
021
Мемлекеттік органың күрделі шығыстары
150,0
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
115,0
050
Қазақстан Республикасында мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз ету және өмір сүру сапасын жақсарту жөніндегі 2012-2018 жылдарға арналған іс-шаралар жоспарын іске асыру
115,0
07
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық
1244032,4
1
Тұрғын үй шаруашылығы
690124,3
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
2443,0
007
Аудандық маңызы бар қаланың, кенттің, ауылдың, ауылдық округтің мемлекеттік тұрғын үй қорының сақталуын ұйымдастыру
2443,0
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
8727,5
002
Мемлекеттік қажеттіліктер үшін жер учаскелерін алып қою, соның ішінде сатып алу жолымен алып қою және осыған байланысты жылжымайтын мүлікті иеліктен айыру
2077,5
003
Мемлекеттік тұрғын үй қорының сақталуын ұйымдастыру
2950,0
004
Азаматтардың жекелеген санаттарын тұрғын үймен қамтамасыз ету
3700,0
466
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) сәулет, қала құрылысы және құрылыс бөлімі
678953,8
003
Коммуналдық тұрғын ұй қорының тұрғын үйін жобалау және (немесе) салу, реконструкциялау
79961,5
004
Инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды жобалау, дамыту және (немесе) жайластыру
598992,3
2
Коммуналдық шаруашылық
528603,8
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
34179,8
012
Сумен жабдықтау және су бұру жүйесінің жұмыс істеуі
4200,2
026
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) коммуналдық меншігіндегі жылу жүйелерін қолдануды ұйымдастыру
3432,1
027
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) коммуналдық меншігіндегі газ жүйелерін қолдануды ұйымдастыру
12131,5
029
Сумен жабдықтау және су бұру жүйелерін дамыту
14416,0
466
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) сәулет, қала құрылысы және құрылыс бөлімі
494424,0
058
Елді мекендердегі сумен жабдықтау және су бұру жүйелерін дамыту
494424,0
3
Елді-мекендерді көркейту
25304,3
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
25304,3
015
Елді мекендердегі көшелерді жарықтандыру