О присвоении наименований новым улицам Энергетического сельского округа
Решение акима Энергетического сельского округа Илийского района Алматинской области от 15 ноября 2017 года № 15. Зарегистрировано Департаментом юстиции Алматинской области 4 декабря 2017 года № 4403
В соответствии с подпунктом 4) статьи 14 Закона Республики Казахстан от 8 декабря 1993 года "Об административно-территориальном устройстве Республики Казахстан", с учетом мнения населения Энергетического сельского округа, на основании заключения Алматинской областной ономастической комиссии 3 июля 2017 года, аким Энергетического сельского округа РЕШИЛ:
1. Присвоить следующие наименования новым улицам Энергетического сельского округа:
1) первой улице "Астана", второй улице "Ынтымак", третьей улице "Достык", четвертой улице "Бирлик", пятой улице "Болашак", шестой улице "Жетысу", седьмой улице "Шугыла", восьмой улице "Тауелсиздик", девятой улице "Жибек жолы", десятой улице "Желтоксан", одиннадцатой улице "Коккайнар", расположенных на востоке села Карасу;
2) первой улице "Бейбитшилик", расположенной на востоке микрорайона "Арман" в селе Отеген батыр.
2. Контроль за исполнением настоящего решения оставляю за собой.
3. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие по истечении десяти календарных дней со дня его первого официального опубликования.
Исполняющий обязанности акима
Энергетического сельского округа С. Закиржанов

Энергетический ауылдық округінің жаңа көшелеріне атау беру туралы
Алматы облысы Іле ауданы Энергетический ауылдық округі әкімінің 2017 жылғы 15 қарашадағы № 15 шешімі. Алматы облысы Әділет департаментінде 2017 жылы 4 желтоқсанда № 4403 болып тіркелді
"Қазақстан Республикасының әкімшілік-аумақтық құрылысы туралы" 1993 жылғы 8 желтоқсандағы Қазақстан Республикасы Заңының 14-бабының 4) тармақшасына сәйкес, Энергетический ауылдық округі халқының пікірін ескере отырып, 2017 жылғы 3 шілдедегі Алматы облыстық ономастикалық комиссиясының қорытындысы негізінде, Энергетический ауылдық округінің әкімі ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Энергетический ауылдық округінің жаңа көшелеріне келесі атаулар берілсін:
1) Қарасу ауылының шығысында орналасқан бірінші көшеге "Астана", екінші көшеге "Ынтымақ", үшінші көшеге "Достық", төртінші көшеге "Бірлік", бесінші көшеге "Болашақ", алтыншы көшеге "Жетісу", жетінші көшеге "Шұғыла", сегізінші көшеге "Тәуелсіздік", тоғызыншы көшеге "Жібек жолы", оныншы көшеге "Желтоқсан", он бірінші көшеге "Көкқайнар";
2) Өтеген батыр ауылы "Арман" ықшам ауданынының шығысында орналасқан бірінші көшеге "Бейбітшілік".
2. Осы шешімнің орындалуын бақылауды өзіме қалдырамын.
3. Осы шешім әділет органдарында мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және алғашқы ресми жарияланған күннен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Энергетический ауылдық округі
әкімінің міндетін атқарушы С. Закиржанов