О бюджетах сельских округов Райымбекского района на 2018–2020 годы
Решение Райымбекского районного маслихата Алматинской области от 27 декабря 2017 года № 30-148. Зарегистрировано Департаментом юстиции Алматинской области 8 января 2018 года № 4481.
В соответствии с пунктом 2 статьи 9-1 Бюджетного Кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Райымбекский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Исключен решением Раймбекского районного маслихата Алматинской области от 20.08.2018 № 43-202 (вводится в действие с 01.01.2018).
2. Исключен решением Раймбекского районного маслихата Алматинской области от 20.08.2018 № 43-202 (вводится в действие с 01.01.2018).
3. Утвердить бюджет Жамбылского сельского округа на 2018-2020 годы согласно приложениям 7, 8, 9 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2018 год в следующих объемах:
1) доходы 70807 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления 4956 тысяч тенге;
неналоговые поступления 796 тысяч тенге;
поступления трансфертов 65055 тысяч тенге, в том числе:
целевые текущие трансферты 48820 тысяч тенге;
субвенции 16235 тысяч тенге;
2) затраты 70807 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета (-) 0 тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета 0 тенге.
Сноска. Пункт 3 в редакции решения Раймбекского районного маслихата Алматинской области от 28.11.2018 № 45-212 (вводится в действие с 01.01.2018).
4. Исключен решением Раймбекского районного маслихата Алматинской области от 20.08.2018 № 43-202 (вводится в действие с 01.01.2018).
5. Исключен решением Раймбекского районного маслихата Алматинской области от 20.08.2018 № 43-202 (вводится в действие с 01.01.2018).
6. Утвердить бюджет Кайнарского сельского округа на 2018-2020 годы согласно приложениям 16, 17, 18 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2018 год в следующих объемах:
1) доходы 24879 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления 4678 тысяч тенге;
неналоговые поступления 6 тысяч тенге;
поступления трансфертов 20195 тысяч тенге, в том числе:
целевые текущие трансферты 4000 тысяч тенге;
субвенции 16195 тысяч тенге;
2) затраты 24879 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета (-) 0 тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета 0 тенге.

Райымбек ауданының ауылдық округтерінің 2018–2020 жылдарға арналған бюджеттері туралы
Алматы облысы Райымбек аудандық мәслихатының 2017 жылғы 27 желтоқсандағы № 30-148 шешімі. Алматы облысы Әділет департаментінде 2018 жылы 8 қаңтарда № 4481 болып тіркелді.
2008 жылғы 4 желтоқсандағы Қазақстан Республикасының Бюджет Кодексінің 9–1–бабының 2–тармағына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін–өзі басқару туралы" 2001 жылғы 23 қаңтардағы Қазақстан Республикасы Заңының 6–бабының 1–тармағының 1) тармақшасына сәйкес, Райымбек аудандық мәслихаты
ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Алып тасталды – Алматы облысы Райымбек аудандық мәслихатының 20.08.2018 № 43-202 шешімімен (01.01.2018 бастап қолданысқа енгізіледі).
2. Алып тасталды – Алматы облысы Райымбек аудандық мәслихатының 20.08.2018 № 43-202 шешімімен (01.01.2018 бастап қолданысқа енгізіледі).
3. 2018–2020 жылдарға арналған Жамбыл ауылдық округінің бюджеті тиісінше осы шешімнің 7, 8, 9–қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2018 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер 70807 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер 4956 мың теңге;
салықтық емес түсімдер 796 мың теңге;
трансферттер түсімдері 65055 мың теңге, оның ішінде:
ағымдағы нысаналы трансферттер 48820 мың теңге;
субвенциялар 16235 мың теңге;
2) шығындар 70807 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу 0 теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) (-) 0 теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) 0 теңге.
Ескерту. 3 тармақ жаңа редакцияда – Алматы облысы Райымбек аудандық мәслихатының 28.11.2018 № 45-212 шешімімен (01.01.2018 бастап қолданысқа енгізіледі).
4. Алып тасталды – Алматы облысы Райымбек аудандық мәслихатының 20.08.2018 № 43-202 шешімімен (01.01.2018 бастап қолданысқа енгізіледі).
5. Алып тасталды – Алматы облысы Райымбек аудандық мәслихатының 20.08.2018 № 43-202 шешімімен (01.01.2018 бастап қолданысқа енгізіледі).
6. 2018–2020 жылдарға арналған Қайнар ауылдық округінің бюджеті тиісінше осы шешімнің 16, 17, 18–қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2018 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер 24879 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер 4678 мың теңге;
салықтық емес түсімдер 6 мың теңге;
трансферттер түсімдері 20195 мың теңге, оның ішінде:
ағымдағы нысаналы трансферттер 4000 мың теңге;
субвенциялар 16195 мың теңге;
2) шығындар 24879 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу 0 теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) (-) 0 теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) 0 теңге.

Сноска. Пункт 6 в редакции решения Райымбекского районного маслихата Алматинской области от 05.03.2018 № 33-156 (вводится в действие с 01.01.2018).
7. Утвердить бюджет Какпакского сельского округа на 2018-2020 годы согласно приложениям 19, 20, 21 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2018 год в следующих объемах:
1) доходы 19622 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления 4719 тысяч тенге;
поступления трансфертов 14903 тысяч тенге, в том числе:
субвенции 14903 тысяч тенге;
2) затраты 19622 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета (-) 0 тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета 0 тенге.
8. Утвердить бюджет Карасазского сельского округа на 2018-2020 годы согласно приложениям 22, 23, 24 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2018 год в следующих объемах:
1) доходы 24459 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления 4897 тысяч тенге;
неналоговые поступления 20 тысяч тенге;
поступления трансфертов 19542 тысячи тенге, в том числе:
целевые текущие трансферты 4000 тысяч тенге;
субвенции 15542 тысячи тенге;
2) затраты 24459 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета (-) 0 тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета 0 тенге.
Сноска. Пункт 8 в редакции решения Райымбекского районного маслихата Алматинской области от 05.03.2018 № 33-156 (вводится в действие с 01.01.2018).
9. Исключен решением Раймбекского районного маслихата Алматинской области от 20.08.2018 № 43-202 (вводится в действие с 01.01.2018).
10. Утвердить бюджет Нарынкольского сельского округа на 2018-2020 годы согласно приложениям 28, 29, 30 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2018 год в следующих объемах:
1) доходы 144710 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления 23584 тысячи тенге;
неналоговые поступления 48 тысяч тенге;
поступления трансфертов 121078 тысяч тенге, в том числе:
целевые текущие трансферты 113811 тысяч тенге;
субвенции 7267 тысяч тенге;
2) затраты 144710 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета (-) 0 тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета 0 тенге.
Сноска. Пункт 10 в редакции решения Райымбекского районного маслихата Алматинской области от 28.11.2018 № 45-212 (вводится в действие с 01.01.2018).
11. Утвердить бюджет Сарыжазского сельского округа на 2018-2020 годы согласно приложениям 31, 32, 33 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2018 год в следующих объемах:

Ескерту. 6 тармақ жаңа редакцияда – Алматы облысы Райымбек аудандық мәслихатының 05.03.2018 № 33-156 шешімімен (01.01.2018 бастап қолданысқа енгізіледі).
7. 2018–2020 жылдарға арналған Қақпақ ауылдық округінің бюджеті тиісінше осы шешімнің 19, 20, 21–қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2018 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер 19622 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер 4719 мың теңге;
трансферттер түсімдері 14903 мың теңге, оның ішінде:
субвенциялар 14903 мың теңге;
2) шығындар 19622 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу 0 теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) (-) 0 теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) 0 теңге.
8. 2018–2020 жылдарға арналған Қарасаз ауылдық округінің бюджеті тиісінше осы шешімнің 22, 23, 24–қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2018 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер 24459 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер 4897 мың теңге;
салықтық емес түсімдер 20 мың теңге;
трансферттер түсімдері 19542 мың теңге, оның ішінде:
ағымдағы нысаналы трансферттер 4000 мың теңге;
субвенциялар 15542 мың теңге;
2) шығындар 24459 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу 0 теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) (-) 0 теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) 0 теңге.
Ескерту. 8 тармақ жаңа редакцияда – Алматы облысы Райымбек аудандық мәслихатының 05.03.2018 № 33-156 шешімімен (01.01.2018 бастап қолданысқа енгізіледі).
9. Алып тасталды – Алматы облысы Райымбек аудандық мәслихатының 20.08.2018 № 43-202 шешімімен (01.01.2018 бастап қолданысқа енгізіледі).
10. 2018–2020 жылдарға арналған Нарынқол ауылдық округінің бюджеті тиісінше осы шешімнің 28, 29, 30–қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2018 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер 144710 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер 23584 мың теңге;
салықтық емес түсімдер 48 мың теңге;
трансферттердің түсімдері 121078 мың теңге, оның ішінде:
ағымдағы нысаналы трансферттер 113811 мың теңге;
субвенциялар 7267 мың теңге;
2) шығындар 144710 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу 0 теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) (-) 0 теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) 0 теңге.
Ескерту. 10 тармақ жаңа редакцияда – Алматы облысы Райымбек аудандық мәслихатының 28.11.2018 № 45-212 шешімімен (01.01.2018 бастап қолданысқа енгізіледі).
11. 2018–2020 жылдарға арналған Сарыжаз ауылдық округінің бюджеті тиісінше осы шешімнің 31, 32, 33–қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2018 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:

18. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на постоянную комиссию Райымбекского районного маслихата "По местному самоуправлению, социальному и экономическому развитию, бюджету, торговле, оказанию бытовых услуг, развитию малого и среднего предпринимательства, туризму".
19. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2018 года.
Председатель сессии
Райымбекского районного
маслихата Е. Бестибаев
Секретарь Райымбекского
районного маслихата Е. Кудабаев

18. Осы шешімнің орындалуын бақылау Райымбек аудандық мәслихатының "Жергілікті өзін-өзі басқару, әлеуметтік және экономикалық даму, бюджет, сауда, тұрмыстық қызмет көрсету, шағын және орта кәсіпкерлікті дамыту, туризм жөніндегі" тұрақты комиссиясына жүктелсін.
19. Осы шешім 2018 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Райымбек аудандық
мәслихатының сессия төрағасы Е. Бестібаев
Райымбек аудандық
мәслихатының хатшысы Е. Құдабаев

Приложение 1 к решению Райымбекского районного маслихата от "27" декабря 2017 года №30-148 "О бюджетах сельских округов Райымбекского района на 2018-2020 годы"
Бюджет Кегенского сельского округа на 2018 год
Сноска. Приложение 1 в редакции решения Райымбекского районного маслихата Алматинской области от 28.11.2018 № 45-212 (вводится в действие с 01.01.2018).
Категория
Сумма
(тысяч тенге)
Класс
Подкласс
Наименование
І. Доходы

Райымбек аудандық мәслихатының 2017 жылғы "27" желтоқсандағы "Райымбек ауданының ауылдық округтерінің 2018-2020 жылдарға арналған бюджеттері туралы" № 30-148 шешіміне 1-қосымша
2018 жылға арналған Кеген ауылдық округінің бюджеті
Ескерту. 1 қосымша жаңа редакцияда – Алматы облысы Райымбек аудандық мәслихатының 28.11.2018 № 45-212 шешімімен (01.01.2018 бастап қолданысқа енгізіледі).
Санаты
Сомасы (мың теңге)
Сыныбы
Кіші сыныбы
Атауы
І. Кірістер

124
Аппарат акима города районного значения, села, поселка, сельского округа
0
056
Погашение долга аппарата акима города районного значения, села, поселка, сельского округа перед вышестоящим бюджетом
0
Приложение 2 к решению Райымбекского районного маслихата от "27" декабря 2017 года №30-148 "О бюджетах сельских округов Райымбекского района на 2018-2020 годы"
Бюджет Кегенского сельского округа на 2019 год
Категория
Сумма
(тысяч тенге)
Класс
Подкласс
Наименование
І. Доходы

124
Аудандық маңызы бар қала, ауыл, кент, ауылдық округ әкімінің аппараты
0
056
Аудандық маңызы бар қала, ауыл, кент, ауылдық округ әкімі аппаратының жоғары тұрған бюджет алдындағы борышын өтеу
0
Райымбек аудандық мәслихатының 2017 жылғы "27" желтоқсандағы "Райымбек ауданының ауылдық округтерінің 2018-2020 жылдарға арналған бюджеттері туралы" № 30-148 шешіміне шешіміне 2-қосымша
2019 жылға арналған Кеген ауылдық округінің бюджеті
Санаты
Сомасы (мың теңге)
Сыныбы
Кіші сыныбы
Атауы
І. Кірістер