О внесении изменений в решение Ескельдинского районного маслихата от 22 декабря 2016 года № 10-57 "О бюджете Ескельдинского района на 2017-2019 годы"
Решение Ескельдинского районного маслихата Алматинской области от 9 июня 2017 года № 14-98. Зарегистрировано Департаментом юстиции Алматинской области 19 июня 2017 года № 4241
В соответствии с пунктом 4 статьи 106 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Ескельдинский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Ескельдинского районного маслихата от 22 декабря 2016 года № 10-57 "О бюджете Ескельдинского района на 2017-2019 годы" (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 4049, опубликован 13 января 2017 года, 26 января 2017 года в газете "Жетысу шугыласы") следующие изменения:
пункт 1 указанного решения изложить в новой редакции:
"1. Утвердить районный бюджет на 2017-2019 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2017 год в следующих объемах:
1) доходы 5760627 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления 289286 тысяч тенге;
неналоговые поступления 9330 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала 8500 тысяч тенге;
поступления трансфертов 5453511 тысяч тенге, в том числе:
целевые текущие трансферты 1195414 тысяч тенге;
целевые трансферты на развитие 601177 тысяч тенге;
субвенции 3656920 тысяч тенге;
2) затраты 5809370 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование 9481 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты 44246 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов 34765 тысяч тенге;

Ескелді аудандық мәслихатының 2016 жылғы 22 желтоқсандағы "Ескелді ауданының 2017-2019 жылдарға арналған бюджеті туралы" № 10-57 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Алматы облысы Ескелді аудандық мәслихатының 2017 жылғы 9 маусымдағы № 14-98 шешімі. Алматы облысы Әділет департаментінде 2017 жылы 19 маусымда № 4241 болып тіркелді
2008 жылғы 4 желтоқсандағы Қазақстан Республикасының Бюджет кодексінің 106-бабының 4-тармағына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" 2001 жылғы 23 қаңтардағы Қазақстан Республикасы Заңының 6-бабының 1-тармағының 1) тармақшасына сәйкес, Ескелдi ауданының мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Ескелді аудандық мәслихатының 2016 жылғы 22 желтоқсандағы "Ескелді ауданының 2017-2019 жылдарға арналған бюджеті туралы" № 10-57 шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4049 тіркелген, 2017 жылдың 13 қаңтарында, 2017 жылдың 26 қаңтарында "Жетісу шұғыласы" газетінде жарияланған) келесі өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген шешімнің 1-тармағы жаңа редакцияда баяндалсын:
"1. 2017-2019 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2017 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер 5760627 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер 289286 мың теңге;
салықтық емес түсімдер 9330 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер 8500 мың теңге;
трансферттер түсімі 5453511 мың теңге, оның ішінде:
ағымдағы нысаналы трансферттер 1195414 мың теңге;
нысаналы даму трансферттері 601177 мың теңге;
субвенциялар 3656920 мың теңге;
2) шығындар 5809370 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу 9481 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер 44246 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу 34765 мың теңге;

4) сальдо по операциям с финансовыми активами 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета (-) 58224 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета
58224 тысяч тенге.".
2. Приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно Приложение 1 к настоящему решению.
3. Контроль за исполнением данного решения возложить на постоянную комиссию районного маслихата "По вопросам экономики, финансов, бюджету и соблюдения законности".

4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) (-) 58224 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) 58224 мың теңге.".
2. Көрсетілген шешімнің 1-қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда баяндалсын.
3. Осы шешімнің орындалуын бақылау аудандық мәслихаттың Экономика, қаржы, бюджет және заңдылықты сақтау мәселелерін қамтитын" тұрақты комиссиясына жүктелсін.

4. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2017 года.
Председатель сессии Ескельдинского
районного маслихата А. Кенесов
Секретарь Ескельдинского
районного маслихата К. Алпысбаев
Приложение к решению Ескельдинского районного маслихата от "9" июня 2017 года № 14-98 "О внесении изменений в решение Ескельдинского районного маслихата от 22 декабря 2016 года № 10-57 "О бюджете Ескельдинского района на 2017-2019 годы"

4. Осы шешім 2017 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Ескелді аудандық мәслихатының
сессия төрағасы А. Кеңесов
Ескелді аудандық
мәслихатының хатшысы Қ. Алпысбаев
Ескелді аудандық мәслихатының 2017 жылғы 9 маусымдағы "Ескелді аудандық мәслихатының 2016 жылғы 22 желтоқсандағы "Ескелді ауданының 2017-2019 жылдарға арналған бюджеті туралы" № 10-57 шешіміне өзгерістер енгізу туралы" № 14-98 шешіміне қосымша