О признании утратившими силу некоторых решений Каратальского районного маслихата
Решение Каратальского районного маслихата Алматинской области от 8 июня 2017 года № 18-76. Зарегистрировано Департаментом юстиции Алматинской области 21 июня 2017 года № 4245
В соответствии со статьей 27 Закона Республики Казахстан от 6 апреля 2016 года "О правовых актах", Каратальский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Признать утратившими силу некоторые решения Каратальского районного маслихата согласно приложению к настоящему решению.
2. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на руководителя аппарата Каратальского районного маслихата Абдыкаликову Розу Мырзакановну.
3. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель сессии
районного маслихата Г. Куйкалакова
Секретарь районного маслихата Б. Смаилов
Приложение к решению Каратальского районного маслихата от "8" июня 2017 года № 18-76
Перечень некоторых решений Каратальского районного маслихата признаваемых утратившими силу
1. "О бюджете Каратальского района на 2016-2018 годы" от 23 декабря 2015 года № 54-227 (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 3649, опубликован 8 января 2016 года в газете "Каратал");
2."О внесении изменений в решение Каратальского районного маслихата от 23 декабря 2015 года № 54-227 "О бюджете Каратальского района на 2016-2018 годы" от 3 февраля 2016 года № 57-237 (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 3710, опубликован 19 февраля 2016 года в газете "Каратал");
3. "О внесении изменений в решение Каратальского районного маслихата от 23 декабря 2015 года № 54-227 "О бюджете Каратальского района на 2016-2018 годы" от 24 марта 2016 года № 1-8 (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 3763, опубликован 15 апреля 2016 года в газете "Каратал");
4. "О внесении изменений в решение Каратальского районного маслихата от 23 декабря 2015 года № 54-227 "О бюджете Каратальского района на 2016-2018 годы" от 20 мая 2016 года № 4-17 (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 3858, опубликован 10 июня 2016 года в газете "Каратал");
5. "О внесении изменений в решение Каратальского районного маслихата от 23 декабря 2015 года № 54-227 "О бюджете Каратальского района на 2016-2018 годы" от 21 июля 2016 года № 9-34 (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 3917, опубликован 11 августа 2016 года в газете "Каратал");

Қаратал аудандық мәслихатының кейбір шешімдерінің күші жойылды деп тану туралы
Алматы облысы Қаратал аудандық мәслихатының 2017 жылғы 8 маусымдағы № 18-76 шешімі. Алматы облысы Әділет департаментінде 2017 жылы 21 маусымда № 4245 болып тіркелді
"Құқықтық актілер туралы" 2016 жылғы 6 сәуірдегі Қазақстан Республикасы Заңының 27-бабына сәйкес, Қаратал аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Осы шешімнің қосымшасына сәйкес Қаратал аудандық мәслихатының кейбір шешімдерінің күші жойылды деп танылсын.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылау Қаратал аудандық мәслихаты аппаратының басшысы Абдыкаликова Роза Мырзакановнаға жүктелсін.
3. Осы шешім әділет органдарында мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Аудандық мәслихаттың
сессия төрағасы Г. Куйкалакова
Аудандық мәслихаттың хатшысы Б. Смаилов
Қаратал аудандық мәслихатының 2017 жылғы "8" маусымдағы № 18-76 шешіміне қосымша
Қаратал аудандық мәслихатының күші жойылды деп танылатын кейбір шешімдердің тізбесі
1. "Қаратал ауданының 2016-2018 жылдарға арналған бюджеті туралы" 2015 жылғы 23 желтоқсандағы № 54-227 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3649 тіркелген, 2016 жылдың 8 қаңтарында "Қаратал" газетінде жарияланған);
2. "Қаратал аудандық мәслихатының 2015 жылғы 23 желтоқсандағы "Қаратал ауданының 2016-2018 жылдарға арналған бюджеті туралы" № 54-227 шешіміне өзгерістер енгізу туралы" 2016 жылғы 3 ақпандағы № 57-237 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3710 тіркелген, 2016 жылдың 19 ақпанында "Қаратал" газетінде жарияланған);
3. "Қаратал аудандық мәслихатының 2015 жылғы 23 желтоқсандағы "Қаратал ауданының 2016-2018 жылдарға арналған бюджеті туралы" № 54-227 шешіміне өзгерістер енгізу туралы" 2016 жылғы 24 наурыздағы № 1-8 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3763 тіркелген, 2016 жылдың 15 сәуірінде "Қаратал" газетінде жарияланған);
4. "Қаратал аудандық мәслихатының 2015 жылғы 23 желтоқсандағы "Қаратал ауданының 2016-2018 жылдарға арналған бюджеті туралы" № 54-227 шешіміне өзгерістер енгізу туралы" 2016 жылғы 20 мамырдағы № 4-17 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3858 тіркелген, 2016 жылдың 10 маусымында "Қаратал" газетінде жарияланған);
5. "Қаратал аудандық мәслихатының 2015 жылғы 23 желтоқсандағы "Қаратал ауданының 2016-2018 жылдарға арналған бюджеті туралы" № 54-227 шешіміне өзгерістер енгізу туралы" 2016 жылғы 21 шілдедегі № 9-34 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3917 тіркелген, 2016 жылдың 11 тамызында "Қаратал" газетінде жарияланған);

6. "О внесении изменений в решение Каратальского районного маслихата от 23 декабря 2015 года № 54-227 "О бюджете Каратальского района на 2016-2018 годы" от 25 октября 2016 года № 13-46 (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 4002, опубликован 18 ноября 2016 года в газете "Каратал").

6. "Қаратал аудандық мәслихатының 2015 жылғы 23 желтоқсандағы "Қаратал ауданының 2016-2018 жылдарға арналған бюджеті туралы" № 54-227 шешіміне өзгерістер енгізу туралы" 2016 жылғы 25 қазандағы № 13-46 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4002 тіркелген, 2016 жылдың 18 қарашасында "Қаратал" газетінде жарияланған).