О признании утратившими силу некоторых решений Кербулакского районного маслихата
Решение Кербулакского районного маслихата Алматинской области от 16 мая 2017 года № 15-92. Зарегистрировано Департаментом юстиции Алматинской области 30 мая 2017 года № 4219
В соответствии со статьей 27 Закона Республики Казахстан от 6 апреля 2016 года "О правовых актах", Кербулакский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Признать утратившими силу некоторые решения Кербулакского районного маслихата согласно приложению к настоящему решению.
2. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на руководителя аппарата Кербулакского районного маслихата Иманбаева Амангельды Турысбековича.
3. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель сессии
районного маслихата К. Бекиев
Секретарь районного маслихата Б. Рысбеков
Приложение к решению Кербулакского районного маслихата от "16" мая 2017 года № 15-92
Перечень некоторых решений Кербулакского районного маслихата признаваемых утратившими силу
1. "О бюджете Кербулакского района на 2016-2018 годы" от 22 декабря 2015 года № 50-284 (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 3647, опубликован 8 января 2016 года, 15 января 2016 года в районной газете "Кербулак жулдызы");
2. "О внесении изменений в решение Кербулакского районного маслихата от 22 декабря 2015 года № 50-284 "О бюджете Кербулакского района на 2016-2018 годы" от 5 февраля 2016 года № 53-300 (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 3720, опубликован 4 марта 2016 года в районной газете "Кербулак жулдызы");
3. "О внесении изменений в решение Кербулакского районного маслихата от 22 декабря 2015 года № 50-284 "О бюджете Кербулакского района на 2016-2018 годы" от 24 марта 2016 года № 01-10 (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 3770, опубликован 15 апреля 2016 года в районной газете "Кербулак жулдызы");
4. "О внесении изменений в решение Кербулакского районного маслихата от 22 декабря 2015 года № 50-284 "О бюджете Кербулакского района на 2016-2018 годы" от 20 мая 2016 года № 04-30 (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 3872, опубликован 10 июня 2016 года в районной газете "Кербулак жулдызы");
5. "О внесении изменений в решение Кербулакского районного маслихата от 22 декабря 2015 года № 50-284 "О бюджете Кербулакского района на 2016-2018 годы" от 20 июля 2016 года № 06-40 (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 3920, опубликован 5 августа 2016 года в газете "Билим шапагаты");

Кербұлақ аудандық мәслихатының кейбір шешімдерінің күші жойылды деп тану туралы
Алматы облысы Кербұлақ аудандық мәслихатының 2017 жылғы 16 мамырдағы № 15-92 шешімі. Алматы облысы Әділет департаментінде 2017 жылы 30 мамырда № 4219 болып тіркелді
"Құқықтық актілер туралы" 2016 жылғы 6 сәуірдегі Қазақстан Республикасы Заңының 27-бабына сәйкес, Кербұлақ аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Осы шешімнің қосымшасына сәйкес Кербұлақ аудандық мәслихатының кейбір шешімдерінің күші жойылды деп танылсын.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылау Кербұлақ аудандық мәслихаты аппаратының басшысы Иманбаев Амангельды Турысбековичқа жүктелсін.
3. Осы шешім әділет органдарында мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Аудандық мәслихаттың
сессия төрағасы Қ. Бекиев
Аудандық мәслихаттың хатшысы Б. Рысбеков
Кербұлақ аудандық мәслихатының 2017 жылғы "16" мамырдағы № 15-92 шешіміне қосымша
Кербұлақ аудандық мәслихатының күші жойылды деп танылатын кейбір шешімдерінің тізбесі
1. "Кербұлақ ауданының 2016-2018 жылдарға арналған бюджеті туралы" 2015 жылғы 22 желтоқсандағы № 50-284 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3647 тіркелген, 2016 жылдың 8 қаңтарында, 2016 жылдың 15 қаңтарында аудандық "Кербұлақ жұлдызы" газетінде жарияланған);
2. "Кербұлақ аудандық мәслихатының 2015 жылғы 22 желтоқсандағы "Кербұлақ ауданының 2016-2018 жылдарға арналған бюджеті туралы" № 50-284 шешіміне өзгерістер енгізу туралы" 2016 жылғы 5 ақпандағы № 53-300 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3720 тіркелген, 2016 жылдың 4 наурызында аудандық "Кербұлақ жұлдызы" газетінде жарияланған);
3. "Кербұлақ аудандық мәслихатының 2015 жылғы 22 желтоқсандағы "Кербұлақ ауданының 2016-2018 жылдарға арналған бюджеті туралы" № 50-284 шешіміне өзгерістер енгізу туралы" 2016 жылғы 24 наурыздағы № 01-10 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3770 тіркелген, 2016 жылдың 15 сәуірінде аудандық "Кербұлақ жұлдызы" газетінде жарияланған);
4. "Кербұлақ аудандық мәслихатының 2015 жылғы 22 желтоқсандағы "Кербұлақ ауданының 2016-2018 жылдарға арналған бюджеті туралы" № 50-284 шешіміне өзгерістер енгізу туралы" 2016 жылғы 20 мамырдағы № 04-30 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3872 тіркелген, 2016 жылдың 10 маусымында аудандық "Кербұлақ жұлдызы" газетінде жарияланған);
5. "Кербұлақ аудандық мәслихатының 2015 жылғы 22 желтоқсандағы "Кербұлақ ауданының 2016-2018 жылдарға арналған бюджеті туралы" № 50-284 шешіміне өзгерістер енгізу туралы" 2016 жылғы 20 шілдедегі № 06-40 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3920 тіркелген, 2016 жылдың 5 тамызында "Білім шапағаты" газетінде жарияланған);

6. "О внесении изменений в решение Кербулакского районного маслихата от 22 декабря 2015 года № 50-284 "О бюджете Кербулакского района на 2016-2018 годы" от 27 октября 2016 года № 09-58 (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 4009, опубликован 18 ноября 2016 года в газете "Билим шапагаты").

6. "Кербұлақ аудандық мәслихатының 2015 жылғы 22 желтоқсандағы "Кербұлақ ауданының 2016-2018 жылдарға арналған бюджеті туралы" № 50-284 шешіміне өзгерістер енгізу туралы" 2016 жылғы 27 қазандағы № 09-58 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4009 тіркелген, 2016 жылдың 18 қарашасында "Білім шапағаты" газетінде жарияланған).