О бюджетах города Жаркент и сельских округов Панфиловского района на 2018-2020 годы
Решение Панфиловского районного маслихата Алматинской области от 26 декабря 2017 года № 6-28-182. Зарегистрировано Департаментом юстиции Алматинской области 5 января 2018 года № 4477.
В соответствии с пунктом 2 статьи 9-1 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Панфиловский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить бюджет города Жаркент на 2018-2020 годы, согласно приложениям 1, 2, 3 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2018 год в следующих объемах:
1) доходы 546260 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления 442322 тысячи тенге;
неналоговые поступления 382 тысячи тенге;
поступления трансфертов 103556 тысяч тенге, в том числе:
целевые текущие трансферты 103556 тысяч тенге;
2) затраты 546260 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование 0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами 0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета (-) 0 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета 0 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 1 в редакции решения Панфиловского районного маслихата Алматинской области от 28.11.2018 № 6-45-284 (вводится в действие с 01.01.2018).
2. Утвердить бюджет Айдарлинского сельского округа на 2018-2020 годы, согласно приложениям 4, 5, 6 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2018 год в следующих объемах:
1) доходы 29041 тысяча тенге, в том числе:
налоговые поступления 3642 тысячи тенге;
поступления трансфертов 25399 тысяч тенге, в том числе:
целевые текущие трансферты 8021 тысяча тенге;
субвенция 17378 тысяч тенге;
2) затраты 29041 тысяча тенге;
3) чистое бюджетное кредитование 0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами 0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета (-) 0 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета 0 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 2 в редакции решения Панфиловского районного маслихата Алматинской области от 13.08.2018 № 6-40-246 (вводится в действие с 01.01.2018).
3. Утвердить бюджет Баскунчинского сельского округа на 2018-2020 годы, согласно приложениям 7, 8, 9 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2018 год в следующих объемах:
1) доходы 28231 тысяча тенге, в том числе:
налоговые поступления 3235 тысяч тенге;
поступления трансфертов 24996 тысяч тенге, в том числе:
целевые текущие трансферты 3566 тысяч тенге;
субвенция 21430 тысяч тенге;

Панфилов ауданының Жаркент қаласы мен ауылдық округтерінің 2018-2020 жылдарға арналған бюджеттері туралы
Алматы облысы Панфилов аудандық мәслихатының 2017 жылғы 26 желтоқсандағы № 6-28-182 шешімі. Алматы облысы Әділет департаментінде 2018 жылы 5 қаңтарда № 4477 болып тіркелді.
2008 жылғы 4 желтоқсандағы Қазақстан Республикасының Бюджет кодексінің 9-1-бабының 2-тармағына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" 2001 жылғы 23 қаңтардағы Қазақстан Республикасы Заңының 6-бабының 1-тармағының 1) тармақшасына сәйкес, Панфилов аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. 2018-2020 жылдарға арналған Жаркент қаласының бюджеті тиісінше осы шешімнің 1, 2, 3-қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2018 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер 546260 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер 442322 мың теңге;
салықтық емес түсімдер 382 мың теңге;
трансферттер түсімі 103556 мың теңге, оның ішінде:
ағымдағы нысаналы трансферттер 103556 мың теңге;
2) шығындар 546260 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу 0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо 0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) (-) 0 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) 0 мың теңге.
Ескерту. 1 тармақ жаңа редакцияда – Алматы облысы Панфилов аудандық мәслихатының 28.11.2018 № 6-45-284 (01.01.2018 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
2. 2018-2020 жылдарға арналған Айдарлы ауылдық округінің бюджеті тиісінше осы шешімнің 4, 5, 6-қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2018 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер 29041 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер 3642 мың теңге;
трансферттер түсімі 25399 мың теңге, оның ішінде:
ағымдағы нысаналы трансферттер 8021 мың теңге;
субвенциялар 17378 мың теңге;
2) шығындар 29041 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу 0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо 0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) (-) 0 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) 0 мың теңге.
Ескерту. 2 тармақ жаңа редакцияда – Алматы облысы Панфилов аудандық мәслихатының 13.08.2018 № 6-40-246 (01.01.2018 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
3. 2018-2020 жылдарға арналған Басқұншы ауылдық округінің бюджеті тиісінше осы шешімнің 7, 8, 9-қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2018 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер 28231 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер 3235 мың теңге;
трансферттер түсімі 24996 мың теңге, оның ішінде:
ағымдағы нысаналы трансферттер 3566 мың теңге;
субвенциялар 21430 мың теңге;

16. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на постоянную комиссию Панфиловского районного маслихата "По вопросам бюджета, экономики, аграрным, предпринимательства, производства, автомобильных дорог и строительства".
17. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2018 года.
Председатель сессии
Панфиловского районного маслихата У. Бегимбекова
Секретарь Панфиловского
районного маслихата Е. Шокпаров
Приложение 1 к решению Панфиловского районного маслихата от "26" декабря 2017 года № 6-28-182 "О бюджетах города Жаркент и сельских округов Панфиловского района на 2018-2020 годы"
Бюджет города Жаркент на 2018 год

16. Осы шешімнің орындалуын бақылау Панфилов аудандық мәслихатының "Бюджет, экономика, аграрлық, кәсіпкерлік, өндіріс, автокөлік жолдары және құрылыс мәселелері жөніндегі" тұрақты комиссиясына жүктелсін.
17. Осы шешім 2018 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Панфилов аудандық мәслихатының
сессиясы төрағасы Ұ. Бегімбекова
Панфилов аудандық
мәслихатының хатшысы Е. Шоқпаров
Панфилов аудандық мәслихатының 2017 жылғы "26" желтосандағы "Панфилов ауданының Жаркент қаласы мен ауылдық округтерінің 2018-2020 жылдарға арналған бюджеті туралы" № 6-28-182 шешіміне 1-қосымша
2018 жылға арналған Жаркент қаласының бюджеті