О признании утратившими силу некоторых решений Енбекшиказахского районного маслихата
Решение Енбекшиказахского районного маслихата Алматинской области от 9 июня 2017 года № 16-2. Зарегистрировано Департаментом юстиции Алматинской области 21 июня 2017 года № 4244
В соответствии со статьей 27 Закона Республики Казахстан от 6 апреля 2016 года "О правовых актах", Енбекшиказахский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Признать утратившими силу некоторые решения Енбекшиказахского районного маслихата согласно приложению к настоящему решению.
2. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на руководителя аппарата Енбекшиказахского районного маслихата Джелдикбаеву Айкерим Алчиновну.
3. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель сессии
районного маслихата А. Илебаев
Секретарь районного маслихата Б. Ахметов
Приложение к решению Енбекшиказахского районного маслихата от "9" июня 2017 года № 16-2
Перечень некоторых решений Енбекшиказахского районного маслихата признаваемых утратившими силу
1. "О бюджете Енбекшиказахского района на 2016-2018 годы" от 22 декабря 2015 года №55-1 (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов №3641, опубликован 8 января и 15 января 2016 года в районной газете "Енбекшиказах");
2. "О внесении изменений в решение Енбекшиказахского районного маслихата от 22 декабря 2015 года №55-1 "О бюджете Енбекшиказахского района на 2016-2018 годы" от 5 февраля 2016 года №57-1 (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов №3712, опубликован 25 февраля и 1 марта 2016 года в районной газете "Енбекшиказах");
3. "О внесении изменений в решение Енбекшиказахского районного маслихата от 22 декабря 2015 года №55-1 "О бюджете Енбекшиказахского района на 2016-2018 годы" от 24 марта 2016 года №1-3 (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов №3765, опубликован 15 апреля и 6 мая 2016 года в районной газете "Енбекшиказах");
4. "О внесении изменений в решение Енбекшиказахского районного маслихата от 22 декабря 2015 года №55-1 "О бюджете Енбекшиказахского района на 2016-2018 годы" от 23 мая 2016 года №4-2 (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов №3876, опубликован 10 мая и 17 мая 2016 года в районной газете "Енбекшиказах");
5. "О внесении изменений в решение Енбекшиказахского районного маслихата от 22 декабря 2015 года №55-1 "О бюджете Енбекшиказахского района на 2016-2018 годы" от 20 июля 2016 года №6-1 (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов №3913, опубликован 5 августа и 12 августа 2016 года в районной газете "Енбекшиказах");

Еңбекшіқазақ аудандық мәслихатының кейбір шешімдерінің күші жойылды деп тану туралы
Алматы облысы Еңбекшіқазақ аудандық мәслихатының 2017 жылғы 9 маусымдағы № 16-2 шешімі. Алматы облысы Әділет департаментінде 2017 жылы 21 маусымда № 4244 болып тіркелді
"Құқықтық актілер туралы" 2016 жылғы 6 сәуірдегі Қазақстан Республикасы Заңының 27-бабына сәйкес, Еңбекшіқазақ аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Осы шешімнің қосымшасына сәйкес, Еңбекшіқазақ аудандық мәслихатының кейбір шешімдерінің күші жойылды деп танылсын.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылау Еңбекшіқазақ аудандық мәслихаты аппаратының басшысы Джелдикбаева Айкерим Алчиновнаға жүктелсін.
3. Осы шешім әділет органдарында мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Аудандық мәслихаттың
сессия төрағасы А. Ілебаев
Аудандық мәслихаттың хатшысы Б. Ахметов
Еңбекшіқазақ аудандық мәслихатының 2017 жылғы "9" маусымдағы № 16-2 шешіміне қосымша
Еңбекшіқазақ аудандық мәслихатының күші жойылды деп танылатын кейбір шешімдерінің тізбесі
1. "Еңбекшіқазақ ауданының 2016-2018 жылдарға арналған бюджеті туралы" 2015 жылғы 22 желтоқсандағы №55-1 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде №3641 тіркелген, 2016 жылдың 8 қаңтарында және 15 қаңтарында аудандық "Еңбекшіқазақ" газетінде жарияланған);
2. "Еңбекшіқазақ аудандық мәслихатының 2015 жылғы 22 желтоқсандағы "Еңбекшіқазақ ауданының 2016-2018 жылдарға арналған бюджеті туралы" №55-1 шешіміне өзгерістер енгізу туралы" 2016 жылғы 5 ақпандағы №57-1 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде №3712 тіркелген, 2016 жылдың 25 ақпанында және 1 наурызында аудандық "Еңбекшіқазақ" газетінде жарияланған);
3. "Еңбекшіқазақ аудандық мәслихатының 2015 жылғы 22 желтоқсандағы "Еңбекшіқазақ ауданының 2016-2018 жылдарға арналған бюджеті туралы" №55-1 шешіміне өзгерістер енгізу туралы" 2016 жылғы 24 наурыздағы №1-3 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде №3765 тіркелген, 2016 жылдың 15 сәуірінде және 6 мамырында аудандық "Еңбекшіқазақ" газетінде жарияланған);
4. "Еңбекшіқазақ аудандық мәслихатының 2015 жылғы 22 желтоқсандағы "Еңбекшіқазақ ауданының 2016-2018 жылдарға арналған бюджеті туралы" №55-1 шешіміне өзгерістер енгізу туралы" 2016 жылғы 23мамырдағы №4-2 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде №3876 тіркелген, 2016 жылдың 10 мамырында және 17 мамырында аудандық "Еңбекшіқазақ" газетінде жарияланған);
5. "Еңбекшіқазақ аудандық мәслихатының 2015 жылғы 22 желтоқсандағы "Еңбекшіқазақ ауданының 2016-2018 жылдарға арналған бюджеті туралы" №55-1 шешіміне өзгерістер енгізу туралы" 2016 жылғы 20 шілдедегі №6-1 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде №3913 тіркелген, 2016 жылдың 5 тамызында және 12 тамызында аудандық "Еңбекшіқазақ" газетінде жарияланған);

6. "О внесении изменений в решение Енбекшиказахского районного маслихата от 22 декабря 2015 года № 55-1 "О бюджете Енбекшиказахского района на 2016-2018 годы" от 27 октября 2016 года № 8-1 (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов №4007, опубликован 18 ноября 2016 года в районной газете "Енбекшиказах").

6. "Еңбекшіқазақ аудандық мәслихатының 2015 жылғы 22 желтоқсандағы "Еңбекшіқазақ ауданының 2016-2018 жылдарға арналған бюджеті туралы" №55-1 шешіміне өзгерістер енгізу туралы" 2016 жылғы 27 қазандағы №8-1 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде №4007 тіркелген, 2016 жылдың 18 қарашасында аудандық "Еңбекшіқазақ" газетінде жарияланған).