О внесении изменений в решение Жамбылского районного маслихата от 20 декабря 2016 года № 10-53 "О бюджете Жамбылского района на 2017-2019 года"
Решение Жамбылского районного маслихата Алматинской области от 14 июня 2017 года № 16-101. Зарегистрировано Департаментом юстиции Алматинской области 21 июня 2017 года № 4247. Утратило силу решением Жамбылского районного маслихата Алматинской области от 5 марта 2018 года № 29-157
Сноска. Утратило силу решением Жамбылского районного маслихата Алматинской области от 05.03.2018 № 29-157 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
В соответствии c пункта 4 статьи 106 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Жамбылский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Жамбылского районного маслихата "О бюджете Жамбылского района на 2017-2019 года" от 20 декабря 2016 года № 10-53 (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 4036, опубликован 7 января 2017 года, 14 января 2017 года, 21 января 2017 года в газете "Атамекен") следующие изменения:
пункт 1 указанного решения изложить в новой редакции:
"1. Утвердить районный бюджет на 2017-2019 года согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2017 год в следующих объемах:
1) доходы 17 718 487 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления 3 230 114 тысяч тенге;
неналоговые поступления 16 508 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала 60 000 тысяч тенге;
поступления трансфертов 14 411 865 тысяч тенге, в том числе:
целевые текущие трансферты 2 864 684 тысяч тенге;
целевые трансферты на развитие 5 460 341 тысяч тенге;
субвенции 6 086 840 тысяч тенге;
2) затраты 17 786 440 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование 27 260 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты 61 263 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов 34 003 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета (-) 95 213 тысяч тенге;

Жамбыл аудандық мәслихатының 2016 жылғы 20 желтоқсандағы "Жамбыл ауданының 2017-2019 жылдарға арналған бюджеті туралы" №10-53 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Алматы облысы Жамбыл аудандық мәслихатының 2017 жылғы 14 маусымдағы № 16-101 шешімі. Алматы облысы Әділет департаментінде 2017 жылы 21 маусымда № 4247 болып тіркелді. Күші жойылды - Алматы облысы Жамбыл аудандық мәслихатының 2018 жылғы 5 наурыздағы № 29-157 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды – Алматы облысы Жамбыл аудандық мәслихатының 05.03.2018 № 29-157 шешімімен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
2008 жылғы 4 желтоқсандағы Қазақстан Республикасының Бюджет кодексiнің 106-бабының 4-тармағына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" 2001 жылғы 23 қаңтардағы Қазақстан Республикасы Заңының 6-бабының 1-тармағының 1) тармақшасына сәйкес, Жамбыл аудандық мәслихаты ШЕШIМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Жамбыл аудандық мәслихатының "Жамбыл ауданының 2017-2019 жылдарға арналған бюджеті туралы" 2016 жылғы 20 желтоқсандағы №10-53 шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4036 тіркелген, 2017 жылдың 7 қаңтарында, 2017 жылдың 14 қаңтарында, 2017 жылдың 21 қаңтарында "Атамекен" газетінде жарияланған) шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген шешімнің 1-тармағы жаңа редакцияда баяндалсын:
"1. 2017-2019 жылдарға арналған аудандық бюджеті тиісінше 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2017 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кiрiстер 17 718 487 мың теңге, оның iшiнде:
салықтық түсiмдер 3 230 114 мың теңге;
салықтық емес түсiмдер 16 508 мың теңге;
негiзгi капиталды сатудан түсетiн түсiмдер 60 000 мың теңге;
трансферттер түсiмі 14 411 865 мың теңге, оның ішінде:
ағымдағы нысаналы трансферттер 2 864 684 мың теңге;
нысаналы даму трансферттері 5 460 341 мың теңге;
субвенциялар 6 086 840 мың теңге;
2) шығындар 17 786 440 мың теңге;
3) таза бюджеттiк кредиттеу 27 260 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер 61 263 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу 34 003 мың теңге;
4) қаржы активтерiмен операциялар бойынша сальдо 0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) (-) 95 213 мың теңге;

6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета 95 213 тысяч тенге.".
2. Приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению 1 к настоящему решению.
3. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на постоянную комиссию Жамбылского районного маслихата "По экономической реформе, бюджету, тарифной политике, развитию малого и среднего предпринимательства".
4. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2017 года.
Председатель сессии Жамбылского
районного маслихата Ахметжанов Н. Ұ.
Секретарь Жамбылского
районного маслихата Журын С. М.

6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитiн пайдалану) 95 213 мың теңге.".
2. Көрсетілген шешімнің 1-қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда баяндалсын.
3. Осы шешімнің орындалуын бақылау Жамбыл аудандық мәслихатының "Экономикалық реформа, бюджет, тарифтік саясат, шағын және орта кәсіпкерлікті дамыту жөніндегі" тұрақты комиссиясына жүктелсін.
4. Осы шешiм 2017 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгiзiледі.
Жамбыл аудандық мәслихатының
сессия төрағасы Ахметжанов Н. Ұ.
Жамбыл аудандық
мәслихатының хатшысы Жұрын С. М.

Приложение 1 к решению Жамбылского районного маслихата от "14" июня 2017 года №16-101 "О внесении изменений в решение Жамбылского районного маслихата от "20" декабря 2016 года № 10-53 "О бюджете Жамбылского района на 2017-2019 года"
Приложение 1 утвержденное решением Жамбылского районного маслихата от "20" декабря 2016 года № 10-53 "О бюджете Жамбылского района на 2017-2019 года"
Бюджет Жамбылского района на 2017 год
Категория
Класс
Подкласс
Наименование
Сумма (тысяч тенге)
1 Доходы

Жамбыл аудандық мәслихатының 2017 жылғы "14" маусымдағы "Жамбыл аудандық мәслихатының 2016 жылғы "20" желтоқсандағы "Жамбыл ауданының 2017-2019 жылдарға арналған бюджеті туралы" № 10-53 шешіміне өзгерістер енгізу туралы" № 16-101 шешіміне 1-қосымша
Жамбыл аудандық мәслихатының 2016 жылғы "20" желтоқсандағы "Жамбыл ауданының 2017-2019 жылдарға арналған бюджеті туралы" № 10-53 шешімімен бекітілген 1-қосымша
Жамбыл ауданының 2017 жылға арналған бюджетi
Санаты
Сынып
Ішкі сынып
Аталуы
Сомасы (мың теңге)
1 Кірістер