О бюджетах сельских округов города Талдыкорган на 2018-2020 годы
Решение Талдыкорганского городского маслихата Алматинской области от 21 декабря 2017 года № 149. Зарегистрировано Департаментом юстиции Алматинской области 3 января 2018 года № 4470.
В соответствии c пунктом 2 статьи 9-1 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Талдыкорганский городской маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить бюджет Еркинского сельского округа на 2018-2020 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2018 год в следующих объемах:
1) доходы 124033 тысячи тенге, в том числе:
налоговые поступления 22716 тысяч тенге;
неналоговые поступления 549 тысяч тенге;
поступления трансфертов 100768 тысяч тенге, в том числе:
целевые текущие трансферты 37406 тысяч тенге;
субвенции 63362 тысячи тенге;
2) затраты 124033 тысячи тенге;
3) чистое бюджетное кредитование 0 тенге, в том числе:
бюджетные кредиты 0 тенге;
погашение бюджетных кредитов 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета (-) 0 тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета 0 тенге.
Сноска. Пункт 1 в редакции решения Талдыкорганского городского маслихата Алматинской области от 22.11.2018 № 228 (вводится в действие с 01.01.2018).
2. Утвердить бюджет Отенайского сельского округа на 2018-2020 годы согласно приложениям 4, 5 и 6 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2018 год в следующих объемах:
1) доходы 100695 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления 15084 тысячи тенге;
неналоговые поступления 4167 тысяч тенге;
поступления трансфертов 81444 тысячи тенге, в том числе:
целевые текущие трансферты 37310 тысяч тенге;
субвенции 44134 тысячи тенге;
2) затраты 100695 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование 0 тенге, в том числе:
бюджетные кредиты 0 тенге;
погашение бюджетных кредитов 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета (-) 0 тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета 0 тенге.
Сноска. Пункт 2 в редакции решения Талдыкорганского городского маслихата Алматинской области от 22.11.2018 № 228 (вводится в действие с 01.01.2018).

Талдықорған қаласының ауылдық округтерінің 2018-2020 жылдарға арналған бюджеттері туралы
Алматы облысы Талдықорған қалалық мәслихатының 2017 жылғы 21 желтоқсандағы № 149 шешімі. Алматы облысы Әділет департаментінде 2018 жылы 3 қаңтарда № 4470 болып тіркелді.
2008 жылғы 4 желтоқсандағы Қазақстан Республикасы Бюджет Кодексінің 9-1-бабының 2-тармағына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" 2001 жылдың 23 қаңтардағы Қазақстан Республикасының Заңының 6-бабының 1-тармағының 1) тармақшасына сәйкес, Талдықорған қалалық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. 2018-2020 жылдарға арналған Еркін ауылдық округінің бюджеті тиісінше осы шешімнің 1, 2 және 3-қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2018 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер 124033 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер 22716 мың теңге;
салықтық емес түсімдер 549 мың теңге;
трансферттер түсімі 100768 мың теңге, оның ішінде:
ағымдағы нысаналы трансферттер 37406 мың теңге;
субвенциялар 63362 мың теңге;
2) шығындар 124033 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу 0 теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер 0 теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу 0 теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) (-) 0 теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) 0 теңге.
Ескерту. 1 тармақ жаңа редакцияда – Алматы облысы Талдықорған қалалық мәслихатының 22.11.2018 № 228 шешімімен (01.01.2018 бастап қолданысқа енгізіледі).
2. 2018-2020 жылдарға арналған Өтенай ауылдық округінің бюджеті тиісінше осы шешімнің 4, 5 және 6-қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2018 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер 100695 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер 15084 мың теңге;
салықтық емес түсімдер 4167 мың теңге;
трансферттердің түсімдері 81444 мың теңге, оның ішінде:
ағымдағы нысаналы трансферттер 37310 мың теңге;
субвенциялар 44134 мың теңге;
2) шығындар 100695 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу 0 теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер 0 теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу 0 теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) (-) 0 теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) 0 теңге.
Ескерту. 2 тармақ жаңа редакцияда – Алматы облысы Талдықорған қалалық мәслихатының 22.11.2018 № 228 шешімімен (01.01.2018 бастап қолданысқа енгізіледі).

3. Контроль за исполнением данного решения возложить на постоянную комиссию Талдыкорганского городского маслихата "По вопросам экономики, финансам, бюджету и соблюдения законности".
4. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2018 года.
Председатель сессии
Талдыкорганского городского
маслихата Т. Ахажан
Секретарь Талдыкорганского
городского маслихата К. Булдыбаев
Приложение 1 к решению Талдыкорганского городского маслихата от "21" декабря 2017 года № 149 "О бюджетах сельских округов города Талдыкорган на 2018-2020 годы"
Бюджет Еркинского сельского округа на 2018 год

3. Осы шешімнің орындалуын бақылау Талдықорған қалалық мәслихатының "Экономика, қаржы мәселелері және бюджет жөніндегі" тұрақты комиссиясына жүктелсін.
4. Осы шешім 2018 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Талдықорған қалалық мәслихаты
сессиясының төрағасы Т. Ахажан
Талдықорған қалалық
мәслихаттың хатшысы Қ. Бұлдыбаев
Талдықорған қалалық мәслихатының 2017 жылғы "21" желтоқсандағы "Талдықорған қаласының ауылдық округтерінің 2018-2020 жылдарға арналған бюджеттері туралы" № 149 шешіміне 1-қосымша
2018 жылға арналған Еркін ауылдық округінің бюджеті

Приложение 4 к решению Талдыкорганского городского маслихата от "21" декабря 2017 года № 149 "О бюджетах сельских округов города Талдыкорган на 2018-2020 годы"
Бюджет Отенайского сельского округа на 2018 год
Сноска. Приложение 4 в редакции решения Талдыкорганского городского маслихата Алматинской области от 22.11.2018 № 228 (вводится в действие с 01.01.2018).
Категория
Сумма
(тысяч тенге)
Класс
Наименование
Подкласс
I. Доходы

Талдықорған қалалық мәслихатының 2017 жылғы "21" желтоқсандағы "Талдықорған қаласының ауылдық округтерінің 2018-2020 жылдарға арналған бюджеттері туралы" № 149 шешіміне 4-қосымша
2018 жылға арналған Өтенай ауылдық округінің бюджеті
Ескерту. 4 қосымша жаңа редакцияда – Алматы облысы Талдықорған қалалық мәслихатының 22.11.2018 № 228 шешімімен (01.01.2018 бастап қолданысқа енгізіледі).
Санаты
Сомасы
(мың теңге)
Сынып
Ішкі сынып
Атауы
I. Кірістер