О внесении изменений в решение Райымбекского районного маслихата от 20 декабря 2016 года № 11-60 "О бюджете Райымбекского района на 2017–2019 годы"
Решение Райымбекского районного маслихата Алматинской области от 8 июня 2017 года № 18-99. Зарегистрировано Департаментом юстиции Алматинской области 19 июня 2017 года № 4235
В соответствии с пунктом 4 статьи 106 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Райымбекский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Райымбекского районного маслихата "О бюджете Райымбекского района на 2017-2019 годы" от 20 декабря 2016 года № 11-60 (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 4052, опубликован 21 января 2017 года в районной газете "Хантанири") следующие изменения:
пункт 1 указанного решения изложить в новой редакции:
"1. Утвердить районный бюджет на 2017-2019 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2017 год в следующих объемах:
1) доходы 8323705 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления 228936 тысяч тенге;
неналоговые поступления 13236 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала 9000 тысяч тенге;
поступления трансфертов 8072533 тысяч тенге, в том числе:
целевые текущие трансферты 1326816 тысяч тенге;
целевые трансферты на развитие 1065572 тысяч тенге;
субвенции 5680145 тысяч тенге;
2) затраты 8375332 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование 13750 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты 47649 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов 33899 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета (-) 65377 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета 65377 тысяч тенге.".
2. Приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению 1 к настоящему решению.
3. Приложение 4 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению 2 к настоящему решению.

Райымбек аудандық мәслихатының 2016 жылғы 20 желтоқсандағы "Райымбек ауданының 2017-2019 жылдарға арналған бюджеті туралы" № 11-60 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Алматы облысы Райымбек аудандық мәслихатының 2017 жыдғы 8 маусымдағы № 18-99 шешімі. Алматы облысы Әділет департаментінде 2017 жылы 19 маусымда № 4235 болып тіркелді
2008 жылғы 4 желтоқсандағы Қазақстан Республикасының Бюджет кодексінің 106-бабының 4-тармағына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін–өзі басқару туралы" 2001 жылғы 23 қаңтардағы Қазақстан Республикасы Заңының 6–бабының 1–тармағының 1) тармақшасына сәйкес, Райымбек аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Райымбек аудандық мәслихатының "Райымбек ауданының 2017-2019 жылдарға арналған бюджеті туралы" 2016 жылғы 20 желтоқсандағы № 11-60 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4052 тіркелген, 2017 жылдың 21 қаңтарында аудандық "Хантәңірі" газетінде жарияланған) шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген шешімнің 1-тармағы жаңа редакцияда баяндалсын:
"1. 2017-2019 жылдарға арналған аудан бюджеті тиісінше 1, 2 және 3–қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2017 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер 8323705 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер 228936 мың теңге;
салықтық емес түсімдер 13236 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түскен түсімдер 9000 мың теңге;
трансферттер түсімі 8072533 мың теңге, оның ішінде:
ағымдағы нысаналы трансферттер 1326816 мың теңге;
нысаналы даму трансферттері 1065572 мың теңге;
субвенциялар 5680145 мың теңге;
2) шығындар 8375332 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу 13750 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер 47649 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу 33899 мың теңге;
4) қаржы активтерінің операциялары бойынша сальдо 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) (-) 65377 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) 65377 мың теңге.".
2. Көрсетілген шешімнің 1-қосымшасы осы шешімнің 1-қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда баяндалсын.
3. Көрсетілген шешімнің 4-қосымшасы осы шешімнің 2-қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда баяндалсын.

4. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на постоянную комиссию Райымбекского районного маслихата "По местному самоуправлению, социальному и экономическому развитию, бюджету, торговле, оказанию бытовых услуг, развитию малого и среднего предпринимательства, туризму".
5. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2017 года.
Председатель сессии
Райымбекского районного
vаслихата Г. Дарубаева
Секретарь Райымбекского
районного маслихата Е. Кудабаев

4. Осы шешімнің орындалуын бақылау Райымбек аудандық мәслихаттың "Жергілікті өзін-өзі басқару, әлеуметтік және экономикалық даму, бюджет, сауда, тұрмыстық қызмет көрсету, шағын және орта кәсіпкерлікті дамыту, туризм жөніндегі" тұрақты комиссиясына жүктелсін.
5. Осы шешім 2017 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Райымбек аудандық
мәслихатының сессия төрағасы Г. Дарубаева
Райымбек аудандық
мәслихатының хатшысы Е. Құдабаев

Приложение 1 к решению Райымбекского районного маслихата от 8 июня 2017 года № 18-99 "О внесении изменений в решение Райымбекского районного маслихата от 20 декабря 2016 года № 11-60 "О бюджете Раймбекского района на 2017-2019 годы"
Приложение 1 утвержденное решением Райымбекского районного маслихата от 20 декабря 2016 года № 11-60 "О бюджете Райымбекского района на 2017-2019 годы"
Бюджет Райымбекского района на 2017 год
Категория
Сумма
(тысяч тенге)
Класс
Подкласс
Наименование
І. Доходы

Райымбек аудандық мәслихатының 2017 жылғы 8 маусымдағы "Райымбек аудандық мәслихатының 2016 жылғы 20 желтоқсандағы "Райымбек ауданының 2017-2019 жылдарға арналған бюджеті туралы" № 11-60 шешіміне өзгерістер енгізу туралы" № 18-99 шешіміне 1-қосымша
Райымбек аудандық мәслихатының 2016 жылғы 20 желтоқсандағы "Райымбек ауданының 2017-2019 жылдарға арналған бюджеті туралы" № 11-60 шешімімен бекітілген 1-қосымша
Райымбек ауданының 2017 жылға арналған бюджеті
Санаты
Сомасы
(мың теңге)
Сынып
Ішкі сынып
Атауы
I. Кірістер