О внесении изменений в решение Карасайского районного маслихата от 22 декабря 2016 года № 10-3 "О бюджете Карасайского района на 2017-2019 годы"
Решение Карасайского районного маслихата Алматинской области от 6 декабря 2017 года № 21-3. Зарегистрировано Департаментом юстиции Алматинской области 14 декабря 2017 года № 4414
В соответствии с пунктом 4 статьи 106 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Карасайский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Карасайского районного маслихата "О бюджете Карасайского района на 2017-2019 годы" от 22 декабря 2016 года № 10-3 (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 4046, опубликован 13 января 2017 года в газете "Заман жаршысы") следующие изменения:
пункт 1 указанного решения изложить в новой редакции:
"1. Утвердить районный бюджет на 2017-2019 годы, согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2017 год в следующих объемах:
1) доходы 23277691 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления 12342666 тысяч тенге;
неналоговые поступления 89109 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала 307000 тысяч тенге;
поступления трансфертов 10538916 тысяч тенге, в том числе:
целевые текущие трансферты 2941555 тысяч тенге;
целевые трансферты на развитие 7597361 тысяч тенге;
2) затраты 23814767,9 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование 50624 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты 71474 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов 20850 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета (-) 587700,9 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета 587700,9 тысяч тенге.";

Қарасай аудандық мәслихатының 2016 жылғы 22 желтоқсандағы "Қарасай ауданының 2017-2019 жылдарға арналған бюджеті туралы" № 10-3 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Алматы облысы Қарасай аудандық мәслихатының 2017 жылғы 6 желтоқсандағы № 21-3 шешімі. Алматы облысы Әділет департаментінде 2017 жылы 14 желтоқсанда № 4414 болып тіркелді
2008 жылғы 4 желтоқсандағы Қазақстан Республикасының Бюджет кодексінің 106-бабының 4-тармағына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" 2001 жылғы 23 қаңтардағы Қазақстан Республикасы Заңының 6-бабының 1-тармағының 1) тармақшасына сәйкес, Қарасай аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Қарасай аудандық мәслихатының "Қарасай ауданының 2017-2019 жылдарға арналған бюджеті туралы" 2016 жылғы 22 желтоқсандағы № 10-3 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4046 тіркелген, 2017 жылдың 13 қаңтарында "Заман жаршысы" газетінде жарияланған) шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген шешімнің 1-тармағы жаңа редакцияда баяндалсын:
"1. 2017-2019 жылдарға арналған аудандық бюджеті тиісінше 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2017 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер 23277691 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер 12342666 мың теңге;
салықтық емес түсімдер 89109 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер 307000 мың теңге;
трансферттер түсімі 10538916 мың теңге, оның ішінде:
ағымдағы нысаналы трансферттер 2941555 мың теңге;
нысаналы даму трансферттер 7597361 мың теңге;
2) шығындар 23814767,9 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу 50624 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер 71474 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу 20850 мың теңге;
4) қаржылық активтермен операциялар бойынша сальдо 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) (-) 587700,9 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) 587700,9 мың теңге.".

2. Приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению 1 к настоящему решению.
3. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на постоянную комиссию районного маслихата "По формированию бюджета, финансов, социально-экономического развития, рыночной структуры, экономики и предпринимательства".
4. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2017 года.
Председатель сессии Карасайского
районного маслихата К. Баяманов
Секретарь Карасайского
районного маслихата А. Кошкимбаев

2. Көрсетілген шешімнің 1-қосымшасы осы шешімнің 1-қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда баяндалсын.
3. Осы шешімнің орындалуын бақылау аудандық мәслихаттың "Бюджет, қаржы, әлеуметтік-экономикалық даму, нарықтық құрылымдарды, экономика мен кәсіпкерлікті қалыптастыру жөніндегі" тұрақты комиссиясына жүктелсін.
4. Осы шешім 2017 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізілсін.
Қарасай аудандық мәслихатының сессия төрағасы Қ. Баяманов
Қарасай аудандық мәслихатының хатшысы А. Көшкімбаев

Приложение к решению Карасайского районного маслихата от "6" декабря 2017 года № 21-3 "О внесений изменений в решение Карасайского районного маслихата от 22 декабря 2016 года № 10-3 "О бюджете Карасайского района на 2017-2019 годы"
Приложение 1 утвержденное решением Карасайского районного маслихата от 22 декабря 2016 года № 10-3 "О бюджете Карасайского района на 2017-2019 годы"
Бюджет Карасайского района на 2017 год
Категории
Наименование
Сумма
(тысяч тенге)
Класс
Под класс
I. Доходы

Қарасай аудандық мәслихатының 2017 жылғы "6" желтоқсандағы "Қарасай аудандық мәслихатының 2016 жылғы 22 желтоқсандағы "Қарасай ауданының 2017-2019 жылдарға арналған бюджеті туралы" № 10-3 шешіміне өзгерістер енгізу туралы" № 21-3 шешіміне қосымша
Қарасай аудандық мәслихатының 2016 жылғы 22 желтоқсандағы "Қарасай ауданының 2017-2019 жылдарға арналған бюджеті туралы" № 10-3 шешімімен бекітілген 1-қосымша
Қарасай ауданының 2017 жылға арналған бюджеті
Санаты
Сомасы
(мың теңге)
Сыныбы
Атауы
Ішкі сыныбы
I. Кiрiстер