О внесении изменений в решение маслихата Коксуского района от 22 декабря 2016 года № 12-1 "О бюджете Коксуского района на 2017-2019 годы"
Решение Коксуского районного маслихата Алматинской области от 3 марта 2017 года № 14-1. Зарегистрировано Департаментом юстиции Алматинской области 14 марта 2017 года № 4130
В соответствии с подпунктом 5) пункта 4 статьи 104, пунктом 4 статьи 106 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", маслихат Коксуского района РЕШИЛ:
1. Внести в решение Коксуского районного маслихата от 22 декабря 2016 года № 12-1 "О бюджете Коксуского района на 2017-2019 годы" (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 4043, опубликован 13 января 2017 года в районной газете "Нурлы Коксу") следующие изменения:
"1. Утвердить районный бюджет на 2017-2019 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2017 год в следующих объемах:
1) доходы 5510523 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления 213689 тысяч тенге;
неналоговые поступления 14652 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала 4390 тысячи тенге;
поступления трансфертов 5277792 тысяч тенге, в том числе:
целевые текущие трансферты 993313 тысяч тенге;
целевые трансферты на развитие 696449 тысяч тенге;
субвенции 3588030 тысяч тенге;
2) затраты 5526415 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование 5232 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты 34035 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов 28803 тысячи тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами 0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета (-) 21124 тысяч тенге;

Көксу ауданы мәслихатының 2016 жылғы 22 желтоқсандағы "Көксу ауданының 2017-2019 жылдарға арналған бюджеті туралы" № 12-1 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Алматы облысы Көксу аудандық мәслихатының 2017 жылғы 3 наурыздағы № 14-1 шешімі. Алматы облысы Әділет департаментінде 2017 жылы 14 наурызда № 4130 болып тіркелді
2008 жылдың 04 желтоқсандағы Қазақстан Республикасының Бюджет кодексінің 104-бабының 4-тармағының 5) тармақшасына, 106-бабының 4-тармағына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" 2001 жылғы 23 қаңтардағы Қазақстан Республикасы Заңының 6-бабының 1-тармағының 1) тармақшасына сәйкес, Көксу ауданы мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Көксу ауданы мәслихатының 2016 жылғы 22 желтоқсандағы "Көксу ауданының 2017-2019 жылдарға арналған бюджеті туралы" № 12-1 шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4043 тіркелген, 2017 жылдың 13 қаңтарында аудандық "Нұрлы Көксу" газетінде жарияланған) келесі өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген шешімнің 1-тармағы жаңа редакцияда баяндалсын:
"1. 2017-2019 жылдарға арналған аудандық бюджеті тиісінше 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2017 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер 5510523 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер 213689 мың теңге;
салықтық емес түсімдер 14652 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер 4390 мың теңге;
трансферттер түсімі 5277792 мың теңге, оның ішінде:
ағымдағы нысаналы трансферттер 993313 мың теңге;
нысаналы даму трансферттері 696449 мың теңге;
субвенциялар 3588030 мың теңге;
2) шығындар 5526415 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу 5232 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер 34035 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу 28803 мың теңге;
4) қаржы активтерiмен операциялар бойынша сальдо 0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) (-) 21124 мың теңге;

6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета 21124 тысяч тенге.".
2. Приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.
3. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на постоянную комиссию маслихата Коксуского района "По экономическому развитию района, местному бюджету, охраны природы и вопросам сельского хозяйства".
4. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2017 года.
Председатель сессии
маслихата Коксуского района Ш. Гусенов
Секретарь маслихата
Коксуского района А. Досымбеков

6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) 21124 мың теңге.".
2. Көрсетілген шешімнің 1-қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда баяндалсын.
3. Осы шешімнің орындалуын бақылау Көксу ауданы мәслихатының "Ауданның экономикалық дамуы, жергілікті бюджет, табиғатты қорғау және ауыл шаруашылығы мәселелері жөніндегі" тұрақты комиссиясына жүктелсін.
4. Осы шешім 2017 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Көксу ауданы мәслихатының
сессия төрағасы Ш. Гусенов
Көксу ауданы мәслихатының
хатшысы Ә. Досымбеков

Приложение к решению маслихата Коксукого района "03" марта 2017 года № 14-1 "О внесении изменений в решение Коксуского районного маслихата от 22 декабря 2016 года № 12-1 "О бюджете Коксуского района на 2017-2019 годы"
Приложение 1 утвержденное решением Коксуского районного маслихата от 22 декабря 2016 года № 12-1 "О бюджете Коксуского района на 2017-2019 годы"
Бюджет Коксуского района на 2017 год
Класс
Сумма
(тысяч тенге)
Подкласс
Наименование
I. Доходы

Көксу ауданы мәслихатының 2017 жылғы "03" наурыздағы "Көксу ауданы мәслихатының 2016 жылғы 22 желтоқсандағы "Көксу ауданының 2017-2019 жылдарға арналған бюджеті туралы" № 12-1 шешіміне өзгерістер енгізу туралы" № 14-1 шешіміне қосымша
Көксу ауданы мәслихатының 2016 жылғы 22 желтоқсандағы "Көксу ауданының 2017-2019 жылдарға арналған бюджеті туралы" № 12-1 шешімімен бекітілген 1-қосымша
Көксу ауданының 2017 жылға арналған бюджеті
Санаты
Сомасы
(мың тенге)
Сынып
Iшкi сынып
Атауы
I. Кірістер