О внесении изменений в решение Талдыкорганского городского маслихата от 14 декабря 2016 года № 67 "О бюджете города Талдыкорган на 2017-2019 годы"
Решение Талдыкорганского городского маслихата Алматинской области от 8 декабря 2017 года № 139. Зарегистрировано Департаментом юстиции Алматинской области 14 декабря 2017 года № 4411
В соответствии c пунктом 4 статьи 106 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Талдыкорганский городской маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Талдыкорганского городского маслихата "О бюджете города Талдыкорган на 2017-2019 годы" от 14 декабря 2016 года № 67 (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 4048, опубликован 13 января 2017 года в газете "Талдыкорган") следующие изменения:
пункт 1 указанного решения изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет города на 2017-2019 годы согласно приложениям 1, 2, 3 соответственно, в том числе на 2017 год в следующих объемах:
1) доходы 31870982 тысячи тенге, в том числе:
налоговые поступления 2708252 тысячи тенге;
неналоговые поступления 350064 тысячи тенге;
поступления от продажи основного капитала 170792 тысячи тенге;
поступления трансфертов 28641874 тысячи тенге, в том числе:
целевые текущие трансферты 9900678 тысяч тенге;
целевые трансферты на развитие 6796361 тысяча тенге;
субвенции 11944835 тысяч тенге;
2) затраты 34305269,8 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование 1697197 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты 1701192 тысячи тенге;
погашение бюджетных кредитов 3995 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета (-) 4131484,8 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета 4131484,8 тысяч тенге.".
2. Приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.

Талдықорған қалалық мәслихатының 2016 жылғы 14 желтоқсандағы "Талдықорған қаласының 2017-2019 жылдарға арналған бюджеті туралы" № 67 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Алматы облысы Талдықорған қалалық мәслихатының 2017 жылғы 8 желтоқсандағы № 139 шешімі. Алматы облысы Әділет департаментінде 2017 жылы 14 желтоқсанда № 4411 болып тіркелді
2008 жылғы 4 желтоқсандағы Қазақстан Республикасының Бюджет кодексінің 106-бабының 4-тармағына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" 2001 жылғы 23 қаңтардағы Қазақстан Республикасы Заңының 6-бабының 1-тармағының 1) тармақшасына сәйкес, Талдықорған қалалық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Талдықорған қалалық мәслихатының "Талдықорған қаласының 2017-2019 жылдарға арналған бюджеті туралы" 2016 жылғы 14 желтоқсандағы № 67 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4048 тіркелген, 2017 жылдың 13 қаңтарында "Талдықорған" газетінде жарияланған) шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген шешімнің 1-тармағы жаңа редакцияда баяндалсын:
"1. 2017-2019 жылдарға арналған қала бюджеті тиісінше 1, 2, 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2017 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер 31870982 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер 2708252 мың теңге;
салықтық емес түсімдер 350064 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер 170792 мың теңге;
трансферттер түсімі 28641874 мың теңге, оның ішінде:
ағымдағы нысаналы трансферттер 9900678 мың теңге;
нысаналы даму трансферттері 6796361 мың теңге;
субвенциялар 11944835 мың теңге;
2) шығындар 34305269,8 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу 1697197 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер 1701192 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу 3995 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) (-) 4131484,8 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) 4131484,8 мың теңге.".
2. Көрсетілген шешімнің 1-қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда баяндалсын.

3. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на постоянную комиссию Талдыкорганского городского маслихата "По экономическим, финансовым вопросам и бюджету".
4. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2017 года.
Председатель сессии
Талдыкорганского городского
маслихата Б.Тустикбаев
Секретарь Талдыкорганского
городского маслихата К. Булдыбаев
Приложение к решению Талдыкорганского городского маслихата от "8" декабря 2017 года № 139 "О внесении изменений в решение Талдыкорганского городского маслихата от 14 декабря 2016 года № 67 "О бюджете города Талдыкорган на 2017-2019 годы"

3. Осы шешімнің орындалуын бақылау Талдықорған қалалық мәслихатының "Экономика, қаржы мәселелері және бюджет жөніндегі" тұрақты комиссиясына жүктелсін.
4. Осы шешім 2017 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Талдықорған қалалық мәслихатының
сессия төрағасы Б. Түстікбаев
Талдықорған қалалық
мәслихатының хатшысы Қ. Булдыбаев
Талдықорған қалалық мәслихатының 2017 жылғы "8" желтоқсандағы "Талдықорған қалалық мәслихатының 2016 жылғы 14 желтоқсандағы "Талдықорған қаласының 2017-2019 жылдарға арналған бюджеті туралы" № 67 шешіміне өзгерістер енгізу туралы" № 139 шешіміне қосымша