Об утверждении наименований и индексов автомобильных дорог общего пользования областного значения
Постановление акимата Алматинской области от 10 мая 2017 года № 193. Зарегистрировано Департаментом юстиции Алматинской области 12 июня 2017 года № 4224
В соответствии с пунктом 2 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 17 июля 2001 года "Об автомобильных дорогах", акимат Алматинской области ПОСТАНОВЛЯЕТ:

Жалпыға ортақ пайдаланылатын облыстық маңызы бар автомобиль жолдарының атаулары мен индекстерін бекіту туралы
Алматы облысы әкімдігінің 2017 жылғы 10 мамырдағы № 193 қаулысы. Алматы облысы Әділет департаментінде 2017 жылы 12 маусымда № 4224 болып тіркелді
"Автомобиль жолдары туралы" 2001 жылғы 17 шiлдедегi Қазақстан Республикасы Заңының 6-бабының 2-тармағына сәйкес, Алматы облысының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:

1. Утвердить прилагаемые наименования и индексы автомобильных дорог общего пользования областного значения.
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима области А.Байжанова.
3. Настоящее постановление вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким области А. Баталов
"СОГЛАСОВАНО"
Исполняющий обязанности Председателя
Комитета автомобильных дорог
Министерства по инвестициям
и развитию Республики Казахстан _________________ А.Беков

1. Қоса беріліп отырған жалпыға ортақ пайдаланылатын облыстық маңызы бар автомобиль жолдарының атаулары мен индекстері бекітілсін.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау облыс әкімінің орынбасары А.Байжановқа жүктелсін.
3. Осы қаулы әділет органдарында мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Облыс әкімі А. Баталов
"КЕЛІСІЛДІ"
Қазақстан Республикасының
Инвестициялар және даму министрлігі
Автомобиль жолдары комитетінің төрағасы міндетін атқарушы
_________________ А.Беков