О внесении изменений в решение Райымбекского районного маслихата от 20 декабря 2016 года № 11-60 "О бюджете Райымбекского района на 2017–2019 годы"
Решение Райымбекского районного маслихата Алматинской области от 21 августа 2017 года № 21-117. Зарегистрировано Департаментом юстиции Алматинской области 28 августа 2017 года № 4311
В соответствии с пунктом 4 статьи 106 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Райымбекский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Райымбекского районного маслихата "О бюджете Райымбекского района на 2017-2019 годы" от 20 декабря 2016 года № 11-60 (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 4052, опубликован 21 января 2017 года в районной газете "Хантанири") следующие изменения:
пункт 1 указанного решения изложить в новой редакции:
"1. Утвердить районный бюджет на 2017-2019 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2017 год в следующих объемах:
1) доходы 8276438 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления 254936 тысяч тенге;
неналоговые поступления 13236 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала 9000 тысяч тенге;
поступления трансфертов 7999266 тысяч тенге, в том числе:
целевые текущие трансферты 1266630 тысяч тенге;
целевые трансферты на развитие 1052491 тысяч тенге;
субвенции 5680145 тысяч тенге;
2) затраты 8328065 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование 13750 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты 47649 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов 33899 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета (-) 65377 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета 65377 тысяч тенге.".
2. Приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению 1 к настоящему решению.
3. Приложение 4 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению 2 к настоящему решению.
4. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на постоянную комиссию Райымбекского районного маслихата "По местному самоуправлению, социальному и экономическому развитию, бюджету, торговле, оказанию бытовых услуг, развитию малого и среднего предпринимательства, туризму".

Райымбек аудандық мәслихатының 2016 жылғы 20 желтоқсандағы "Райымбек ауданының 2017-2019 жылдарға арналған бюджеті туралы" № 11-60 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Алматы облысы Райымбек аудандық мәслихатының 2017 жылғы 21 тамыздағы № 21-117 шешімі. Алматы облысы Әділет департаментінде 2017 жылы 28 тамызда № 4311 болып тіркелді
2008 жылғы 4 желтоқсандағы Қазақстан Республикасының Бюджет кодексінің 106-бабының 4-тармағына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін–өзі басқару туралы" 2001 жылғы 23 қаңтардағы Қазақстан Республикасы Заңының 6–бабының 1–тармағының 1) тармақшасына сәйкес, Райымбек аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Райымбек аудандық мәслихатының "Райымбек ауданының 2017-2019 жылдарға арналған бюджеті туралы" 2016 жылғы 20 желтоқсандағы № 11-60 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4052 тіркелген, 2017 жылдың 21 қаңтарында аудандық "Хантәңірі" газетінде жарияланған) шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген шешімнің 1-тармағы жаңа редакцияда баяндалсын:
"1. 2017-2019 жылдарға арналған аудан бюджеті тиісінше 1, 2 және 3–қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2017 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер 8276438 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер 254936 мың теңге;
салықтық емес түсімдер 13236 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түскен түсімдер 9000 мың теңге;
трансферттер түсімі 7999266 мың теңге, оның ішінде:
ағымдағы нысаналы трансферттер 1266630 мың теңге;
нысаналы даму трансферттері 1052491 мың теңге;
субвенциялар 5680145 мың теңге;
2) шығындар 8328065 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу 13750 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер 47649 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу 33899 мың теңге;
4) қаржы активтерінің операциялары бойынша сальдо 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) (-) 65377 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) 65377 мың теңге.".
2. Көрсетілген шешімнің 1-қосымшасы осы шешімнің 1-қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда баяндалсын.
3. Көрсетілген шешімнің 4-қосымшасы осы шешімнің 2-қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда баяндалсын.
4. Осы шешімнің орындалуын бақылау Райымбек аудандық мәслихаттың "Жергілікті өзін-өзі басқару, әлеуметтік және экономикалық даму, бюджет, сауда, тұрмыстық қызмет көрсету, шағын және орта кәсіпкерлікті дамыту, туризм жөніндегі" тұрақты комиссиясына жүктелсін.

5. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2017 года.
Председатель сессии
Райымбекского районного
маслихата К. Бошугулов
Исполняющий обязанности
секретаря Райымбекского
районного маслихата С. Сатылганов
Приложение 1 к решению Райымбекского районного маслихата от 21 августа 2017 года № 21-117 "О внесении изменений в решение Райымбекского районного маслихата от 20 декабря 2016 года № 11-60 "О бюджете Раймбекского района на 2017-2019 годы"

5. Осы шешім 2017 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Райымбек аудандық
мәслихатының сессия төрағасы Қ. Бошұғұлов
Райымбек аудандық
мәслихаты хатшысының
міндетін атқарушы С. Сатылғанов
Райымбек аудандық мәслихатының 2017 жылғы 21 тамыздағы "Райымбек аудандық мәслихатының 2016 жылғы 20 желтоқсандағы "Райымбек ауданының 2017-2019 жылдарға арналған бюджеті туралы" № 11-60 шешіміне өзгерістер енгізу туралы" № 21-117 шешіміне 1-қосымша