Об утверждении перечня автомобильных дорог областного значения
Постановление акимата Алматинской области от 10 мая 2017 года № 194. Зарегистрировано Департаментом юстиции Алматинской области 12 июня 2017 года № 4223. Утратило силу постановлением акимата Алматинской области от 27 ноября 2024 года № 334
Сноска. Утратило силу постановлением акимата Алматинской области от 27.11.2024 № 334 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).

Облыстық маңызы бар автомобиль жолдарының тізбесін бекіту туралы
Алматы облысы әкімдігінің 2017 жылғы 10 мамырдағы № 194 қаулысы. Алматы облысы Әділет департаментінде 2017 жылы 12 маусымда № 4223 болып тіркелді. Күші жойылды - Алматы облысы әкімдігінің 2024 жылғы 27 қарашадағы № 334 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Алматы облысы әкімдігінің 27.11.2024 № 334 қаулысымен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).

В соответствии с пунктом 7 статьи 3 Закона Республики Казахстан от 17 июля 2001 года "Об автомобильных дорогах", акимат Алматинской области ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Утвердить прилагаемый перечень автомобильных дорог областного значения.
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима области А.Байжанова.
3. Настоящее постановление вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким области А.Баталов
"СОГЛАСОВАНО"
Исполняющий обязанности Председателя
Комитета автомобильных дорог
Министерства по инвестициям
и развитию Республики Казахстан
_________________ А.Беков

"Автомобиль жолдары туралы" 2001 жылғы 17 шiлдедегi Қазақстан Республикасы Заңының 3-бабының 7-тармағына сәйкес, Алматы облысының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Қоса беріліп отырған облыстық маңызы бар автомобиль жолдарының тізбесі бекітілсін.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау облыс әкімінің орынбасары А.Байжановқа жүктелсін.
3. Осы қаулы әділет органдарында мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Облыс әкімі А. Баталов
"КЕЛІСІЛДІ"
Қазақстан Республикасының
Инвестициялар және даму министрлігі
Автомобиль жолдары комитетінің төрағасы міндетін атқарушы
_________________ А.Беков