О внесении изменений в решение Алакольского районного маслихата от 23 декабря 2016 года № 11-1 "О бюджете Алакольского района на 2017-2019 годы"
Решение Алакольского районного маслихата Алматинской области от 1 марта 2017 года № 13-1. Зарегистрировано Департаментом юстиции Алматинской области 15 марта 2017 года № 4138. Утратило силу решением Алакольского районного маслихата Алматинской области от 27 марта 2018 года № 31-3
Сноска. Утратило силу решением Алакольского районного маслихата Алматинской области от 27.03.2018 № 31-3 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
В соответствии с подпунктом 5) пункта 4 статьи 104 и пунктом 4 статьи 106 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Алакольский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Алакольского районного маслихата от 23 декабря 2016 года 11-1 "О бюджете Алакольского района на 2017-2019 годы" (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 4055, опубликован 14 января 2017 года в газете "Алаколь") следующие изменения:
пункт 1 указанного решения изложить в новой редакции:
"1. Утвердить районный бюджет на 2017-2019 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2017 год в следующих объемах:
1) доходы 8211826 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления 1636267 тысяч тенге;
неналоговые поступления 16579 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала 41257 тысяч тенге;
поступления трансфертов 6517723 тысяч тенге, в том числе:
целевые текущие трансферты 1479915 тысяч тенге;
целевые трансферты на развитие 667008 тысяч тенге;
субвенции 4370800 тысяч тенге;
2) затраты 8250018 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование 18947 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты 30632 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов 11685 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами 0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета (-) 57139 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета 57139 тысяч тенге.".

Алакөл аудандық мәслихатының 2016 жылғы 23 желтоқсандағы "Алакөл ауданының 2017-2019 жылдарға арналған бюджеті туралы" № 11-1 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Алматы облысы Алакөл аудандық мәслихатының 2017 жылғы 1 наурыздағы № 13-1 шешімі. Алматы облысы Әділет департаментінде 2017 жылы 15 наурызда № 4138 болып тіркелді. Күші жойылды - Алматы облысы Алакөл аудандық мәслихатының 2018 жылғы 27 наурыздағы № 31-3 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Алматы облысы Алакөл аудандық мәслихатының 27.03.2018 № 31-3 шешімімен (алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
2008 жылғы 4 желтоқсандағы Қазақстан Республикасының Бюджет кодексінің 104-бабының 4-тармағының 5) тармақшасына және 106-бабының 4-тармағына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" 2001 жылғы 23 қаңтардағы Қазақстан Республикасы Заңының 6-бабының 1-тармағының 1) тармақшасына сәйкес, Алакөл аудандық мәслихаты ШЕШIМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Алакөл аудандық мәслихатының 2016 жылғы 23 желтоқсандағы "Алакөл ауданының 2017-2019 жылдарға арналған бюджеті туралы" № 11-1 шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4055 тіркелген, 2017 жылдың 14 қаңтарында "Алакөл" газетінде жарияланған) келесі өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген шешімнің 1-тармағы жаңа редақцияда баяндалсын:
"1. 2017-2019 жылдарға арналған аудандық бюджет тиісінше 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2017 жылға келесі көлемдерде де бекітілсін:
1) кірістер 8211826 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер 1636267 мың теңге;
салықтық емес түсімдер 16579 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер 41257 мың теңге;
трансферттер түсімі 6517723 мың теңге, оның ішінде:
ағымдағы нысаналы трансферттер 1479915 мың теңге;
нысаналы даму трансферттері 667008 мың теңге;
субвенциялар 4370800 мың теңге;
2) шығындар 8250018 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу 18947 мың теңге, соның ішінде:
бюджеттік кредиттер 30632 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу 11685 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо 0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) (-) 57139 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) 57139 мың теңге.".

2. Приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.
3. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на постоянную комиссию районного маслихата "По депутатскому представительству, бюджета, экономики, соблюдению законности, правовой защите и связи с общественными организациями".
4. Настоящее решение вводится действие с 1 января 2017 года.
Председатель сессии Алакольского
районного маслихата А. Касымжанова
Секретарь Алакольского
районного маслихата С. Жабжанов

2. Көрсетілген шешімнің 1-қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда баяндалсын.
3. Осы шешімнің орындалуын бақылау аудандық мәслихаттың "Депутаттық өкілеттік, бюджет, экономика, заңдылықты сақтау, құқықтық қорғау және қоғамдық ұйымдармен байланыс жөніндегі" тұрақты комиссиясына жүктелсін.
4. Осы шешiм 2017 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгiзiледі.
Алакөл аудандық
мәслихаттың сессия төрағасы А. Қасымжанова
Алакөл аудандық
мәслихаттың хатшысы С. Жабжанов

Приложение к решению Алакольского районного маслихата от "01" марта 2017 года № 13-1 "О внесении изменений в решение Алакольского районного маслихата от 23 декабря 2016 года № 11-1 "О бюджете Алакольского района на 2017-2019 годы"
Приложение 1 утвержденное решением Алакольского районного маслихата от 23 декабря 2016 года № 11-1 "О бюджете Алакольского района на 2017-2019 годы"
Бюджет Алакольского района на 2017 год
Категория
Сумма
(тысяч тенге)
Класс
Наименование
Подкласс

Алакөл аудандық мәслихатының 2017 жылғы "01" наурыздағы "Алакөл аудандық мәслихатының 2016 жылғы 23 желтоқсандағы "Алакөл ауданының 2017-2019 жылдарға арналған бюджеті туралы" № 11-1 шешімінеөзгерістер енгізу туралы" № 13-1 шешіміне қосымша
Алакөл аудандық мәслихатының 2016 жылғы 23 желтоқсандағы "Алакөл ауданының 2017-2019 жылдарға арналған бюджеті туралы" № 11-1шешімімен бекітілген 1-қосымша
Алакөл ауданының 2017 жылға арналған бюджеті
Санаты
Сомасы
(мың теңге)
Сынып
Ішкі сынып
Атауы

1 580
012
Капитальные расходы государственного органа
6 300
015
Ежемесячные выплаты денежных средств опекунам (попечителям) на содержание ребенка сироты (детей-сирот), и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей
40 660
022
Выплата единовременных денежных средств казахстанским гражданам, усыновившим (удочерившим) ребенка (детей)-сироту и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей
0
067
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
269 143
6
Социальная помощь и социальное обеспечение
482 133
1
Социальное обеспечение
72 519
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
71 226
005
Государственная адресная социальная помощь
1 283
016
Государственные пособия на детей до 18 лет
45 258
025
Внедрение обусловленной денежной помощи по проекту "Өрлеу"
24 685
464
Отдел образования района (города областного значения)
1 293
030
Содержание ребенка (детей), переданного патронатным воспитателям
1 293
2
Социальная помощь
381 205
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
381 205
002
Программа занятости
151 767
004
Оказание социальной помощи на приобретение топлива специалистам здравоохранения, образования, социального обеспечения, культуры и спорта и ветеринарии в сельской местности в соответствии с законодательством Республики Казахстан
24 518
006
Оказание жилищной помощи
2 259
007
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
31 342
010
Материальное обеспечение детей-инвалидов, воспитывающихся и обучающихся на дому
4 084
014
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
38 385
017
Обеспечение нуждающихся инвалидов обязательными гигиеническими средствами и предоставление услуг специалистами жестового языка, индивидуальными помощниками в соответствии с индивидуальной программой реабилитации инвалида
99 244
023
Обеспечение деятельности центров занятости населения
29 606
9
Прочие услуги в области социальной помощи и социального обеспечения
28 409
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
27 291
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения
21 019
011
Оплата услуг по зачислению, выплате и доставке пособий и других социальных выплат
2 429
021
Капитальные расходы государственного органа
300
050
Реализация Плана мероприятий по обеспечению прав и улучшению качества жизни инвалидов в Республике Казахстан на 2012 – 2018 годы

1 580
012
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
6 300
015
Жетім баланы (жетім балаларды) және ата-аналарының қамқорынсыз қалған баланы (балаларды) күтіп ұстауға қамқоршыларға (қорғаншыларға) ай сайынғы ақшалай қаражат төлемдері
40 660
022
Жетім баланы (жетім балаларды) және ата-аналарының қамқорынсыз қалған баланы (балаларды) асырап алғаны үшін Қазақстан азаматтарына біржолғы ақша қаражатын төлеуге арналған төлемдер
0
067
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелерінің және ұйымдарының күрделі шығыстары
269 143
6
Әлеуметтік көмек және әлеуметтік қамсыздандыру
482 133
1
Әлеуметтік қамсыздандыру
72 519
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
71 226
005
Мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек
1 283
016
18 жасқа дейінгі балаларға мемлекеттік жәрдемақылар
45 258
025
"Өрлеу" жобасы бойынша келісілген қаржылай көмекті енгізу
24 685
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
1 293
030
Патронат тәрбиешілерге берілген баланы (балаларды) асырап бағу
1 293
2
Әлеуметтік көмек
381 205
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
381 205
002
Жұмыспен қамту бағдарламасы
151 767
004
Ауылдық жерлерде тұратын денсаулық сақтау, білім беру, әлеуметтік қамтамасыз ету, мәдениет, спорт, ветеринария мамандарына отын сатып алуға Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес әлеуметтік көмек көрсету
24 518
006
Тұрғын үй көмек көрсету
2 259
007
Жергілікті өкілетті органдардың шешімі бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтік көмек
31 342
010
Үйден тәрбиеленіп оқытылатын мүгедек балаларды материалдық қамтамасыз ету
4 084
014
Мұқтаж азаматтарға үйде әлеуметтік көмек көрсету
38 385
017
Мүгедектерді оңалту жеке бағдарламасына сәйкес, мұқтаж мүгедектерді міндетті гигиеналық құралдармен және ымдау тілі мамандарының қызмет көрсетуін, жеке көмекшілермен қамтамасыз ету
99 244
023
Жұмыспен қамту орталығының қызметін қамтамасыз ету
29 606
9
Әлеуметтік көмек және әлеуметтік қамтамасыз ету салаларындағы өзге де қызметтер
28 409
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
27 291
001
Жергілікті деңгейде халық үшін әлеуметтік бағдарламаларды жұмыспен қамтуды қамтамасыз етуді іске асыру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
21 019
011
Жәрдемақыларды және басқа да әлеуметтік төлемдерді есептеу, төлеу мен жеткізу бойынша қызметтерге ақы төлеу
2 429
021
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
300
050
Қазақстан Республикасында мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз ету және өмір сүру сапасын жақсарту жөніндегі 2012-2018 жылдарға арналған іс-шаралар жоспарын іске асыру