О признании утратившими силу некоторых решений Аксуского районного маслихата
Решение Аксуского районного маслихата Алматинской области от 2 октября 2017 года № 19-95. Зарегистрировано Департаментом юстиции Алматинской области 17 октября 2017 года № 4345
В соответствии со статьей 27 Закона Республики Казахстан от 6 апреля 2016 года "О правовых актах", Аксуский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Признать утратившими силу некоторые решения Аксуского районного маслихата согласно приложению к настоящему решению.
2. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на руководителя аппарата Аксуского районного маслихата Усенова Нурбола Каметкалиевича.
3. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель сессии
районного маслихата М. Естибаев
Секретарь районного маслихата Б. Сулейменов
Приложение к решению Аксуского районного маслихата от "2" октября 2017 года № 19-95
Перечень некоторых решений Аксуского районного маслихата
признаваемых утратившими силу
1. "О бюджете Аксуского района на 2016-2018 годы" от 22 декабря 2015 года № 47-289 (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 3640, опубликован 8 января 2016 года в районной газете "Аксу онири");
2. "О внесении изменений в решение Аксуского районного маслихата от 22 декабря 2015 года № 47-289 "О бюджете Аксуского района на 2016-2018 годы" от 5 февраля 2016 года № 50-301 (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 3719, опубликован 26 февраля 2016 года в районной газете "Аксу онири");
3. "О внесении изменений в решение Аксуского районного маслихата от 22 декабря 2015 года № 47-289 "О бюджете Аксуского района на 2016-2018 годы" от 24 марта 2016 года № 1-6 (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 3764, опубликован 5 апреля 2016 года в районной газете "Аксу онири");
4. "О внесении изменений в решение Аксуского районного маслихата от 22 декабря 2015 года № 47-289 "О бюджете Аксуского района на 2016-2018 годы" от 19 мая 2016 года № 4-18 (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 3867, опубликован 17 июня 2016 года в районной газете "Аксу онири");
5. "О внесении изменений в решение Аксуского районного маслихата от 22 декабря 2015 года № 47-289 "О бюджете Аксуского района на 2016-2018 годы" от 21 июля 2016 года № 6-23 (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 3928, опубликован 12 августа 2016 года в районной газете "Аксу онири");

Ақсу аудандық мәслихатының кейбір шешімдерінің күші жойылды деп тану туралы
Алматы облысы Ақсу аудандық мәслихатының 2017 жылғы 2 қазандағы № 19-95 шешімі. Алматы облысы Әділет департаментінде 2017 жылы 17 қазанда № 4345 болып тіркелді
"Құқықтық актілер туралы" 2016 жылғы 6 сәуірдегі Қазақстан Республикасы Заңының 27-бабына сәйкес, Ақсу аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ.
1. Осы шешімнің қосымшасына сәйкес Ақсу аудандық мәслихатының кейбір шешімдерінің күші жойылды деп танылсын.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылау Ақсу аудандық мәслихаты аппаратының басшысы Усенов Нурбол Каметкалиевичке жүктелсін.
3. Осы шешім әділет органдарында мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Аудандық мәслихаттың
сессия төрағасы М. Естибаев
Аудандық мәслихаттың хатшысы Б. Сулейменов
Ақсу аудандық мәслихатының 2017 жылғы "2" қазан № 19-95 шешіміне қосымша
Ақсу аудандық мәслихатының күші жойылды деп танылатын кейбір шешімдерінің тізбесі
1. "Ақсу ауданының 2016-2018 жылдарға арналған бюджеті туралы" 2015 жылғы 22 желтоқсандағы № 47-289 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3640 тіркелген, 2016 жылдың 8 қаңтарында аудандық "Ақсу өңірі" газетінде жарияланған);
2. "Ақсу аудандық мәслихатының 2015 жылғы 22 желтоқсандағы "Ақсу ауданының 2016-2018 жылдарға арналған бюджеті туралы" № 47-289 шешіміне өзгерістер енгізу туралы" 2016 жылғы 5 ақпандағы № 50-301 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3719 тіркелген, 2016 жылдың 26 ақпанында аудандық "Ақсу өңірі" газетінде жарияланған);
3. "Ақсу аудандық мәслихатының 2015 жылғы 22 желтоқсандағы "Ақсу ауданының 2016-2018 жылдарға арналған бюджеті туралы" № 47-289 шешіміне өзгерістер енгізу туралы" 2016 жылғы 24 наурыздағы № 1-6 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3764 тіркелген, 2016 жылдың 15 сәуірінде аудандық "Ақсу өңірі" газетінде жарияланған);
4. "Ақсу аудандық мәслихатының 2015 жылғы 22 желтоқсандағы "Ақсу ауданының 2016-2018 жылдарға арналған бюджеті туралы" № 47-289 шешіміне өзгерістер енгізу туралы" 2016 жылғы 19 мамырдағы № 4-18 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3867 тіркелген, 2016 жылдың 17 маусымында аудандық "Ақсу өңірі" газетінде жарияланған);
5. "Ақсу аудандық мәслихатының 2015 жылғы 22 желтоқсандағы "Ақсу ауданының 2016-2018 жылдарға арналған бюджеті туралы" № 47-289 шешіміне өзгерістер енгізу туралы" 2016 жылғы 21 шілдедегі № 6-23 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3928 тіркелген, 2016 жылдың 12 тамызында аудандық "Ақсу өңірі" газетінде жарияланған);

6. "О внесении изменений в решение Аксуского районного маслихата от 22 декабря 2015 года № 47-289 "О бюджете Аксуского района на 2016-2018 годы" от 28 октября 2016 года № 8-34 (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 4001, опубликован 18 ноября 2016 года в районной газете "Аксу онири").

6. "Ақсу аудандық мәслихатының 2015 жылғы 22 желтоқсандағы "Ақсу ауданының 2016-2018 жылдарға арналған бюджеті туралы" № 47-289 шешіміне өзгерістер енгізу туарлы" 2016 жылғы 28 қазандағы № 8-34 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4001 тіркелген, 2016 жылдың 18 қарашасында аудандық "Ақсу өңірі" газетінде жарияланған).