О внесении изменений в постановление акимата Алматинской области от 19 мая 2017 года № 214 "Об установлении квот субсидий на развитие семеноводства"
Постановление акимата Алматинской области от 29 августа 2017 года № 343. Зарегистрировано Департаментом юстиции Алматинской области 26 сентября 2017 года № 4334. Утратило силу постановлением акимата Алматинской области от 4 апреля 2018 года № 151
Сноска. Утратило силу постановлением акимата Алматинской области от 04.04.2018 № 151 (вводится в действие со дня его первого официального опубликования).

Алматы облысы әкімдігінің "Тұқым шаруашылығын дамыту субсидияларының квоталарын белгілеу туралы" 2017 жылғы 19 мамырдағы № 214 қаулысына өзгерістер енгізу туралы
Алматы облысы әкімдігінің 2017 жылғы 29 тамыздағы № 343 қаулысы. Алматы облысы Әділет департаментінде 2017 жылы 26 қыркүйекте № 4334 болып тіркелді. Күші жойылды - Алматы облысы әкімдігінің 2018 жылғы 4 сәуірдегі № 151 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Алматы облысы әкімдігінің 04.04.2018 № 151 қаулысымен (алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі).

В соответствии с пунктом 1 статьи 37 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" и пунктом 15 Правил субсидирования развития семеноводства утвержденных приказом Министра сельского хозяйства Республики Казахстан от 12 декабря 2014 года № 4-2/664 "Об утверждении Правил субсидирования развития семеноводства" (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 10190), акимат Алматинской области ПОСТАНОВЛЯЕТ:

"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" 2001 жылғы 23 қаңтардағы Қазақстан Республикасы Заңының 37- бабының 1-тармағына және "Тұқым шаруашылығын дамытуды субсидиялау қағидаларын бекіту туралы" 2014 жылғы 12 желтоқсандағы № 4-2/664 Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрінің бұйрығымен бекітілген Тұқым шаруашылығын дамытуды субсидиялау қағидаларының 15-тармағына (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 10190 тіркелген) сәйкес, Алматы облысының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:

1. Внести в постановление акимата Алматинской области "Об установлении квот субсидий на развитие семеноводства" от 19 мая 2017 года № 214 (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 4222) следующие изменения:
приложения 1, 2 к указанному постановлению изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2 к настоящему постановлению.
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима области С. Бескемпирова.

1. Алматы облысы әкімдігінің "Тұқым шаруашылығын дамыту субсидияларының квоталарын белгілеу туралы" 2017 жылғы 19 мамырдағы № 214 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4222 тіркелген) қаулысына келесі өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген қаулының 1, 2-қосымшалары осы қаулының 1, 2 қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда баяндалсын.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау облыс әкімінің орынбасары С. Бескемпіровке жүктелсін.