О внесении изменений в решение Кербулакского районного маслихата от 22 декабря 2016 года № 11-68 "О бюджете Кербулакского района на 2017-2019 годы"
Решение Кербулакского районного маслихата Алматинской области от 3 марта 2017 года № 12-79. Зарегистрировано Департаментом юстиции Алматинской области 14 марта 2017 года № 4135. Прекращено действие в связи с истечением срока
В соответствии с подпунктом 5) пункта 4 статьи 104 и пунктом 4 статьи 106 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Кербулакский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Кербулакского районного маслихата от 22 декабря 2016 года № 11-68 "О бюджете Кербулакского района на 2017-2019 годы" (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 4041, опубликован 6 января 2017 года в районной газете "Кербулак жулдызы") следующие изменения:
пункт 1 указанного решения изложить в новой редакции:
"1. Утвердить районный бюджет на 2017-2019 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2017 год в следующих объемах:
1) доходы 5 956 123 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления 281 850 тысяча тенге;
неналоговые поступления 4 415 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала 6 656 тысячи тенге;
поступление трансфертов 5 663 202 тысяч тенге, в том числе:
целевые текущие трансферты 986 804 тысяч тенге;
целевые трансферты на развитие 443 638 тысяч тенге;
субвенции 4 232 760 тысячи тенге;
2) затраты 5 986 935 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование 271 668 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты 296 688 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов 25 020 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами 0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета (-) 302 480 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета 302 480 тысяч тенге.".
2. Приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению 1 к настоящему решению.

Кербұлақ аудандық мәслихатының 2016 жылғы 22 желтоқсандағы "Кербұлақ ауданының 2017-2019 жылдарға арналған бюджеті туралы" № 11-68 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Алматы облысы Кербұлақ аудандық мәслихатының 2017 жылғы 3 наурыздағы № 12-79 шешімі. Алматы облысы Әділет департаментінде 2017 жылы 14 наурызда № 4135 болып тіркелді. Мерзімі өткендіктен қолданыс тоқтатылды
2008 жылғы 4 желтоқсандағы Қазақстан Республикасының Бюджет кодексінің 104–бабының 4-тармағының 5) тармақшасына және 106-бабының 4-тармағына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" 2001 жылғы 23 қаңтардағы Қазақстан Республикасы Заңының 6-бабының 1-тармағының 1) тармақшасына сәйкес, Кербұлақ аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Кербұлақ аудандық мәслихатының 2016 жылғы 22 желтоқсандағы "Кербұлақ ауданының 2017-2019 жылдарға арналған бюджеті туралы" № 11-68 шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4041 тіркелген, 2017 жылдың 6 қаңтарында аудандық "Кербұлақ жұлдызы" газетінде жарияланған), келесі өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген шешімнің 1-тармағы жаңа редакцияда баяндалсын:
"1. 2017-2019 жылдарға арналған аудандық бюджет тиісінше 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2017 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер 5 956 123 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер 281 850 мың теңге;
салықтық емес түсімдер 4 415 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер 6 656 мың теңге;
трансферттер түсімі 5 663 202 мың теңге, оның ішінде:
ағымдағы нысаналы трансферттер 986 804 мың теңге;
нысаналы даму трансферттер 443 638 мың теңге;
субвенциялар 4 232 760 мың теңге;
2) шығындар 5 986 935 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу 271 668 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер 296 688 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу 25 020 мың теңге;
4) қаржылық активтерімен операциялар бойынша сальдо 0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) (-) 302 480 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) 302 480 мың теңге.".
2. Көрсетілген шешімнің 1-қосымшасы осы шешімнің 1-қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда баяндалсын.

3. Приложение 2 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению 4 к настоящему решению.
4. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на постоянную комиссию районного маслихата "По экономике и бюджету района, налогу, поддержке малого и среднего предпринимательства, коммунального хозяйства, озеленению и оказанию услуг населению".
5. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2017 года.
Председатель сессии Кербулакского
районного маслихата Н. Артыкбаева
Секретарь Кербулакского
районного маслихата Б. Рысбеков
"СОГЛАСОВАНО"
Руководитель государственного учреждения
"Отдел экономики и бюджетного
планирования Кербулакского
района" Тулегенов Шалхибай Молдахметович

3. Көрсетілген шешімнің 2-қосымшасы осы шешімнің 4-қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда баяндалсын.
4. Осы шешімнің орындалуын бақылау аудандық мәслихаттың "Аудан экономикасы мен бюджеті, салық, кіші және орта кәсіпкерлікті қолдау, коммуналдық шаруашылық, көгалдандыру және халыққа қызмет көрсету жөніндегі" тұрақты комиссиясына жүктелсін.
5. Осы шешім 2017 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Кербұлақ аудандық мәслихатының
сессия төрағасы Н. Артықбаева
Кербұлақ аудандық
мәслихатының хатшысы Б. Рысбеков
"КЕЛІСІЛДІ"
"Кербұлақ ауданының экономика
және бюджеттік жоспарлау
бөлімі" мемлекеттік
мекемесінің басшысы Тулегенов Шалхибай Молдахметович

84735
012
Капитальные расходы государственного органа
187
015
Ежемесячная выплата денежных средств опекунам (попечителям) на содержание ребенка-сироты (детей-сирот), и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей
25894
067
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
80304
06
Социальная помощь и социальное обеспечение
457597
1
Социальное обеспечение
58830
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
58830
005
Государственная адресная социальная помощь
4407
016
Государственные пособия на детей до 18 лет
29644
025
Внедрение обусловленной денежной помощи по проекту "Өрлеу"
24779
2
Социальная помощь
296029
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
296029
002
Программа занятости
103641
004
Оказание социальной помощи на приобретение топлива специалистам здравоохранения, образования, социального обеспечения, культуры, спорта и ветеринарии в сельской местности в соответствии с законодательством Республики Казахстан
26145
006
Оказание жилищной помощи
20696
007
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
15053
010
Материальное обеспечение детей-инвалидов, воспитывающихся и обучающихся на дому
2451
014
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
43382
017
Обеспечение нуждающихся инвалидов обязательными гигиеническими средствами и предоставление услуг специалистами жестового языка, индивидуальными помощниками в соответствии с индивидуальной программой реабилитации инвалида
53632
023
Обеспечение деятельности центров занятости населения
31029
9
Прочие услуги в области социальной помощи и социального обеспечения
102738
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
101620
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения
24822
011
Оплата услуг по зачислению, выплате и доставке пособий и других социальных выплат
2150
021
Капитальные расходы государственного органа
71105
050
Реализация Плана мероприятий по обеспечению прав и улучшению качества жизни инвалидов в Республике Казахстан на 2012 – 2018 годы
3543
485
Отдел пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
1118
050
Реализация Плана мероприятий по обеспечению прав и улучшению качества жизни инвалидов в Республике Казахстан на 2012 – 2018 годы

84735
012
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
187
015
Жетім баланы (жетім балаларды) және ата-аналарының қамқорынсыз қалған баланы (балаларды) күтіп-ұстауға қамқоршыларға (қорғаншыларға) ай сайынғы ақшалай қаражат төлемі
25894
067
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелерінің және ұйымдарының күрделі шығыстары
80304
06
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамсыздандыру
457597
1
Әлеуметтiк қамсыздандыру
58830
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
58830
005
Мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек
4407
016
18 жасқа дейінгі балаларға мемлекеттік жәрдемақылар
29644
025
"Өрлеу" жобасы бойынша келісілген қаржылай көмекті енгізу
24779
2
Әлеуметтiк көмек
296029
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
296029
002
Жұмыспен қамту бағдарламасы
103641
004
Ауылдық жерлерде тұратын денсаулық сақтау, білім беру, әлеуметтік қамтамасыз ету, мәдениет, спорт және ветеринар мамандарына отын сатып алуға Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес әлеуметтік көмек көрсету
26145
006
Тұрғын үйге көмек көрсету
20696
007
Жергілікті өкілетті органдардың шешімі бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтік көмек
15053
010
Үйден тәрбиеленіп оқытылатын мүгедек балаларды материалдық қамтамасыз ету
2451
014
Мұқтаж азаматтарға үйде әлеуметтiк көмек көрсету
43382
017
Мүгедектерді оңалту жеке бағдарламасына сәйкес, мұқтаж мүгедектерді міндетті гигиеналық құралдармен және ымдау тілі мамандарының қызмет көрсетуін, жеке көмекшілермен қамтамасыз ету
53632
023
Жұмыспен қамту орталықтарының қызметін қамтамасыз ету
31029
9
Әлеуметтік көмек және әлеуметтік қамтамасыз ету салаларындағы өзге де қызметтер
102738
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
101620
001
Жергілікті деңгейде халық үшін әлеуметтік бағдарламаларды жұмыспен қамтуды қамтамасыз етуді іске асыру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
24822
011
Жәрдемақыларды және басқа да әлеуметтік төлемдерді есептеу, төлеу мен жеткізу бойынша қызметтерге ақы төлеу
2150
021
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
71105
050
Қазақстан Республикасында мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз ету және өмір сүру сапасын жақсарту жөніндегі 2012 - 2018 жылдарға арналған іс-шаралар жоспарын іске асыру
3543
485
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
1118
050
Қазақстан Республикасында мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз ету және өмір сүру сапасын жақсарту жөніндегі 2012 - 2018 жылдарға арналған іс-шаралар жоспарын іске асыру