О внесении изменений в решение Илийского районного маслихата от 12 декабря 2016 года № 9-39 "О бюджете Илийского района на 2017-2019 годы"
Решение Илийского районного маслихата Алматинской области от 17 августа 2017 года № 15-78. Зарегистрировано Департаментом юстиции Алматинской области 25 августа 2017 года № 4308
В соответствии с пунктом 4 статьи 106 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Илийский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Илийского районного маслихата "О бюджете Илийского района на 2017-2019 годы" от 12 декабря 2016 года № 9-39 (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 4040, опубликован 1 января 2017 года в газете "Іле таңы") следующие изменения:
пункт 1 указанного решения изложить в новой редакции:
"1. Утвердить районный бюджет на 2017-2019 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2017 год в следующих объемах:
1) доходы 89 054 121 тысяча тенге, в том числе:
налоговые поступления 75 386 804 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала 450 000 тысяч тенге;
поступления трансфертов 13 217 317 тысяч тенге, в том числе:
целевые текущие трансферты 3 239 838 тысяч тенге;
целевые трансферты на развитие 9 977 479 тысяч тенге;
2) затраты 91 601 380 тысячи тенге;
3) чистое бюджетное кредитование 34 186 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты 61 263 тысячи тенге;
погашение бюджетных кредитов 27 077 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета (−) 2 581 445 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета 2 581 445 тысяч тенге.".

Іле аудандық мәслихатының 2016 жылғы 12 желтоқсандағы "Іле ауданының 2017-2019 жылдарға арналған бюджеті туралы" № 9-39 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Алматы облысы Іле аудандық мәслихатының 2017 жылғы 17 тамыздағы № 15-78 шешімі. Алматы облысы Әділет департаментінде 2017 жылы 25 тамызда № 4308 болып тіркелді
2008 жылғы 4 желтоқсандағы Қазақстан Республикасының Бюджет кодексінің 106-бабының 4-тармағына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" 2001 жылғы 23 қаңтардағы Қазақстан Республикасы Заңының 6-бабының 1-тармағының 1) тармақшасына сәйкес, Іле аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Іле аудандық мәслихатының "Іле ауданының 2017-2019 жылдарға арналған бюджеті туралы" 2016 жылғы 12 желтоқсандағы № 9-39 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4040 тіркелген, 2017 жылдың 1 қаңтарында "Іле таңы" газетінде жарияланған) шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген шешімнің 1-тармағы жаңа редакцияда баяндалсын:
"1. 2017-2019 жылдарға арналған аудандық бюджет тиісінше 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2017 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер 89 054 121 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер 75 386 804 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер 450 000 мың теңге;
трансферттер түсімі 13 217 317 мың теңге, оның ішінде:
ағымдағы нысаналы трансферттер 3 239 838 мың теңге;
нысаналы даму трансферттер 9 977 479 мың теңге;
2) шығындар 91 601 380 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу 34 186 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер 61 263 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу 27 077 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) (−) 2 581 445 теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) 2 581 445 мың теңге.".

2. Приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.
3. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на постоянную комиссию Илийского районного маслихата "По вопросам бюджета, социально-экономического развития, транспорта, строительства, связи, промышленности, сельского хозяйства, земельных отношений и предпринимательства".
4. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2017 года.
Председатель сессии Илийского
районного маслихата М. Егембердиева
Исполняющий обязанности секретаря
Илийского районного маслихата В. Батыр

2. Көрсетілген шешімнің 1-қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда баяндалсын.
3. Осы шешімнің орындалуын бақылау Іле аудандық мәслихатының "Бюджет, әлеуметтік-экономикалық даму, көлік, құрылыс, байланыс, өнеркәсіп, ауыл шаруашылығы, жер қатынастары және кәсіпкерлік мәселелері жөніндегі" тұрақты комиссиясына жүктелсін.
4. Осы шешім 2017 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Іле аудандық мәслихатының
сессия төрағасы М. Егембердиева
Іле аудандық мәслихатының
хатшысының міндетін атқарушы В. Батыр

Приложение к решению Илийского районного маслихата от "17" августа 2017 года № 15-78 "О внесении изменений в решение Илийского районного маслихата от 12 декабря 2016 года № 9-39 "О бюджете Илийского района на 2017-2019 годы"
Приложение 1 утвержденное решением Илийского районного маслихата от 12 декабря 2016 года № 9-39 "О бюджете Илийского района на 2017-2019 годы"
Бюджет Илийского района на 2017 год
Категория
Сумма (тысяч тенге)
Класс
Подкласс
Специфика
Наименование
І. Доходы

Іле аудандық мәслихатының 2017 жылғы "17" тамыздағы "Іле аудандық мәслихатының 2016 жылғы 12 желтоқсандағы "Іле ауданының 2017-2019 жылдарға арналған бюджеті туралы" № 9-39 шешіміне өзгерістер енгізу туралы" № 15-78 шешіміне қосымша
Іле аудандық мәслихатының 2016 жылғы 12 желтоқсандағы "Іле ауданының 2017-2019 жылдарға арналған бюджеті туралы" № 9-39 шешімімен бекітілген 1-қосымша
Іле ауданының 2017 жылға арналған бюджеті
Санаты
Сомасы (мың теңге)
Сыныбы
Ішкі сыныбы
Ерекшелігі
Атауы
І. Кірістер