О внесении изменений в решение Балхашского районного маслихата от 20 декабря 2016 года № 13-54 "О бюджете Балхашского района на 2017-2019 годы"
Решение Балхашского районного маслихата Алматинской области от 15 августа 2017 года № 21-97. Зарегистрировано Департаментом юстиции Алматинской области 24 августа 2017 года № 4304
В соответствии с пунктом 4 статьи 106 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Балхашский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Балхашского районного маслихата "О бюджете Балхашского района на 2017-2019 годы" от 20 декабря 2016 года № 13-54 (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 4051, опубликован 7 января 2017 года в газете "Балхаш онири") следующие изменения:
пункт 1 указанного решения изложить в новой редакции:
"1. Утвердить районный бюджет на 2017-2019 годы, согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2017 год в следующих объемах:
1) доходы 5 270 564 тысячи тенге, в том числе:
налоговые поступления 141 816 тысяч тенге;
неналоговые поступления 13 239 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала 1 204 тысяча тенге;
поступления трансфертов 5 114 305 тысяч тенге, в том числе:
целевые текущие трансферты 1 176 140 тысяч тенге;
целевые трансферты на развитие 803 065 тысяч тенге;
субвенции 3 135 100 тысяч тенге;
2) затраты 5 287 926 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование 4 780 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты 30 632 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов 25 852 тысячи тенге;
4) дефицит (профицит) бюджета (-) 22 142 тысяча тенге;
5) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета 22 142 тысяча тенге.".
2. Приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.
3. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на постоянную комиссию Балхашского районного маслихата "По экономической реформе, бюджету, тарифной политике, развитию малого и среднего предпринимательства".
4. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2017 года.
Председатель сессии Балхашского
районного маслихата Н.Конусбаев
Секретарь Балхашского
районного маслихата К. Омаров
Согласование к решению Балхашского районного маслихата от "15" августа 2017 года № 21-97 "О внесении изменений в решение Балхашского районного маслихата от 20 декабря 2016 года № 13-54 "О бюджете Балхашского района на 2017-2019 годы"
"СОГЛАСОВАНО"
Руководитель государственного
учреждения "Отдел экономики
и бюджетного планирования
Балхашского района" Умирбаев Алпысбай Жандосович
Приложение к решению Балхашского районного маслихата от "15" августа 2017 года № 21-97 "О внесении изменений в решение Балхашского районного маслихата от 20 декабря 2016 года № 13-54 "О бюджете Балхашского района на 2017-2019 годы"

Балқаш аудандық мәслихатының 2016 жылы 20 желтоқсандағы "Балқаш ауданының 2017-2019 жылдарға арналған бюджеті туралы" № 13-54 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Алматы облысы Балқаш аудандық мәслихатының 2017 жылғы 15 тамыздағы № 21-97 шешімі. Алматы облысы Әділет департаментінде 2017 жылы 24 тамызда № 4304 болып тіркелді
2008 жылғы 4 желтоқсандағы Қазақстан Республикасының Бюджет кодексінің 106-бабының 4-тармағына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" 2001 жылғы 23 қаңтардағы Қазақстан Республикасы Заңының 6-бабының 1-тармағының 1) тармақшасына сәйкес, Балқаш аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Балқаш аудандық мәслихатының "Балқаш ауданының 2017-2019 жылдарға арналған бюджеті туралы" 2016 жылғы 20 желтоқсандағы № 13-54 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4051 тіркелген, 2017 жылдың 7 қантарында "Балқаш өңірі" газетінде жарияланған) шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген шешімнің 1–тармағы жаңа редакцияда баяндалсын:
"1. 2017-2019 жылдарға арналған аудандық бюджет тиісінше 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2017 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер 5 270 564 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер 141 816 мың теңге;
салықтық емес түсімдер 13 239 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер 1 204 мың теңге;
трансферттер түсімі 5 114 305 мың теңге, оның ішінде:
ағымдағы нысаналы трансферттер 1 176 140 мың теңге;
нысаналы даму трансферттері 803 065 мың теңге;
субвенция 3 135 100 мың теңге;
2) шығындар 5 287 926 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу 4 780 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер 30 632 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу 25 852 мың теңге;
4) бюджет тапшылығы (профициті) (-) 22 142 мың теңге;
5) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) 22 142 мың теңге.".
2. Көрсетілген шешімнің 1-қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда баяндалсын.
3. Осы шешімнің орындалуын бақылау Балқаш аудандық мәслихатының "Экономикалық реформа, бюджет, тарифтік саясат, шағын және орта кәсіпкерлікті дамыту жөніндегі" тұрақты комиссиясына жүктелсін.
4. Осы шешiм 2017 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгiзiледі.
Балқаш аудандық мәслихатының
сессия төрағасы Н. Қонысбаев
Балқаш аудандық
мәслихатының хатшысы К. Омаров
Балқаш аудандық мәслихатының 2017 жылғы "15" тамыздағы "Балқаш ауданы мәслихатының 2016 жылғы 20 желтоқсандағы "Балқаш ауданының 2017-2019 жылдарға арналған бюджеті туралы" № 13-54 шешіміне өзгерістер енгізу туралы" № 21-97 шешіміне келісім
"КЕЛІСІЛДІ"
"Балқаш аудандық экономика
және бюджеттік жоспарлау бөлімі"
мемлекеттік мекемесінің басшысы Өмірбаев Алпысбай Жандосұлы
Балқаш аудандық мәслихатының 2017 жылғы "15" тамыздағы "Балқаш аудандық мәслихатының 2016 жылғы 20 желтоқсандағы "Балқаш ауданының 2017-2019 жылдарға арналған бюджеті туралы" № 13-54 шешіміне өзгерістер енгізу туралы" № 21-97 шешіміне қосымша