О внесении изменений в решение Талдыкорганского городского маслихата от 14 декабря 2016 года № 67 "О бюджете города Талдыкорган на 2017-2019 годы"
Решение Талдыкорганского городского маслихата Алматинской области от 17 августа 2017 года № 111. Зарегистрировано Департаментом юстиции Алматинской области 25 августа 2017 года № 4306
В соответствии c пунктом 4 статьи 106 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Талдыкорганский городской маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Талдыкорганского городского маслихата "О бюджете города Талдыкорган на 2017-2019 годы" от 14 декабря 2016 года № 67 (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 4048, опубликован 13 января 2017 года в газете "Талдыкорган") следующие изменения:
пункт 1 указанного решения изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет города на 2017-2019 годы согласно приложениям 1, 2, 3 соответственно, в том числе на 2017 год в следующих объемах:
1) доходы 31408833 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления 2892051 тысяча тенге;
неналоговые поступления 335499 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала 139579 тысяч тенге;
поступления трансфертов 28041704 тысячи тенге, в том числе:
целевые текущие трансферты 8797801 тысяча тенге;
целевые трансферты на развитие 7299068 тысяч тенге;
субвенции 11944835 тысяч тенге;
2) затраты 33855100 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование 1697197 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты 1701192 тысячи тенге;
погашение бюджетных кредитов 3995 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета (-) 4143464 тысячи тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета 4143464 тысячи тенге.".

Талдықорған қалалық мәслихатының 2016 жылғы 14 желтоқсандағы "Талдықорған қаласының 2017-2019 жылдарға арналған бюджеті туралы" № 67 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Алматы облысы Талдықорған қалалық мәслихатының 2017 жылғы 17 тамыздағы № 111 шешімі. Алматы облысы Әділет департаментінде 2017 жылы 25 тамызда № 4306 болып тіркелді
2008 жылғы 4 желтоқсандағы Қазақстан Республикасының Бюджет кодексінің 106-бабының 4-тармағына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" 2001 жылғы 23 қаңтардағы Қазақстан Республикасы Заңының 6-бабының 1-тармағының 1) тармақшасына сәйкес, Талдықорған қалалық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Талдықорған қалалық мәслихатының "Талдықорған қаласының 2017-2019 жылдарға арналған бюджеті туралы" 2016 жылғы 14 желтоқсандағы № 67 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4048 тіркелген, 2017 жылдың 13 қаңтарында "Талдықорған" газетінде жарияланған) шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген шешімнің 1-тармағы жаңа редакцияда баяндалсын:
"1. 2017-2019 жылдарға арналған қала бюджеті тиісінше 1, 2, 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2017 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер 31408833 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер 2892051 мың теңге;
салықтық емес түсімдер 335499 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер 139579 мың теңге;
трансферттер түсімі 28041704 мың теңге, оның ішінде:
ағымдағы нысаналы трансферттер 8797801 мың теңге;
нысаналы даму трансферттері 7299068 мың теңге;
субвенциялар 11944835 мың теңге;
2) шығындар 33855100 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу 1697197 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер 1701192 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу 3995 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) (-) 4143464 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) 4143464 мың теңге.".

2. Приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.
3. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на постоянную комиссию Талдыкорганского городского маслихата "По экономическим, финансовым вопросам и бюджету".
4. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2017 года.
Председатель сессии
Талдыкорганского городского маслихата М. Доскалиев
Секретарь Талдыкорганского
городского маслихата К. Булдыбаев

2. Көрсетілген шешімнің 1-қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда баяндалсын.
3. Осы шешімнің орындалуын бақылау Талдықорған қалалық мәслихатының "Экономика, қаржы мәселелері және бюджет жөніндегі" тұрақты комиссиясына жүктелсін.
4. Осы шешім 2017 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Талдықорған қалалық мәслихатының
сессия төрағасы М. Досқалиев
Талдықорған қалалық мәслихатының
хатшысы Қ. Булдыбаев

Приложение к решению Талдыкорганского городского маслихата от "17" августа 2017 года № 111 "О внесении изменений в решение Талдыкорганского городского маслихата от 14 декабря 2016 года № 67 "О бюджете города Талдыкорган на 2017-2019 годы"
Приложение 1 утвержденное решением Талдыкорганского городского маслихата от 14 декабря 2016 года № 67 "О бюджете города Талдыкорган на 2017-2019 годы"
Бюджет города Талдыкорган на 2017 год
Категория
Сумма
(тысяч тенге)
Класс
Подкласс
Наименование
I. Доходы

Талдықорған қалалық мәслихатының 2017 жылғы "17" тамыздағы "Талдықорған қалалық мәслихатының 2016 жылғы 14 желтоқсандағы "Талдықорған қаласының 2017-2019 жылдарға арналған бюджеті туралы" № 67 шешіміне өзгерістер енгізу туралы" № 111 шешіміне қосымша
Талдықорған қалалық мәслихатының 2016 жылғы 14 желтоқсандағы "Талдықорған қаласының 2017-2019 жылдарға арналған бюджеті туралы" № 67 шешімімен бекітілген 1-қосымша
Талдықорған қаласының 2017 жылға арналған бюджеті
Санаты
Сомасы
(мың теңге)
Сынып
Ішкі сынып
Атауы
I. Кірістер

37747
2
Социальная помощь
1638598
464
Отдел образования района (города областного значения)
465815
008
Социальная поддержка обучающихся и воспитанников организаций образования очной формы обучения в виде льготного проезда на общественном транспорте (кроме такси) по решению местных представительных органов
465815
801
Отдел занятости, социальных программ и регистрации актов гражданского состояния района (города областного значения)
1172783
004
Программа занятости
345586
006
Оказание социальной помощи на приобретение топлива специалистам здравоохранения, образования, социального обеспечения, культуры, спорта и ветеринарии в сельской местности в соответствии с законодательством Республики Казахстан
5511
007
Оказание жилищной помощи
40671
009
Материальное обеспечение детей-инвалидов, воспитывающихся и обучающихся на дому
8659
011
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
114765
013
Социальная адаптация лиц, не имеющих определенного местожительства
108800
014
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
77028
017
Обеспечение нуждающихся инвалидов обязательными гигиеническими средствами и предоставление услуг специалистами жестового языка, индивидуальными помощниками в соответствии с индивидуальной программой реабилитации инвалида
413474
023
Обеспечение деятельности центров занятости населения
58289
9
Прочие услуги в области социальной помощи и социального обеспечения
42319
801
Отдел занятости, социальных программ и регистрации актов гражданского состояния района (города областного значения)
42319
018
Оплата услуг по зачислению, выплате и доставке пособий и других социальных выплат
8528
050
Реализация Плана мероприятий по обеспечению прав и улучшению качества жизни инвалидов в Республике Казахстан на 2012-2018 годы
33791
07
Жилищно-коммунальное хозяйство
13134261
1
Жилищное хозяйство
7999270
463
Отдел земельных отношений района (города областного значения)
762068
016
Изъятие земельных участков для государственных нужд
762068
467
Отдел строительства района (города областного значения)
5950839
003
Проектирование и (или) строительство, реконструкция жилья коммунального жилищного фонда
4564292
004
Проектирование, развитие и (или) обустройство инженерно-коммуникационной инфраструктуры
1386547
479
Отдел жилищной инспекции района (города областного значения)
11505
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области жилищного фонда
11205
005
Капитальные расходы государственного органа
300
497
Отдел жилищно-коммунального хозяйства района (города областного значения)

37747
2
Әлеуметтiк көмек
1638598
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
465815
008
Жергілікті өкілді органдардың шешімі бойынша білім беру ұйымдарының күндізгі оқу нысанында оқитындар мен тәрбиеленушілерді қоғамдық көлікте (таксиден басқа) жеңілдікпен жол жүру түрінде әлеуметтік қолдау
465815
801
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту, әлеуметтік бағдарламалар және азаматтық хал актілерін тіркеу бөлімі
1172783
004
Жұмыспен қамту бағдарламасы
345586
006
Ауылдық жерлерде тұратын денсаулық сақтау, білім беру, әлеуметтік қамтамасыз ету, мәдениет, спорт және ветеринар мамандарына отын сатып алуға Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес әлеуметтік көмек көрсету
5511
007
Тұрғын үйге көмек көрсету
40671
009
Үйден тәрбиеленіп оқытылатын мүгедек балаларды материалдық қамтамасыз ету
8659
011
Жергілікті өкілетті органдардың шешімі бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтік көмек
114765
013
Белгіленген тұрғылықты жері жоқ тұлғаларды әлеуметтік бейімдеу
108800
014
Мұқтаж азаматтарға үйде әлеуметтiк көмек көрсету
77028
017
Мүгедектерді оңалту жеке бағдарламасына сәйкес, мұқтаж мүгедектерді міндетті гигиеналық құралдармен және ымдау тілі мамандарының қызмет көрсетуін, жеке көмекшілермен қамтамасыз ету
413474
023
Жұмыспен қамту орталықтарының қызметін қамтамасыз ету
58289
9
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамтамасыз ету салаларындағы өзге де қызметтер
42319
801
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту, әлеуметтік бағдарламалар және азаматтық хал актілерін тіркеу бөлімі
42319
018
Жәрдемақыларды және басқа да әлеуметтік төлемдерді есептеу, төлеу мен жеткізу бойынша қызметтерге ақы төлеу
8528
050
Қазақстан Республикасында мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз ету және өмір сүру сапасын жақсарту жөніндегі 2012 - 2018 жылдарға арналған іс-шаралар жоспарын іске асыру
33791
07
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық
13134261
1
Тұрғын үй шаруашылығы
7999270
463
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жер қатынастары бөлімі
762068
016
Мемлекет мұқтажы үшін жер учаскелерін алу
762068
467
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс бөлімі
5950839
003
Коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйін жобалау және (немесе) салу, реконструкциялау
4564292
004
Инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды жобалау, дамыту және (немесе) жайластыру
1386547
479
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй инспекциясы бөлімі
11505
001
Жергілікті деңгейде тұрғын үй қоры саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
11205
005
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
300
497
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық бөлімі