О бюджетах сельских округов Балхашского района на 2018-2020 годы
Решение Балхашского районного маслихата Алматинской области от 26 декабря 2017 года № 26-119. Зарегистрировано Департаментом юстиции Алматинской области 5 января 2018 года № 4474.
В соответствии с пунктом 2 статьи 9-1 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, и подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Балхашский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить бюджет Акдалинского сельского округа Балхашского района на 2018-2020 годы, согласно приложениям 1, 2 и 3 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2018 год в следующих объемах:
1) доходы 17 553 тысячи тенге, в том числе:
налоговые поступления 5 308 тысяч тенге;
неналоговые поступления 0 тенге;
поступления от продажи основного капитала 0 тенге;
поступления трансфертов 12 245 тысяч тенге, в том числе:
целевые текущие трансферты 0 тенге;
целевые трансферты на развитие 0 тенге;
субвенции 12 245 тысяч тенге;
2) затраты 17 553 тысячи тенге;
3) чистое бюджетное кредитование 0 тенге, в том числе:
бюджетные кредиты 0 тенге;
погашение бюджетных кредитов 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета (-) 0 тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета 0 тенге.
Сноска. Пункт 1 в редакции решения Балхашского районного маслихата Алматинской области от 14.08.2018 № 34-164 (вводится в действие с 01.01.2018).
2. Утвердить бюджет Баканасского сельского округа Балхашского района на 2018-2020 годы, согласно приложениям 4, 5 и 6 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2018 год в следующих объемах:
1) доходы 139 332 тысячи тенге, в том числе:
налоговые поступления 20 157 тысяч тенге;
неналоговые поступления 0 тенге;
поступления от продажи основного капитала 0 тенге;
поступления трансфертов 119 175 тысяч тенге, в том числе:
целевые текущие трансферты 0 тенге;
целевые трансферты на развитие 0 тенге;
субвенции 119 175 тысяч тенге;
2) затраты 139 332 тысячи тенге;
3) чистое бюджетное кредитование 0 тенге, в том числе:
бюджетные кредиты 0 тенге;
погашение бюджетных кредитов 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета (-) 0 тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета 0 тенге.
Сноска. Пункт 2 в редакции решения Балхашского районного маслихата Алматинской области от 28.02.2018 № 27-125 (вводится в действие с 01.01.2018).

Балқаш ауданының ауылдық округтерінің 2018-2020 жылдарға арналған бюджеттері туралы
Алматы облысы Балқаш аудандық мәслихатының 2017 жылғы 26 желтоқсандағы № 26-119 шешімі. Алматы облысы Әділет департаментінде 2018 жылы 5 қаңтарда № 4474 болып тіркелді.
2008 жылғы 4 желтоқсандағы Қазақстан Республикасының Бюджет кодексінің 9-1 бабының 2-тармағына және "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" 2001 жылғы 23 қаңтардағы Қазақстан Республикасы Заңының 6-бабы 1-тармағының 1) тармақшасына сәйкес, Балқаш аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Балқаш ауданы Ақдала ауылдық округінің 2018-2020 жылдарға арналған бюджеті тиісінше осы шешімнің 1, 2 және 3-қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2018 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер 17 553 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер 5 308 мың теңге;
салықтық емес түсімдер 0 теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер 0 теңге;
трансферттер түсімі 12 245 мың теңге, оның ішінде:
ағымдағы нысаналы трансферттер 0 теңге;
нысаналы даму трансферттері 0 теңге;
субвенциялар 12 245 мың теңге;
2) шығындар 17 553 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу 0 теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер 0 теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу 0 теңге;
4) қаржылық активтерімен операциялар бойынша сальдо 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) (-) 0 теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) 0 теңге.
Ескерту. 1 тармақ жаңа редакцияда – Алматы облысы Балқаш аудандық мәслихатының 14.08.2018 № 34-164 шешімімен (01.01.2018 бастап қолданысқа енгізіледі).
2. Балқаш ауданы Бақанас ауылдық округінің 2018-2020 жылдарға арналған бюджеті тиісінше осы шешімнің 4, 5 және 6-қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2018 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер 139 332 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер 20 157 мың теңге;
салықтық емес түсімдер 0 теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер 0 теңге;
трансферттер түсімі 119 175 мың теңге, оның ішінде:
ағымдағы нысаналы трансферттер 0 теңге;
нысаналы даму трансферттері 0 теңге;
субвенциялар 119 175 мың теңге;
2) шығындар 139 332 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу 0 теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер 0 теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу 0 теңге;
4) қаржылық активтерімен операциялар бойынша сальдо 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) (-) 0 теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) 0 теңге.
Ескерту. 2 тармақ жаңа редакцияда – Алматы облысы Балқаш аудандық мәслихатының 28.02.2018 № 27-125 шешімімен (01.01.2018 бастап қолданысқа енгізіледі).

3. Утвердить бюджет Бакбактинского сельского округа Балхашского района на 2018-2020 годы, согласно приложениям 7, 8 и 9 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2018 год в следующих объемах:
1) доходы 63 079 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления 7 642 тысячи тенге;
неналоговые поступления 0 тенге;
поступления от продажи основного капитала 0 тенге;
поступления трансфертов 55 437 тысяч тенге, в том числе:
целевые текущие трансферты 0 тенге;
целевые трансферты на развитие 0 тенге;
субвенции 55 437 тысяч тенге;
2) затраты 63 079 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование 0 тенге, в том числе:
бюджетные кредиты 0 тенге;
погашение бюджетных кредитов 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета (-) 0 тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета 0 тенге.
Сноска. Пункт 3 в редакции решения Балхашского районного маслихата Алматинской области от 14.08.2018 № 34-164 (вводится в действие с 01.01.2018).
4. Утвердить бюджет Балатопарского сельского округа Балхашского района на 2018-2020 годы, согласно приложениям 10, 11 и 12 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2018 год в следующих объемах:
1) доходы 19 528 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления 3 064 тысячи тенге;
неналоговые поступления 0 тенге;
поступления от продажи основного капитала 0 тенге;
поступления трансфертов 16 464 тысячи тенге, в том числе:
целевые текущие трансферты 0 тенге;
целевые трансферты на развитие 0 тенге;
субвенции 16 464 тысячи тенге;
2) затраты 19 528 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование 0 тенге, в том числе:
бюджетные кредиты 0 тенге;
погашение бюджетных кредитов 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета (-) 0 тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета 0 тенге.
Сноска. Пункт 4 в редакции решения Балхашского районного маслихата Алматинской области от 26.11.2018 № 39-178 (вводится в действие с 01.01.2018).
5. Утвердить бюджет Берекенского сельского округа Балхашского района на 2018-2020 годы, согласно приложениям 13, 14 и 15 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2018 год в следующих объемах:
1) доходы 17 995 тысячи тенге, в том числе:
налоговые поступления 3 645 тысяч тенге;
неналоговые поступления 0 тенге;
поступления от продажи основного капитала 0 тенге;
поступления трансфертов 14 329 тысячи тенге, в том числе:
целевые текущие трансферты 0 тенге;
целевые трансферты на развитие 0 тенге;
субвенции 14 350 тысячи тенге;
2) затраты 17 995 тысячи тенге;

3. Балқаш ауданы Бақбақты ауылдық округінің 2018-2020 жылдарға арналған бюджеті тиісінше осы шешімнің 7, 8 және 9-қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2018 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер 63 079 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер 7 642 мың теңге;
салықтық емес түсімдер 0 теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер 0 теңге;
трансферттер түсімі 55 437 мың теңге, оның ішінде:
ағымдағы нысаналы трансферттер 0 теңге;
нысаналы даму трансферттері 0 теңге;
субвенциялар 55 437 мың теңге;
2) шығындар 63 079 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу 0 теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер 0 теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу 0 теңге;
4) қаржылық активтерімен операциялар бойынша сальдо 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) (-) 0 теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) 0 теңге.
Ескерту. 3 тармақ жаңа редакцияда – Алматы облысы Балқаш аудандық мәслихатының 14.08.2018 № 34-164 шешімімен (01.01.2018 бастап қолданысқа енгізіледі).
4. Балқаш ауданы Балатопар ауылдық округінің 2018-2020 жылдарға арналған бюджеті тиісінше осы шешімнің 10, 11 және 12-қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2018 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер 19 528 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер 3 064 мың теңге;
салықтық емес түсімдер 0 теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер 0 теңге;
трансферттер түсімі 16 464 мың теңге, оның ішінде:
ағымдағы нысаналы трансферттер 0 теңге;
нысаналы даму трансферттері 0 теңге;
субвенциялар 16 464 мың теңге;
2) шығындар 19 528 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу 0 теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер 0 теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу 0 теңге;
4) қаржылық активтерімен операциялар бойынша сальдо 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) (-) 0 теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) 0 теңге.
Ескерту. 4 тармақ жаңа редакцияда – Алматы облысы Балқаш аудандық мәслихатының 26.11.2018 № 39-178 шешімімен (01.01.2018 бастап қолданысқа енгізіледі).
5. Балқаш ауданы Береке ауылдық округінің 2018-2020 жылдарға арналған бюджеті тиісінше осы шешімнің 13, 14 және 15-қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2018 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер 17 995 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер 3 645 мың теңге;
салықтық емес түсімдер 0 теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер 0 теңге;
трансферттер түсімі 14 350 мың теңге, оның ішінде:
ағымдағы нысаналы трансферттер 0 теңге;
нысаналы даму трансферттері 0 теңге;
субвенциялар 14 350 мың теңге;
2) шығындар 17 995 мың теңге;

6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета 0 тенге.
Сноска. Пункт 7 в редакции решения Балхашского районного маслихата Алматинской области от 14.08.2018 № 34-164 (вводится в действие с 01.01.2018).
8. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на постоянную комиссию районного маслихата "По экономической реформе, бюджету, тарифной политике, развитию малого и среднего предпринимательства".
9. Настоящее решение вводится действие с 1 января 2018 года.
Председатель сессии Балхашского
районного маслихата М. Косаев
Секретарь Балхашского районного
маслихата К. Омаров

6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) 0 теңге.
Ескерту. 7 тармақ жаңа редакцияда – Алматы облысы Балқаш аудандық мәслихатының 14.08.2018 № 34-164 шешімімен (01.01.2018 бастап қолданысқа енгізіледі).
8. Осы шешімнің орындалуын бақылау аудандық мәслихаттың "Экономикалық реформа, бюджет, тарифтік саясат, шағын және орта кәсіпкерлікті дамыту жөніндегі" тұрақты комиссиясына жүктелсін.
9. Осы шешiм 2018 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгiзiледі.
Балқаш аудандық мәслихатының сессия төрағасы М. Қосаев
Балқаш аудандық мәслихатының хатшысы К. Омаров

Приложение 1 к решению Балхашского районного маслихата от 26 декабря 2017 года № 26-119 "О бюджетах сельских округов Балхашского района на 2018-2020 годы"
Бюджет Акдалинского сельского округа на 2018 год
Сноска. Приложение 1 в редакции решения Балхашского районного маслихата Алматинской области от 14.08.2018 № 34-164 (вводится в действие с 01.01.2018).
Категория
Сумма (тысяч тенге)
Класс
Подкласс
Наименование
І. Доходы

Балқаш аудандық мәслихатының 2017 жылғы 26 желтоқсандағы "Балқаш ауданының ауылдық округтерінің 2018-2020 жылдарға арналған бюджеттері туралы" № 26-119 шешіміне 1-қосымша
2018 жылға арналған Ақдала ауылдық округінің бюджеті
Ескерту. 1 қосымша жаңа редакцияда – Алматы облысы Балқаш аудандық мәслихатының 14.08.2018 № 34-164 шешімімен (01.01.2018 бастап қолданысқа енгізіледі).
Санаты
Атауы
Сомасы
(мың теңге)
Сыныбы
Ішкі сыныбы
І. Кiрiстер

Приложение 4 к решению Балхашского районного маслихата от 26 декабря 2017 года № 26-119 "О бюджетах сельских округов Балхашского района на 2018-2020 годы"
Бюджет Баканасского сельского округа на 2018 год
Сноска. Приложение 4 в редакции решения Балхашского районного маслихата Алматинской области от 28.02.2018 № 27-125 (вводится в действие с 01.01.2018).
Категория
Сумма (тысяч тенге)
Класс
Подкласс
Наименование
І. Доходы

Балқаш аудандық мәслихатының 2017 жылғы 26 желтоқсандағы "Балқаш ауданының ауылдық округтерінің 2018-2020 жылдарға арналған бюджеттері туралы" № 26-119 шешіміне 4- қосымша
2018 жылға арналған Бақанас ауылдық округінің бюджеті
Ескерту. 4 қосымша жаңа редакцияда – Алматы облысы Балқаш аудандық мәслихатының 28.02.2018 № 27-125 шешімімен (01.01.2018 бастап қолданысқа енгізіледі).
Санаты
Атауы
Сомасы
(мың теңге)
Сыныбы
Ішкі сыныбы
І. Кiрiстер