О переименовании улиц села Байдибек би сельского округа Байдибек бия
Решение акима сельского округа Байдибек бия Енбекшиказахского района Алматинской области от 24 февраля 2017 года № 10. Зарегистрировано Департаментом юстиции Алматинской области 28 марта 2017 года № 4155
В соответствии с подпунктом 4) статьи 14 Закона Республики Казахстан от 8 декабря 1993 года "Об административно-территориальном устройстве Республики Казахстан", с учетом мнения населения села Байдибек би сельского округа Байдибек бия и на основании заключения ономастической комиссии Алматинской области от 07 июня 2016 года, аким сельского округа Байдибек бия РЕШИЛ:
1. Переименовать улицу "Победа" в улицу "Абилда Закиров", улицу "Подгорная" в улицу "Стамбек Оралбаев" села Байдибек би сельского округа Байдибек бия.
2. Контроль за исполненим настоящего решения оставляю за собой.
4. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким сельского округа
Байдибек бия Е. А. Амирдинов

Бәйдібек би ауылдық округінің Бәйдібек би ауылындағы көшелерді қайта атау туралы
Алматы облысы Еңбекшіқазақ ауданы Бәйдібек би ауылдық округі әкімінің 2017 жылғы 24 ақпандағы № 10 шешімі. Алматы облысы Әділет департаментінде 2017 жылы 28 наурызда № 4155 болып тіркелді
"Қазақстан Республикасының әкімшілік-аумақтық құрылысы туралы" 1993 жылғы 8 желтоқсандағы Қазақстан Республикасы Заңының 14-бабының 4) тармақшасына сәйкес, Бәйдібек би ауылдық округінің Бәйдібек би ауылы халқының пікірін ескере отырып және Алматы облысының ономастикалық комиссиясының 2016 жылғы 07 маусымындағы қорытындысы негізінде, Бәйдібек би ауылдық округінің әкімі ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Бәйдібек би ауылдық округінің Бәйдібек би ауылындағы "Победа" көшесі "Әбілда Зәкіров" көшесіне, "Подгорная" көшесі "Стамбек Оралбаев" көшесіне қайта аталсын.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылауды өзіме қалдырамын.
3. Осы шешім әділет органдарында мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Бәйдібек би ауылдық
округінің әкімі Е. Ә. Әмірденов