О внесении изменений в решение Балхашского районного маслихата от 20 декабря 2016 года № 13-54 "О бюджете Балхашского района на 2017-2019 годы"
Решение Балхашского районного маслихата Алматинской области от 8 декабря 2017 года № 25-112. Зарегистрировано Департаментом юстиции Алматинской области 15 декабря 2017 года № 4430
В соответствии с пунктом 4 статьи 106 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Балхашский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Балхашского районного маслихата "О бюджете Балхашского района на 2017-2019 годы" от 20 декабря 2016 года № 13-54 (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 4051, опубликован 7 января 2017 года в газете "Балхаш онири") следующие изменения:
пункт 1 указанного решения изложить в новой редакции:
"1. Утвердить районный бюджет на 2017-2019 годы, согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2017 год в следующих объемах:
1) доходы 5 297 280 тысячи тенге, в том числе:
налоговые поступления 151 056 тысяч тенге;
неналоговые поступления 12 159 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала 3 044 тысяча тенге;
поступления трансфертов 5 131 021 тысяч тенге, в том числе:
целевые текущие трансферты 1 163 634 тысяч тенге;
целевые трансферты на развитие 832 287 тысяч тенге;
субвенции 3 135 100 тысяч тенге;
2) затраты 5 314 642 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование 4 379 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты 30 231 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов 25 852 тысячи тенге;

Балқаш аудандық мәслихатының 2016 жылғы 20 желтоқсандағы "Балқаш ауданының 2017-2019 жылдарға арналған бюджеті туралы" № 13-54 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Алматы облысы Балқаш аудандық мәслихатының 2017 жылғы 8 желтоқсандағы № 25-112 шешімі. Алматы облысы Әділет департаментінде 2017 жылы 15 желтоқсанда № 4430 болып тіркелді
2008 жылғы 4 желтоқсандағы Қазақстан Республикасының Бюджет кодексінің 106-бабының 4-тармағына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" 2001 жылғы 23 қаңтардағы Қазақстан Республикасы Заңының 6-бабының 1-тармағының 1) тармақшасына сәйкес, Балқаш аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Балқаш аудандық мәслихатының "Балқаш ауданының 2017-2019 жылдарға арналған бюджеті туралы" 2016 жылғы 20 желтоқсандағы № 13-54 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4051 тіркелген, 2017 жылдың 7 қаңтарында "Балқаш өңірі" газетінде жарияланған) шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген шешімнің 1–тармағы жаңа редакцияда баяндалсын:
"1. 2017-2019 жылдарға арналған аудандық бюджет тиісінше 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2017 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер 5 297 280 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер 151 056 мың теңге;
салықтық емес түсімдер 12 159 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер 3 044 мың теңге;
трансферттер түсімі 5 131 021 мың теңге, оның ішінде:
ағымдағы нысаналы трансферттер 1 163 634 мың теңге;
нысаналы даму трансферттері 832 287 мың теңге;
субвенциялар 3 135 100 мың теңге;
2) шығындар 5 314 642 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу 4 379 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер 30 231 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу 25 852 мың теңге;

4) сальдо по операциям с финансовыми активами 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета (-) 19 737 тысяча тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета 19 737 тысяча тенге.".
2. Приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.
3. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на постоянную комиссию Балхашского районного маслихата "По экономической реформе, бюджету, тарифной политике, развитию малого и среднего предпринимательства".

4) қаржылық активтерімен операциялар бойынша сальдо 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) (-) 19 737 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) 19 737 мың теңге.".
2. Көрсетілген шешімнің 1-қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда баяндалсын.
3. Осы шешімнің орындалуын бақылау Балқаш аудандық мәслихатының "Экономикалық реформа, бюджет, тарифтік саясат, шағын және орта кәсіпкерлікті дамыту жөніндегі" тұрақты комиссиясына жүктелсін.

4. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2017 года.
Председатель сессии Балхашского районного маслихата М. Косаев
Секретарь Балхашского районного маслихата К. Омаров
Приложение к решению Балхашского районного маслихата от "8" декабря 2017 года № 25-112 "О внесении изменений в решение Балхашского районного маслихата от 20 декабря 2016 года № 13-54 "О бюджете Балхашского района на 2017-2019 годы"

4. Осы шешiм 2017 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгiзiледі.
Балқаш аудандық мәслихатының сессия төрағасы М. Қосаев
Балқаш аудандық мәслихатының хатшысы К. Омаров
Балқаш аудандық мәслихатының 2017 жылғы "8" желтоқсандағы "Балқаш аудандық мәслихатының 2016 жылғы 20 желтоқсандағы "Балқаш ауданының 2017-2019 жылдарға арналған бюджеті туралы" № 13-54 шешіміне өзгерістер енгізу туралы" № 25-112 шешіміне қосымша