Об установлении публичного сервитута для эксплуатации линейной части магистрального газопровода "Казахстан-Китай"
Постановление акимата Алматинской области от 15 сентября 2017 года № 368. Зарегистрировано Департаментом юстиции Алматинской области 3 октября 2017 года № 4337
В соответствии со статьями 16, 69 Земельного кодекса Республики Казахстан от 20 июня 2003 года, статьей 13 Закона Республики Казахстан от 22 июня 2012 года "О магистральном трубопроводе" и статьей 27 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", акимат Алматинской области ПОСТАНОВЛЯЕТ:

"Қазақстан-Қытай" магистральдық газ құбырының желілік бөлігін пайдалану үшін қауымдық сервитут белгілеу туралы
Алматы облысы әкімдігінің 2017 жылғы 15 қыркүйектегі № 368 қаулысы. Алматы облысы Әділет департаментінде 2017 жылы 3 қазанда № 4337 болып тіркелді
2003 жылғы 20 маусымдағы Қазақстан Республикасының Жер кодексiнiң 16, 69-баптарына, "Магистральдық құбыр туралы" 2012 жылғы 22 маусымдағы Қазақстан Республикасы Заңының 13-бабына және "Қазақстан Республикасындағы жергiлiктi мемлекеттiк басқару және өзін-өзі басқару туралы" 2001 жылғы 23 қаңтардағы Қазақстан Республикасы Заңының 27-бабына сәйкес, Алматы облысының әкiмдiгi ҚАУЛЫ ЕТЕДI:

1. Установить публичный сервитут без изъятия земельных участков у собственников и землепользователей для эксплуатации линейной части ниток "А", "В" и "С" магистрального газопровода "Казахстан-Китай" согласно приложению к настоящему постановлению.
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима области С. Бескемпирова.
3. Настоящее постановление вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
И. о. акима области Л. Турлашов

1. Осы қаулының қосымшасына сәйкес "Қазақстан-Қытай" магистральдық газ құбырының "А", "В" және "С" желісі желілік бөлігін пайдалану үшін жер учаскелерін меншік иелері мен жер пайдаланушылардан алып қоймай қауымдық сервитут белгіленсін.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау облыс әкімінің орынбасары С. Бескемпіровке жүктелсін.
3. Осы қаулы әділет органдарында мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшiне енеді және алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Облыс әкімінің м.а. Л. Тұрлашов