О внесении изменений в решение Талдыкорганского городского маслихата от 14 декабря 2016 года № 67 "О бюджете города Талдыкорган на 2017-2019 годы"
Решение Талдыкорганского городского маслихата Алматинской области от 7 марта 2017 года № 83. Зарегистрировано Департаментом юстиции Алматинской области 14 марта 2017 года № 4132
В соответствии c подпунктом 5) пункта 4 статьи 104 и пункта 4 статьи 106 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Талдыкорганский городской маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Талдыкорганского городского маслихата от 14 декабря 2016 года № 67 "О бюджете города Талдыкорган на 2017-2019 годы" (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 4048, опубликован 13 января 2017 года в газете "Талдыкорган") следующие изменения:
пункт 1 указанного решения изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет города на 2017-2019 годы согласно приложениям 1, 2, 3 соответственно, в том числе на 2017 год в следующих объемах:
1) доходы 24946092 тысячи тенге, в том числе:
налоговые поступления 2395594 тысячи тенге;
неналоговые поступления 293301 тысяча тенге;
поступления от продажи основного капитала 110234 тысячи тенге;
поступления трансфертов 22146963 тысячи тенге, в том числе:
целевые текущие трансферты 5323970 тысяч тенге;
целевые трансферты на развитие 4878158 тысяч тенге;
субвенции 11944835 тысяч тенге;
2) затраты 26292359 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование 1697197 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты 1701192 тысячи тенге;
погашение бюджетных кредитов 3995 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета (-) 3043464 тысячи тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета 3043464 тысячи тенге.
2. Приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.

Талдықорған қалалық мәслихатының 2016 жылғы 14 желтоқсандағы "Талдықорған қаласының 2017-2019 жылдарға арналған бюджеті туралы" № 67 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Алматы облысы Талдықорған қалалық мәслихатының 2017 жылғы 7 наурыздағы № 83 шешімі. Алматы облысы Әділет департаментінде 2017 жылы 14 наурызда № 4132 болып тіркелді
2008 жылғы 4 желтоқсандағы Қазақстан Республикасының Бюджет кодексінің 104-бабының 4-тармағының 5) тармақшасына және 106-бабының 4-тармағына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" 2001 жылғы 23 қаңтардағы Қазақстан Республикасы Заңының 6-бабының 1-тармағының 1) тармақшасына сәйкес, Талдықорған қалалық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Талдықорған қалалық мәслихатының 2016 жылғы 14 желтоқсандағы "Талдықорған қаласының 2017-2019 жылдарға арналған бюджеті туралы" № 67 шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4048 тіркелген, 2017 жылдың 13 қаңтарында "Талдықорған" газетінде жарияланған) келесі өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген шешімнің 1-тармағы жаңа редакцияда баяндалсын:
"1. 2017-2019 жылдарға арналған қала бюджеті тиісінше 1, 2, 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2017 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер 24946092 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер 2395594 мың теңге;
салықтық емес түсімдер 293301 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер 110234 мың теңге;
трансферттер түсімі 22146963 мың теңге, оның ішінде:
ағымдағы нысаналы трансферттер 5323970 мың теңге;
нысаналы даму трансферттері 4878158 мың теңге;
субвенциялар 11944835 мың теңге;
2) шығындар 26292359 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу 1697197 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер 1701192 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу 3995 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) (-) 3043464 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) 3043464 мың теңге.
2. Көрсетілген шешімнің 1-қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда баяндалсын.

3. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на постоянную комиссию Талдыкорганского городского маслихата "По экономическим, финансовым вопросам и бюджету".
4. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2017 года.
Председатель сессии
Талдыкорганского городского
маслихата Т. Ахажан
Секретарь Талдыкорганского
городского маслихата К. Булдыбаев
Приложение к решению Талдыкорганского городского маслихата от "07" марта 2017 года № 83 "О внесении изменений в решение Талдыкорганского городского маслихата от 14 декабря 2016 года № 67 "О бюджете города Талдыкорган на 2017-2019 годы"

3. Осы шешімнің орындалуын бақылау Талдықорған қалалық мәслихатының "Экономика, қаржы мәселелері және бюджет жөніндегі" тұрақты комиссиясына жүктелсін.
4. Осы шешім 2017 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Талдықорған қалалық мәслихаты
сессиясының төрағасы Т. Ахажан
Талдықорған қалалық
мәслихатының хатшысы К. Булдыбаев
Талдықорған қалалық мәслихатының 2017 жылғы "7" наурыздағы "Талдықорған қалалық мәслихатының 2016 жылғы 14 желтоқсандағы "Талдықорған қаласының 2017-2019 жылдарға арналған бюджеті туралы" № 67 шешіміне өзгерістер енгізу туралы" № 83 шешіміне қосымша