О признании утратившим силу решение Ескельдинского районного маслихата от 4 апреля 2014 года № 34-185 "Об утверждении Регламента Ескельдинского районного маслихата"
Решение Ескельдинского районного маслихата Алматинской области от 6 февраля 2017 года № 11-66. Зарегистрировано Департаментом юстиции Алматинской области 17 февраля 2017 года № 4099
В соответствии со статьей 27 Закона Республики Казахстан от 6 апреля 2016 года "О правовых актах", Ескельдинский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Признать утратившим силу решение Ескельдинского районного маслихата "Об утверждении Регламента Ескельдинского районного маслихата" от 4 апреля 2014 года № 34-185 (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 2690, опубликован в информационно-правовой системе "Әділет" 20 мая 2014 года).
2. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на руководителя аппарата Ескельдинского районного маслихата Сопакова Маулена Берликовича.
3. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие со дня его первого официального опубликования.
Председатель сессии Ескельдинского
районного маслихата Б. Сыбанбаева
Секретарь Ескельдинского
районного маслихата К. Алпысбаев

Ескелді ауданы мәслихатының 2014 жылғы 4 сәуірдегі "Ескелді аудандық мәслихатының Регламентін бекіту туралы" № 34-185 шешімінің күші жойылды деп тану туралы
Алматы облысы Ескелді аудандық мәслихатының 2017 жылғы 6 ақпандағы № 11-66 шешімі. Алматы облысы Әділет департаментінде 2017 жылы 17 ақпанда № 4098 болып тіркелді
"Құқықтық актілер туралы" 2016 жылғы 6 сәуірдегі Қазақстан Республикасы Заңының 27-бабына сәйкес, Ескелді аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ :
1. Ескелді аудандық мәслихатының "Ескелді аудандық мәслихатының Регламентін бекіту туралы" 2014 жылғы 4 сәуірдегі № 34-185 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 2690 тіркелген, 2014 жылдың 20 мамырында "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесінде жарияланған) шешімінің күші жойылды деп танылсын.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылау Ескелді аудандық мәслихаты аппаратының басшысы Сопаков Маулен Бірлікұлына жүктелсін.
3. Осы шешім әділет органдарында мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және алғашқы ресми жарияланған күннен бастап қолданысқа енгізіледі.
Ескелді аудандық мәслихатының
сессия төрағасы Б. Сыбанбаева
Ескелді аудандық
мәслихатының хатшысы Қ. Алпысбаев